שירותי ניקיון - שאלות

האם ניתן להפריד את הטיפול בניקיון משאר נושאי ניהול ואחזקת נכס מקרקעין?

מבין שלל השירותים הכלולים בחבילת ניהול ואחזקת נכס מקרקעין ישנם כמה שאותם ניתן להפריד ולבחור אם לקבל אותם במסגרת החבילה או לא, שירות ניקיון הוא אחד מהם. ניתן לבחור למסור ניהול ואחזקת נכסי מקרקעין לידי חברת ניהול נכסים אולם להותיר את נושא הניקיון מחוץ לתחום האחריות של חברת הניהול. מנגד, ניתן להיעזר בשירותי חברת ניהול ואחזקת נכסים באופן מוגבל ולכלול בחבילה רק שירותי ניקיון, גינון ואחזקת מעלית למשל.

איך בוחרים חברת ניהול נכסים שתטפל גם בנושא הניקיון?

מכיוון שיש מגוון גדול של נכסים כאשר לכל סוג צרכי ניהול ואחזקה שונים חשוב מאוד לבחור חברת ניהול נכסים המתמחה גם בהענקת שירותי ניקיון לנכסים מן הסוג שלנו. יש לפנות למספר חברות מומלצות, לקבל הצעות מחיר מפורטות ולבחור לקבל שירותי ניקיון, בלבד או במסגרת שירותי ניהול ואחזקה כוללים, מחברת הניהול שהרשימה אותנו כמקצועית, מסורה ואיכותית.

האם שירותי ניקיון איכותיים הם אכן כה חשובים?

ניתן להסתפק ברמת ניקיון סבירה אולם יש יתרונות רבים לשמירה על ניקיון ברמה גבוהה בזכות שירותי ניקיון איכותיים. כך למשל תמיד נעים יותר להיכנס למבנה בו האוויר טרי וריחני, רמת גבוהה של ניקיון מעכבת שחיקה ושומרת על ערך הנכס, מבקרים מתרשמים לטובה מרמת הניקיון, סביבה נקיה ומטופחת היאטובה לעסקים ועוד.

מתי כדאי לקבל שירותי ניקיון מחברת ניהול נכסים?

ניתן לדאוג לניקיון הנכס באופן עצמאי (תורנות ניקיון בין בעלי דירות ודיירים בבית משותף למשל), ניתן להעסיק מנקה או חברת ניקיון וניתן גם לקבל שירותי ניקיון מחברה המתמחה בניהול ואחזקת נכסי מקרקעין. חברת ניהול ואחזקה מנהלת קשרים ארוכי טווח עם בעלי מקצוע איכותיים, שירותי ניקיון מטעם חברת ניהול כזו יהיו ברמה גבוהה ובמחיר משתלם.

מה כוללים שירותי ניקיון עבור נכסי מקרקעין מסוגים שונים?

סוגים שונים של נכסי מקרקעין דורשים שירותי ניקיון מסוג שונה. כך למשל שירות ניקיון עבור בית משותף יכלול ביקור שבועי במהלכו תבוצע שטיפת חדר המדרגות, המעליות והלובי ולעיתים גם סדר וניקיון באזורים משותפים נוספים כגון חדר אשפה. לעומת זאת, שירות ניקיון עבור מרכז מסחרי עשוי לכלול הפעלת צוות מנקים קבוע כדי לשמור על רמת ניקיון טובה בכל המרחבים, כולל שירותים, אזורי ישיבה, מסדרונות ועוד.

עדיין יש לכם שאילות
עדיין יש לכם שאילות
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים