חברת ניהול ועד בית

כל בניין צריך ועד בית בשביל לתפקד כראוי. בניינים שאין בהם ניהול תקין נראים מוזנחים והתשתיות שלהן לא מתפקדות. האור במדרגות לא תמיד פועל, חדר הכניסה מוזנח ומלוכלך, הגינה לא מטופחת ולפעמים היא נראית יותר כמו מזבלה. ניהול הבניין הוא עניין הכרחי וכל הדיירים מרוויחים ממנו. השאלה הגדולה היא מי ינהל את העניינים, דיירי הבניין עצמו או חברה חיצונית. ניהול ועד בית חיצוני חוסך עבור הדיירים את כאב הראש והטרחה של התעסקות יום יומית בענייני הבניין. אבל מעבר לכך חברה חיצונית פותרת את הבעיות המרכזיות בצורה מקצועית לשביעות רצונם של כל הדיירים. בהמון מקרים כאשר הועד נבחר על ידי התושבים, מתגלעים מחלוקות במשך השנים שגורמים לקרע בין הדיירים. בשביל לא ליצור מצב של מריבות שכנים, הפתרון המועדף על אנשים רבים הוא שכירת חברה חיצונית שתבצע עבורם את העבודה.

ועד בית חיצוני

תפקיד ועד הבית הוא לגבות תשלום מכל הדיירים על ניהול הבניין, לטפל בכל התקלות הקשורות למרחבים הציבוריים של הבניין, להקשיב לכל התלונות של הדיירים ולטפל בהם לשביעות רצונן של הצדדים המעורבים. בכל המקרים האלו חברת ועד בית מאפשרת לדיירים לנהל את העניינים בצורה מקצועית ללא פניות אישיות מצד המעורבים בדבר. כמובן שישנם אנשים שמנהלים את הבניין לאורך שנים בצורה מעולה. דיירי בניין מסורים ואחראים עם לב במקום הנכון. אבל לצערנו בעולם המודרני של ימינו מעטים האנשים שיכולים לעשות זאת בצורה טובה למען רווחתם של כל הדיירים. בנייני המגורים של ימינו מורכבים יותר ודורשים טיפול רציני בכל השטחים הנלווים של הבניין ובכל התשתיות הנדרשות.
ניהול ועד בית חיצוני כולל איסוף כספי ועד מכל השכנים כולל טיפול בסרבני תשלום. חברה מקצועית מסוגלת לטפל בסרבני תשלום בצורה חוקית באמצעות אנשי מקצוע שעברו הכשרה לטיפול בעניין. תפקיד ועד הבית לדאוג שכל הדיירים ישלמו את התשלום הנדרש בזמן מבלי עיכובים מיותרים ותירוצים. אם אחד השכנים מסרב לשלם, לחברה חיצונית יש אמצעים להכריח אותו לשלם ללא עוגמת נפש משאר הדיירים. אתם לא צריכים לעמוד באופן אישי מול אחד השכנים ולבקש ממנו כל פעם מחדש לשלם את הסכום הנדרש. לפעמים מדובר בשכן נחמד שיכול להיות חבר שלכם בנסיבות אחרות אבל הטיפול בכספים מעכיר את האווירה. האוס פלוס החברה שלנו לטיפול ואחזקה בבניינים משותפים, עושה עבורכם את העבודה המלוכלכת בצורה מכובדת בהתאם לכל החוקים והתקנות.
ניהולי ועדי בתים דורש היכרות מעמיקה של כל ענייני הבירוקרטיה הנוגעים לתחזוקת הבניין. אין צורך לחכות לאישורים המתאימים לבנייה או לתחזוקה, או לנסות לתפוס את הגורמים האחראים בעירייה. אנחנו מבצעים עבורכם את העבודה.

אחד הנושאים המשמעותיים ביותר בטיפול תקין של הבניין הוא אנשי המקצוע האחראים על טיפול בבעיות. חשמלאים, אינסטלטורים, גננים ועובדי ניקיון. כל איש מקצוע שעובד אתנו נבדק בקפידה ויש לו הסמכות מתאימות והמלצות מלקוחות קודמים. חברת ועד בית  עובדת עם שורה ארוכה של מקצוענים העובדים איתם לאורך שנים רבות. היתרון הגדול הוא כמובן השירות המצוין והאיכות של העבודה בכל תחום נדרש.

החברה שלנו האוס פלוס מספקת עבורכם את כל השירותים הנדרשים לניהול תקין. אנחנו דואגים לניקיון יסודי של חדרי המדרגות וכל השטחים האחרים בבניין, אנחנו מטפלים בגינה המשותפת ומבצעים בדיקות תקופתיות של המעלית ושל כל מערכת החשמל בבניין. שכירת חברת אחזקה לניהול ועד הבית שלכם מאפשרת לכם לישון בשקט ולדעת שכל ענייני הבניין מנוהלים כהלכה.

תשלומי ועד בית

אחד הדברים המרכזיים ביותר הוא פירוט הוצאות ועד  בית. אמינות היא הדבר המשמעותי בכל הנוגע לניהול תקין ולשימוש בכספי הדיירים. חברת ניהול נותנת לדיירים דוח הכנסות והוצאות ועד בית בכל תקופה נתונה. הדוח חייב להיות מפורט ולכלול את כל ההוצאות הנדרשות ללא יוצא מן הכלל. הדבר המרכזי ביותר הוא שקיפות, לפעמים כשאנשים פרטיים מנהלים את הכספים, בעלי מקצוע מסוימים, שאינם בהכרח זולים או טובים יותר, מועדפים על ידיהם. כמובן שאין כאן עניין לרמות את הדיירים או לגנוב כספים, מעטים הם המקרים שבהם אנשים שמנהלים את ועד הבית גונבים כסף מהקופה. אבל הנטייה הטבעית של אנשים היא להעדיף חברים ובני משפחה. חברה חיצונית פועלת באופן אובייקטיבי לטובת כל דיירי הבניין. אנחנו מקבלים ממכם תשלום עבור העבודה שלנו בשביל לחסוך עבורכם בעלויות עבור בעלי מקצוע וטיפול שוטף. החיסכון מאפשר לכם לשלם לנו את המגיע לנו ובמקרים רבים גם לחסוך תשלומים מיותרים לבעלי עסק יקרים ולא יעילים.

אחד הנושאים שנתקלנו בהם במהלך השנים הוא חובות ועד בית. ניהול כושל יכול להכניס את דיירי הבניין לחובות כבדים. דמי ועד בית משולמים מדי חודש בחודשו בשביל לנהל את ענייני הבניין הסדירים. הוצאות שוטפות לוועד הבית הם התשלום הבסיסי, מעבר להן ישנן הוצאות נוספות כנדרש. לפעמים ישנן תקלות שדורשות טיפול מיוחד. מערכת הביוב שנסתמה, תקלה במערכות המודרניות לחימום שמותקנות בבניינים חדשים, מערכת המיזוג המרכזית שקרסה, שריפה שפרצה בבניין. כל התקלות והמפגעים האלו דורשים טיפול מיוחד שעולה תוספת תשלום.

חברה מקצועית לניהול ואחזקה דואגת קודם כל לתשתיות הבניין במיוחד אם מדובר בבניינים ישנים עם תשתיות רעועות. האוס פלוס מבצעת בדיקות תקופתיות לתקינות המבנה וכל המערכות הנלוות. בבניינים חדשים יש לדאוג שהמערכות המורכבות יופעלו כהלכה. במקומות רבים ישנו חימום באמצעות גז על ידי בריכות מים או מערכת משולבת עם מערכת סולרית. מערכות מתקדמות אלו זקוקות לבדיקות תקופתיות מקיפות לצורך בטיחות ותקינות השימוש. הדאגה לתשתיות פועלת לטובת הדיירים, אחזקת הבניין מונעת נזקים כבדים בעתיד. במקרה של נזק שאי אפשר למנוע אותו כתוצאה מבלאי או מתקלה שלא ניתן היה לאתר אותה בזמנה, כולל שריפות ומפגעי מזג האוויר, הטיפול המידי חוסך זמן וכסף. טיפול במפגעים בצורה מהירה הוא קריטי וברוב  המקרים הוא מונע את הגדלת הנזק.

האוס פלוס דואגת עבורכם למענה כולל ומהיר לכל בעיה. הוצאות ועד בית משולמות מדי חודש בחודשו הן הבסיס לעבודה. אנחנו עושים הכול בשביל לחסוך בהוצאות ולא להגיע למקרה של כשלים בתשתיות הבנייה שעולים סכומים נכבדים. טיפל נכון ומהיר ובעיקר מקצועי על ידי חברת אחזקה חוסך עבורכם בעלויות ותורם לבטיחות הבניין לאורך ימים. אתם יכולים להיות בטוחים שהכספים שלכם מנוהלים בצורה מדויקת ומחושבת וכל התשלומים הנדרשים לבעלי המקצוע משולמים בזמנם ובמועדם. אין חובות ענק שמצטברים הכול משולם בעייתו ובזמנו. אנחנו מקפידים על מוסר עבודה גבוה ועל איכות עבודה ברמה הכי גבוהה שניתן.

גביית תשלום ועד בית

כל דייר משלם דמי ועד בית בהתאם לגודל הדירה שלו. החישוב נעשה על פי היחס של שטח הרצפה בכל דירה. דירות קטנות משלמות כמובן מחיר נמוך יותר עבור השירות.
החוק בישראל קובע כי דיירי בית משותף מחויבים להפקיד את הכספים בחשבון בנק ייעודי. חשבון בנק של ועד הבית משמש כחשבון מוגבל עם יתרת זכות בלבד. כל התנהלות התשלומים מהחשבון נעשית באמצעות צ'קים. במקרים רבים מתפתחים סכסוכי שכנים בנוגע לכספים המופקדים. ההתנהלות הכספית בבניין לא תמיד פועלת לטובת התושבים, למרות הרצון הטוב והיחס החיובי בין הדיירים. אחת התופעות המרכזיות מאחורי אי סדרים היא ניהול כושל של הכספים ואי הסכמה בנוגע לעלויות הנדרשות לטיפול שוטף בבניין. כל אחד מהדיירים מעוניין לשלם סכום הגיוני בהתאם למשכורת שלו ולרמת החיים המועדפת. לפעמים הסכומים המופרזים נובעים מכישלון בניהול שיכול להיפתר על יד העסקת חברה חיצונית לטיפול בבניין. חברת ניהול חיצונית מטפלת בכל ענייני התשלומים כולל גבייה של מיסי ועד בית מדי חודש בחודשו. החברה אחראית גם על איסוף כספי ועד הבית ועל הטיפול השוטף והיא מחויבת לדין וחשבון מפורט בנוגע לכספים.

אחד הנושאים המרכזיים שבהם מטפלת החברה הוא חובות ועד בית הנצברים לאורך השנים. ניהול כושל גורם לבנייני דירות רבים להיכנס לחובות גדולים. צנרת שהתפוצצה והחוב לאנשי המקצוע שטיפלו בבעיה עדיין לא שולם, טיפול בחרקים על ידי חברת הדברה שלא קיבלה את התשלום האחרון עבור העבודה. במקרים רבים השכנים נקלעים למצב שבו אין בידם לשלם בזמן או לשלם בכלל לחברות המועסקות. אם יש חובות קודמים אנחנו מטפלים בהם בצורה יסודית. לאחר מכן כל ענייני הכספים מנוהלים בצורה אחראית מבלי להיקלע לחובות כספיים. האוס פלוס מספקת עבורכם פתרון מקצועי לכל ענייני הגבייה כולל תשלום בזמן לכל אנשי המקצוע הנדרשים.

ניהול ועדי בתים

חברות ניהול ואחזקה דואגות לטיפול שוטף בכל ענייני הבניין, השירות כולל את:

  • מערכת החשמל המרכזית
  • המעליות
  • כל נושא ההדברה
  • האינסטלציה והביוב
  • המערכות המודרניות המורכבות בבניין, מערכת החימום והגז
  • גינון וניקיון
  • טיפול בכל התקלות והמפגעים
  • תחזוקה שוטפת של הבניין הכוללת החלפת נורות, תיקונים קטנים וכל תיקון אחר כנדרש
  • שיפוץ הבניין והשבחתו כולל פרויקטים של תמ"א 38

בניין ללא ועד בית לא יכול לתפקד כראוי ובמקרים מסוימים מדובר בסכנה של ממש. כמובן שבכל הבתים המשותפים בישראל, יש מישהו שדואג לענייני הבניין. אבל במקרים רבים זה לא מספיק. חברה חיצונית מקצועית, מקדימה תרופה למכה. בניין מטופח שמטופל באופן שוטף הוא לא רק נקי ומסודר יותר הוא גם בטוח יותר. אין צורך בישיבת ועד בית וארגון של כל הדיירים. אין צורך בניסיון עיקש לדבר עם שכנים שלא מעוניינים להגיע לפגישה. אנחנו עושים עבורכם את כל העבודה ובמקרה שצריך לכנס את הדיירים, אנחנו נעשה זאת בצורה מקצועית ואחראית. אנחנו יודעים איך לשתף פעולה עם השכנים זאת המומחיות שלנו.

חברת ניהול ועד בית מאפשרת לדיירים לקבל שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שניתן ולחסוך סכסוכי שכנים מיותרים או צבירת חובות לקבלנים. אנחנו דואגים לכל התשלומים כולל תשלומי ועד הבית עצמו. הכול מתנהל בצורה נעימה לטובת כל הדיירים בבניין. ישנם מקרים שבהם תביעה נגד ועד בית נמשכת שנים רבות ללא פתרון הולם. האוס פלוס יודעת איך למנוע את המצב ובמקרים שהדבר ניתן גם לפתור בעיות שנוצרו במשך השנים. יש לנו את כל  הכלים המשפטיים הנדרשים בשביל לטפל בתביעות ולנהל עבורכם את המשא ומתן מול הקבלנים.

ניהול ועד בית – מחירים

האוס פלוס מספקת עבורכם את כל השירותים הנדרשים במחירים מותאמים לשירות. אנחנו לא חוסכים בעלויות ועובדים עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. השירות שלנו חייב להיות ברמה הכי גבוהה שניתן. בגלל הניסיון שלנו והעבודה השוטפת עם קבלנים אנחנו חוסכים עבורכם בעלויות מיותרות. התשלום שאתם משלמים עבור השירות שלנו כולל גם טיפול בכל העניינים הלא צפויים. אתם יכולים לדעת שהבית שלכם נמצא בידיים בטוחות. אנחנו עובדים אך ורק עם בעלי מקצוע בעלי רמת בטיחות גבוהה זה כלל יסוד עבורנו. המחירים שלנו הוגנים ומאפשרים לכל בניין לעבוד בהתאם לתקציב שלו. אנחנו עובדים ביחד אתכם בשביל למצוא את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם. יש לנו חבילות שונות עבור הצרכים שלכם. חבילות לבניינים חדשים ומודרניים ומחירים המותאמים לטיפול בבניינים ישנים. אצלנו השקיפות היא בראש סדר העדיפויות אתם מקבלים דין וחשבון מפורט על כל ההוצאות שלנו ועל כל הטיפולים השוטפים והדחופים. מחיר ממוצע ועד בית אצלנו הוא מחיר הוגן המתאים את התשלום לדיירים ומספק להם את השירות הנדרש עבורם. אתם מקבלים אך ורק את השירות אותו אתם צריכים.

האוס פלוס מספקת עבורכם שירות ברמה הכי גבוהה שניתן, שירות איכותי ובטיחותי לאיכות חיים גבוהה ולשינה רגועה ללא דאגות מיותרות.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות