חברת ניהול ואחזקה בנתניה

כחברה מובילה בתחומי האחזקה והניהול באזור השרון, חברת  House Plusרואה לעצמה חובה לספק את שירותיה בפריסה נרחבת המאפשרת לה לספק מענה מקצועי, אמין, מהיר ויעיל לכל לקוח ולקוח.

לשירותכם בכל רחבי השרון

משרדינו ממוקמים בעיר נתניה ומניפת שירותינו הרחבה מסופקת בכל רחבי אזור השרון. בין היתר, אנו מספקים את שירותינו בערי השרון המרכזיות לרבות נתניה, הרצליה, רעננה, רמת השרון, כפר יונה, כפר סבא, קיסריה, חדרה, אור עקיבא ועוד.

כל שירותי הניהול והאחזקה תחת קורת גג מקצועית אחת

מעבר לפריסת השירותים הנרחבת ולזמינות השירות הגבוהה, אנו גאים להציג בפניכם את מערך השירותים המקיף מבית House Plus המציע פתרון מקצועי ואמין לכל צורך ולכל דרישה. מגוון השירותים הרחב יחד עם רמת השירות הגבוהה בשוק הפכו אותנו לבחירה הבטוחה של לקוחות רבים שאינם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. במקביל, המקצוענות הבלתי מתפשרת המאפיינת את כלל שירותינו והניסיון המקצועי הרב העומד מאחורי צוותי העבודה המיומנים שלנו מאפשרים לנו להבטיח חוויית שירות מושלמת לכל לקוח, לכל אורך הדרך.

לשירותכם:

לשירותכם מערך שירותי ניהול ואחזקה ברמה הגבוהה בענף הנשענים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על צוותי ניקיון מיומנים ועל שאיפה בלתי מתפשרת לרמת גימור מושלמת. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירותי ניקיון למגזר הפרטי, למגזר העסקי , למגזר הציבורי ולמגזר המסחרי בהתאמה פרטנית לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

ניהול ואחזקת מבנים משרדיים ומסחריים בנתניה

מתוך הבנה לחשיבות המרובה הכרוכה בניהול ובאחזקה נכונים למבני מסחר ועסקים, בחברתנו ניתן דגש רב על ניהול מקצועי שוטף של מבנים מסחריים ומשרדיים, לצד מתן מענה נקודתי לכל תקלה בשעת הצורך.

אנו מאמינים כי ניהול מקצועי של נכס משרדי או מסחרי מהווה ערובה לחזות מושלמת של המבנה על כל חלקיו. מראה נקי והרמוני של המבנה משפר את חוויית השהות במבנה, בין אם מדובר במרכז קניות ובין אם מדובר בבניין משרדים. כפועל יוצא מכך, הביקוש לשכירות של משרדים וחנויות בנכס עולה ובעל הנכס נהנה מביקוש גבוה ומיכולת לגבות מחירי שכירות גבוהים יותר. גם במבט לטווח הרחוק, השקעה מתמדת בתחזוקה נכונה של המבנה מעלה את ערך הנכס, ובמידה ובעל הנכס יהיה מעוניין למוכרו, הוא יוכל להגדיל את רווחיו כתוצאה מהמכירה.

גם במקרה של תקלה כזו או אחרת, מענה מהיר של חברת תחזוקה מקצועית מאפשר לבעל הנכס למזער את הנזק ולשוב לפעילות שוטפת במהירות האפשרית.

על מנת לספק ללקוחותינו בנישה המסחרית והמשרדית את מיטב השירות, אנו מצוידים במיטב הטכנולוגיות הקיימות בשוק, מקיימים שיתופי פעולה מול אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מפעילים צוותי ניקיון ואחזקה מיומנים ומנוסים ומקפידים על התאמה פרטנית של מערך השירותים למאפייני המבנה ולמאפייני הפעילות העסקית/  מסחרית המתקיימת בו.

ניהול ואחזקת בתים משותפים בנתניה

בעבר הלא רחוק ניהול בתים משותפים בידי חברת אחזקה חיצונית היה מקובל בעיקר בבניינים משותפים רבי קומות המצוידים במערכות מורכבות ורבות. כיום, לעומת זאת, מדובר במגמה רווחת גם בבניינים משותפים סטנדרטיים.

ועדי בתים רבים בוחרים למסור את ניהול הבית המשותף לידי חברה חיצונית מקצועית המציעה מענה לכל צורך, החל מגביית דמי ועד הבית מכלל הדיירים ועד למתן מענה לתקלות שוטפות. באופן זה, דיירי הבית המשותף נהנים מרמת ניקיון ותחזוקה גבוהה ומניהול נכון של כלל מערכות הבית המשותף. ניהול מקצועי של הבית המשותף משפר את איכות חיי הדיירים, חוסך זמן יקר, מונע סכסוכי שכנים ומגן על המערכות השונות מפני שחיקה.

בין השירותים הנדרשים בבית משותף:

 • תחזוקת מערכת המים לרבות טיפול בבעיות אינסטלציה
 • איטום גגות כהכנה לעונת החורף וטיפול שוטף בבעיות רטיבות ובנזילות
 • תחזוקה של מערכת גילוי וכיבוי האש החיונית לשמירה על חיי הדיירים
 • תחזוקה שוטפת של המעלית לרבות בדיקות שגרתיות בהתאם לחוק, חילוץ במקרה הצורך ותיקון תקלות בהתאם לנדרש
 • תחזוקה נכונה של מערכת החשמל לרבות התאורה הפנימית והחיצונית של הבית המשותף
 • ניקיון ואחזקה של חדר המדרגות ושטחי הבניין המשותפים לכלל הדיירים לרבות השטחים החיצוניים
 • שירותי גינון, במידה וקיימת גינה
 • ביצוע תיקונים בהתאם לצורך
 • ביצוע שיפוצים במידת הצורך
 • ועוד

אנו גאים לספק את שירותינו לבתים משותפים בכל סדר גודל, תוך מתן מענה לכל תקלה ולכל צורך בזמינות מלאה וברמת המקצועיות הגבוהה ביותר, לשביעות רצונם המלאה של כלל לקוחותינו.

ניקיון ואחזקת בתים פרטיים בנתניה

שירותי ניקיון ותחזוקה לבתים פרטיים מיועדים לבעלי דירות בכל סדר גודל המעוניינים ליהנות מניהול ומתחזוקה שוטפים של הנכס, ללא בזבוז זמן יקר מצדם. כל תקלה במערך הביתי זוכה לפתרון מידי ומקצועי. מעבר לכך, מערכות הבית השונות מתוחזקות באופן שוטף המצמצם את שחיקתן ושומר על תקינותן לאורך זמן.

כאשר מדובר בתים חכמים המצוידים במערכות מורכבות, נדרשת מיומנות מקצועית מרובה לשם ניהול שוטף נכון של הנכס. במקביל, גם בעלי בתים רבים שאינם מצוידים במערכות חכמות מוצאים בחברת ניהול מקצועית את הכתובת לניהול שוטף תקין של משק הבית, כשהם נהנים משקט נפשי לכל אורך הדרך.

ניקיון לאחר שיפוצים בנתניה

שיפוצים מותירים אחריהם לכלוך רב, שלרוב, איננו ניתן להסרה מלאה באמצעים ביתיים. בין אם מדובר במרחב הביתי, ובין אם מדובר בשיפוצים שנערכו במבנה מסחרי, משרדי או ציבורי, חשוב להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים. חברת ניקיון מקצועית מצוידת בטכנולוגיות מתקדמות שביכולתן להתמודד עם שאריות צבע וטיח ועם משקעי לכלוך מגוונים אחרים.

עם העובדה ששיפוצים כרוכים בהוצאה כספית משמעותית, מומלץ שלא לוותר על השקעה בניקיון מקצועי עם תום השיפוצים. ניקיון מקצועי ימקסם את נראות החלל, ימחה כל זכר ללכלוך ויאפשר לבעלי הנכס או לשוהים בו ליהנות ממראה נקי ומזמין של המרחב.

אנו, בחברת House Plus, מציעים שירותי ניקיון לאחר שיפוץ ברמת הביצוע הגבוהה ביותר, תוך מתן דגש על ביצוע מקצועי, מהיר ויעיל המאפשר ללקוחותינו ליהנות מתוצאות השיפוץ ללא עיכובים מיותרים. 

שירותי הברקה רצפות בנתניה

הרצפה, כרכיב המרכזי בכל חלל, הינה בעלת חשיבות מרובה בעיצובו של כל מרחב. במקביל, הרצפה הינה החלק בעל רמת השחיקה הגבוהה ביותר בכל חלל. היות וכך, חשוב להקפיד על ניקיון הרצפה ולהבטיח את מראה המרשים שישפיע לטובה על מראה החלל כולו.

אנו מציעים שירותי הברקת מרצפות מקצועיים בהתאמה מקצועית לסוג המרצפות ולמצבן ומקפידים על ביצוע מקצועי המבטיח תוצאה מושלמת לשביעות רצונכם המלאה.

בין שירותינו בתחום זה:

 • פוליש קריסטל – שיטת הברקה המאפשרת לחדש ולהבריק מרצפות קיימות.
 • פוליש וקס – שיטת הברקה המיושמת באמצעות וקס עשוי שעווה ואינה מיועדת למרצפות שיש.
 • פוליש וסילר – שיטת הברקה המשלבת פוליש וסילר לקבלת הגנה מקסימלית וגימור מבריק

שירותי ניקיון חלונות בגובה בנתניה

ניקוי חלונות בגובה הינו פעולה מורכבת הדורשת ציוד מתאים, ניסיון מקצועי ויכולת התאמה מקצועית של שיטת הניקוי למבנה ולמאפייניו.

בין השיטות הנפוצות כיום:

 • ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג – שיטת ניקוי המתאימה גם למבנים גבוהים מאוד. באמצעות שיטה זו מנקה החלונות גולש מגג המבנה באמצעות סנפלינג ומנקה את החלונות.
 • ניקוי חלונות באמצעות אוסמוזה הפוכה – שיטת ניקוי באמצעותה נעשה שימוש במוט טלסקופי מיוחד בעל צינור מים ייעודי. ניקוי החלונות מתבצע באמצעות לחץ מים גבוה ואין צורך בייבוש של החלונות. בהתחשב בעובדה שאורכו של המוט הטלסקופי מוגבל, גובה המבנים המתאימים לשיטת ניקוי זו מוגבל אף הוא.
 • ניקוי חלונות באמצעות סל / במת הרמה – שיטת ניקוי באמצעותה נעשה שימוש במנוף ייעודי המעלה את מנקה החלונות. השימוש בשיטה זו איננו מתאים לבניינים גבוהים.
 • ניקוי חלונות באמצעות פיגומים – במקרים מסוימים, ניתן להיעזר בפיגומים לצורך ניקוי חלונות בגובה. השיטה אינה מתאימה לבניינים בגובה רב ושימושית בעיקר במקרים בהם הבניין איננו נגיש לאמצעי ניקוי בגובה אחרים.

איך בוחרים חברת ניהול ואחזקה בנתניה?

בין אם הנכם בעלי נכס עסקי, בעלי נכס מסחרי, בעלי בית פרטי או מייצגים בית משותף, חובה לתת את הדעת על מספר נקודות מהותיות שיהפכו את בחירתכם לנכונה. מומלץ להשקיע בשלב סקירת השוק את מיטב המשאבים, על מנת לבצע בחירה מושכלת אשר תשביע את רצונכם בטווח הקרוב ולאורך זמן. גם אם סקר שוק יסודי אורך זמן ודורש את מרב תשומת ליבכם, דעו כי בעתיד ההשקעה תוכיח עצמה ככדאית. זכרו כי החלפה של חברת ניהול ואחזקה עשויה לגרור נזק והפסד והקדישו את זמנכם לצורך ביצוע סקירה יסודית ומקיפה שתוביל אתכם לבחירה המושלמת.

מקצוענות

לפני הכל, חובה לחפש ספק שירות מקצועי המציע שירות ברמה גבוהה ומבסס את שירותיו על טכנולוגיות ניקוי חדשניות המבטיחות תוצאה מושלמת. זאת ועוד, יש לוודא כי חברת האחזקה מחזיקה בידע ובציוד הנדרשים לתחזוקת המערכות השונות הקיימות בנכס ומפעילה צוותי עבודה מיומנים שמאחוריהם ניסיון מקצועי רב ויכולת לספק את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האחזקה.

אמינות

אמינות מהווה אבן יסוד למתן שירות בכלל התחומים, ובייחוד בתחומי הניקיון והאחזקה. כאשר הנכם מפקידים את האחריות על ניקיון ואחזקת הנכס שלכם בידי גורם חיצוני, חשוב שתהיו בטוחים שתקבלו את המענה האמין ביותר לכל אורך הדרך. בין אם הנכם בעלי בית פרטי המעוניינים בשירותי ניקיון ואחזקה חיצוניים, בין אם הנכם מייצגים בית משותף ובין אם הנכם בעלי בניין משרדים או מרכז עסקים, אמינות הינה הפרמטר עליו אין להתפשר.

בטיחות

ניהול ותחזוקה של נכס, בין אם מדובר בנכס פרטי או בבית משותף, וכל שכן כאשר מדובר בנכס מסחרי עסקי או ציבורי, מחייבים שמירה על רמת בטיחות מקסימלית. רמת בטיחות שאיננה מספקת עלולה לגרור בעקבותיה תביעות נזיקין אשר עשויות להסב לבעלי הנכס עוגמת נפש מרובה כמו גם נזק כספי רב. היות וכך, במהלך החיפוש אחר חברת ניהול ואחזקה מקצועית לנכס שלכם, וודאו כי החברה רואה עצמה מחויבת לעמידה בקריטריונים המחמירים ביותר בנושא הבטיחות בכל היבט הקשור בניהול הנכס.

חדשנות

חדשנות הינה פרמטר בעל חשיבות מכרעת בניהול ובתחזוקה של נכסים מכל סוג, בדגש על נכסים גדולים בעלי היקף נרחב. ככל שרמת הציוד הטכנולוגי גבוהה יותר, ביכולת ספק השירות להציע מענה ברמה גבוהה יותר ולהגיע לרמת גימור גבוהה יותר.

זמינות

זמינות מלאה מהווה יתרון רב משמעות בתחומי האחזקה והניהול. כאשר מדובר בבניין משרדים או במרכז עסקים, תקלות שאינן מטופלות באופן מידי עלולות לגרור נזק כספי משמעותי ולשתק את הפעילות במתחם לאורך זמן. גם בבית משותף או בבתים פרטיים, מענה מהיר לתקלות מכל סוג חשוב לשם שמירה על שגרת חיים תקינה. תקלה במעלית, לדוגמה, דורשת זמינות מלאה מצד חברת התחזוקה. גם תקלות אחרות כמו תקלת חשמל, תקלה במערכת החימום ותקלות אחרות עשויות לשבש את שגרת חיי הדיירים במידה ולא יטופלו באופן מידי.

התאמה מלאה

על מנת להפיק את מרב התועלת כתוצאה משכירת שירותיה של חברת ניהול ואחזקה חיצונית, חובה להקפיד על התאמה מלאה בין צרכי הלקוח לבין יכולות החברה. אם הנכם בעלי בניין משרדים, חשוב לחפש חברה מקצועית שביכולתה לספק מענה תחזוקתי בהתאמה למאפייני הפעילות העסקית בנכס. אם הנכם בעלי נכס מסחרי, חשוב לוודא מראש שבידיה של חברת האחזקה המכשור והיקף הצוות הנדרשים לתחזוקה שוטפת נכונה של הנכס שברשותכם. גם בבית משותף או בבית פרטי חובה לתת את הדעת מראש על התאמה מקסימלית של יכולות החברה הנבחרת לדרישות הדיירים ולצרכיהם. אם הנכם מעוניינים, לדוגמה, בתחזוקה מקצועית של בית חכם, וודאו מראש כי לחברת התחזוקה היכולת המקצועית לספק מענה למערכות חכמות מסוג זה. גם אם הנכם מייצגים בית משותף רב קומות המצויד במערכות מורכבות ורחבות היקף, בדקו מראש כי לחברת התחזוקה היכולת המקצועית לספק מענה לתחזוקת בית משותף בסדר הגודל הנדרש.

מחיר הוגן

כמו בכל תחום צרכני אחר, חובה לערוך סקר שוק יסודי ומקיף ולבחון הצעות מחיר שונות במטרה להגיע להצעת המחיר המושלמת המגלמת מקצוענות, אמינות ובטיחות ללא פשרות יחד עם מחיר סביר המותאם באופן ספציפי למרכיבי השירות הנדרשים לכם ולהיקפם.

עם העובדה שלא מומלץ לבחור בהצעת מחיר מופקעת שאינה הולמת את התמורה המוצעת, מומלץ שלא לבחור בהצעת מחיר זולה יתר על המידה. הצעות מחיר נמוכות מהמקובל בשוק משקפות, בדרך כלל, חוסר מקצועיות, רמה טכנולוגית נמוכה, חוסר ניסיון או חוסר זמינות. גם אם הצעת מחיר כזו נראית אטרקטיבית ממבט ראשון, הרי, שללא כל ספק, במבט לטווח ארוך בחירה בהצעת מחיר נמוכה תעלה לכם ביוקר.

שירות בלתי מקצועי עלול להסב נזק למערכות יקרות, להפחית מערך הנכס כאשר מדובר במבני מסחר ועסקים ולעכב טיפול בתקלות מורכבות העשויות להסב נזק רב לעסקים ולמשרדים הפועלים במתחם. זאת ועוד, שכירת שירותי ניהול ואחזקה במחיר נמוך מידי חברה שאינה מחזיקה במערך שירותים מקיף דיו תדרוש הזמנת שירותים מספקים חיצוניים, בהתאם לצורך, ובשורה התחתונה, עשויה להתברר כיקרה יותר וכמסורבלת באופן משמעותי.

House Plus – ניהול ואחזקה בראש שקט

אם חשוב לכם לקבל שירות ברמה אחרת, ליהנות ממענה מקצועי ואמין לכל צורך בתחומי הניקיון והאחזקה ולדעת שהנכס שלכם נתון בידיים המקצועיות ביותר, הגעתם לכתובת הנכונה! אנו גאים להציג בפניכם את מערך השירותים המתקדם והאמין בשוק, את המערך הטכנולוגי המתקדם בענף, את צוותי העבודה המיומנים שמאחוריהם ניסיון מקצועי רב ואת חוויית השירות הייחודית שלנו, המבטיחה את שביעות רצונכם המלאה בכל שלב לאורך הדרך!

כחברת ניקיון ואחזקה מהמובילות באזור השרון והמרכז, אנו מרכזים תחת קורת גג מקצועית אחת את הפתרונות המתקדמים ביותר בענף בזמינות מלאה, בבטיחות מקסימלית ובמחיר סביר, תוך התאמה פרטנית של תעריפי השירות לאופי השירות הנדרש, להיקפו ולרמת המורכבות שלו.

חשוב לנו שתהיו תמיד מרוצים. לכן, אנו קשובים לצרכים שלכם ונכונים להעניק לכם שירות מקצועי, מסור ואמין בכל נקודת זמן, לשביעות רצונכם המושלמת.

 • אנו מחויבים לסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום הבטיחות
 • אנו זמינים לרשותכם 7/24
 • אנו מקפידים על קיום קשרי שיתוף פעולה מקצועיים מול ספקי השירות המובילים
 • אנו מחויבים לאיכות השירות הגבוהה ביותר
 • אנו מחויבים לחוויית שירות מושלמת לכל לקוח ולקוח

על נבחרת לקוחותינו הנאמנים נמנים לקוחות מרוצים רבים הנהנים מהשירות המקצועי, האמין והחדשני ביותר בזמינות מלאה ובמחירים הוגנים המותאמים באופן פרטני להיקף השירות הנדרש ולרמת מורכבותו.

נשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי, אמין, יעיל ומסור כמיטב המסורת המקצועית שלנו!

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות