שירותים נוספים - שאלות

מתי כדאי לכלול שירות נוסף מסוג כזה או אחר במסגרת חבילת שירותי הניהול והאחזקה?

כדאי לכלול שירות נוסף במסגרת חבילת שירותי הניהול והאחזקה השוטפים אם ידוע שמדובר במשהו שיחזור על עצמו מדי תקופה מסוימת, ארוכה יותר או פחות. כך למשל בכל הקשור למאגרי מים נדרש טיפול שנתי אולם מדי כמה שנים צריך שיפוץ מקיף יותר הכולל איטום מחדש, צביעה, שיפוץ מכסים ועוד.

איך יודעים אם שירותים נוספים שאנו מקבלים הם איכותיים ובמחיר הוגן?

בכל הקשור לטיפול בנושאים שמעבר לחבילת שירותי הניהול והאחזקה השוטפים חשוב מאוד לוודא שהעניין נמסר לביצוע לידי בעלי מקצוע איכותיים הגובים מחיר הוגן. חברת הניהול תדע לסייע בהכוונה וגם תוכל לטפל בעניין כולו עבורנו אולם מומלץ לאסוף גם מידע באופן עצמאי, לפנות לבעלי מקצוע מן התחום הרלוונטי, ללמוד מעט על הנושא ולהבין אם הפתרון המוצע לנו על ידי חברת הניהול הוא אכן איכותי ומשתלם.

האם כדאי לקבל שירותים נוספים מחברת ניהול הנכס או שעדיף לפנות בעצמנו לבעלי מקצוע?

כשצריך לטפל בעניין החורג מחבילת שירות הניהול והאחזקה ניתן לבחור לפתור את הנושא באופן עצמאי, להיעזר בחברת הניהול או למסור את העניין כולו לידיה. ניסיון למצוא פתרון במחיר משתלם עשוי להתברר כלא כדאי אם נטעה ונבחר בעל מקצוע שיבצע עבודה לא איכותית מספיק. לרשות חברת הניהול מאגר בעלי מקצוע איכותיים והיא יכולה גם להשיג הצעות מחיר נוחות במיוחד בזכות הקשר הקבוע עימם.

איך מתמחירים שירותים נוספים?

תמחור שירות נוסף יעשה לפי הצעת מחיר שייתנו בעלי מקצוע שמתמחים בביצוע המלאכה שעל הפרק. כך למשל כאשר חברת ניהול נכס נדרשת לטפל באיטום גג של בניין שעל ניהולו היא אמונה החברה תפנה לכמה בעלי מקצוע עימם היא כבר שיתפה פעולה בעבר (ואולי גם כמה חדשים), תקבל הצעות מחיר ותבחר בזו המתאימה ביותר לצרכי בעלי הדירות והדיירים בבניין.

מה נחשב לשירותים נוספים במסגרת ניהול ואחזקת נכסי מקרקעין אחרים?

ככל שמדובר בניהול ואחזקת נכסים ישנם נושאים רבים שיש לתת להם מענה ברובם המוחלט של המקרים, ניקיון האזורים המשותפים בבית משותף למשל, כמו גם גינון או אחזקת המעלית. ישנם גם נושאים שחברת ניהול נכסים איכותית תוכל לספק פתרונות עבורם ואשר נמצאים מחוץ לתחום השירותים הכלליים הרגילים. כך למשל שיפוץ בניין, שירות הדברה, טיהור מאגר המים, איטום הגג ועוד.

עדיין יש לכם שאילות
עדיין יש לכם שאילות
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים