שירותי ניקיון מקצועיים

חברת House Plus מרכזת את מיטב שירותי הניקיון תחת קורת גג מקצועית אחת ומספקת את המענה המקצועי, האמין והיעיל ביותר לכל צורך ולכל דרישה בתחומי הניקיון והאחזקה. כחברה מהמובילות בענף באזור המרכז והשרון, אנו שואפים לספק לכל לקוח ולקוח שירות ברמה הגבוהה ביותר, וזאת, במחיר הוגן המותאם באופן פרטני להיקף העבודה הנדרשת ולמידת מורכבותה.

בין שירותינו:

ניקיון בניינים משותפים

בבית משותף, פעולות הניקיון והתחזוקה מתייחסות הן לחלקו הפנימי של המבנה והן לחלקו החיצוני ותורמות באופן משמעותי לאיכות חיי דייריו. תחזוקה נכונה מתייחסת לכלל חלקי הבניין ומערכותיו לרבות:

 • ניקיון חדר המדרגות
 • ניקוי חלונות
 • ניקוי חניונים
 • ועוד

בשנים האחרונות, ועדי בתים רבים בוחרים להפקיד את ניהול הבניין בידיה של חברת ניהול ותחזוקה מקצועית. אם בעבר נטו לעשות זאת רק בניינים רבי קומות ובעלי מערכות רבות ומורכבות, הרי שכיום גם בניינים סטנדרטיים רבים בוחרים לעבור לחברת ניהול חיצונית ולחסוך את ההתנהלות הבלתי נוחה הכרוכה בניהול הבניין בדרך המסורתית. סכסוכי שכנים, קשיי גבייה והזנחה של בעיות שונות בשל מחסור בקופת הוועד, יחד עם כאב הראש הכרוך בניהול ועד הבית מול השכנים, מניע רבים מוועדי הבתים להתייעל ולבחור בחברה חיצונית שתבצע את מלאכת התחזוקה במקומם, על הצד הטוב ביותר.

חברת ניקיון בתים ודירות

ניקיון בזירה הביתית הוא לא רק ניקיון, כי אם הדרך לייצר אווירה ביתית ונעימה. אם לוח הזמנים שלכם לחוץ מכדי להקדיש זמן לניקיון יסודי, אם הנכם מתגוררים בבית גדול שמלאכת התחזוקה שלו מורכבת או אם חשוב לכם ליהנות מרמת ניקיון מקצועית, חברת ניקיון היא הכתובת עבורכם.

חברת ניקיון המספקת את שירותיה לדירות ולבתים פרטיים מציעה מענה לבעלי דירות ישנות וחדשות בכל סדר גודל. זאת ועוד, במקרה הצורך, קיימות חברות מתקדמות שביכולתן לספק פתרונות תחזוקה לבתים חכמים המצוידים בטכנולוגיות חדשניות ומורכבות שתפעולן דורש ידע מקצועי רחב.

שירותי ניקיון לבתים מומלצים גם לבעלי דירות למכירה המעוניינים למקסם את פוטנציאל המכירה של הדירה באמצעות השקעה בניקיון מקצועי שעלותו זניחה בהשוואה לרווח הצפוי כתוצאה מהעלייה בערך הדירה. גם בעלי דירה להשכרה המעוניינים למקסם את מחיר השכירות שיוכלו לגבות עבור הדירה יוכלו לשפר באופן משמעותי את תדמית הדירה בעיני השוכרים הפוטנציאליים במידה ויבחרו להשקיע בניקיון מקצועי. גם במקרה זה, ההשקעה בעלות הניקיון תהיה זניחה בהשוואה לעלייה הצפויה בתעריף השכירות.

במקביל, בעלי דירות רבים המבצעים את הניקיון הביתי בכוחות עצמם במהלך השנה בוחרים להזמין שירותי ניקיון מקצועי לקראת חג הפסח. הטכנולוגיות המתקדמות וכוח האדם המיומן מספקים תוצאה מקסימלית המהווה תמורה מלאה להשקעה. בכך, שירותי ניקיון מתקדמים מאפשרים ללקוחות להמשיך בשגרת יומם השוטפת וליהנות מבית נקי לפסח ללא בזבוז זמן עבודה יקר, ללא מאמץ מיותר וללא כאב הראש הכרוך בחיפוש אחר עוזרת פרטית ובהתנהלות מולה.

חברות ניקיון משרדים

תחזוקת נכס משרדי הינה פעולה מורכבת מכל היבט. ניקיון בניין משרדים מהווה מרכיב חשוב בנראות המבנה ומשפיע באופן מהותי על תדמית המשרדים הממוקמים בו. היות וכך, לא ניתן להתפשר בכל הנוגע לניקיון משרדים וחובה לחפש את המענה המתקדם ביותר בתחום המציע ניקיון ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בענף.

נקודה נוספת שחשוב לתת עליה את הדעת היא העובדה שתקלות בבניין משרדים עלולות להשבית את הפעילות המשרדית ולגרור הפסד כספי רב. היות וכך, חובה לבחור בחברת תחזוקה המציעה מענה לקשת נרחבת של תקלות אפשריות, בהתאמה לאופי המשרדים הממוקמים במבנה, ומציעה את שירותיה בזמינות מלאה.

מעבר לתועלות הנובעות מתחזוקה תקינה ומניקיון שוטף ברמה מקצועית, חשוב לזכור כי ניקיון ותחזוקה שגרתיים ברמה גבוהה משמרים את ערך הנכס לאורך זמן, ובמידה ובעל הנכס יהיה מעוניין למוכרו בעתיד, ערכו יהיה גבוה יותר.

ניקוי חלונות בגובה

קיימות שיטות שונות לניקוי חלונות בגובה. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות משלה והבחירה תיעשה, בסופו של דבר, בהתאם לנתוניו הספציפיים של כל מבנה.

 • ניקוי חלונות באמצעות אוסמוזה הפוכה – שיטת ניקוי בה עושה מנקה החלונות שימוש במוט טלסקופי ייעודי המצויד בצינור מים. הצינור מבצע ניקוי של החלונות באמצעות לחץ מים גבוה ללא צורך בייבוש. אורך המוט הטלסקופי מוגבל ולכן השיטה אינה מתאימה לבניינים גבוהים מאוד.
 • ניקוי חלונות בסנפלינג – שיטת ניקוי באמצעותה מנקה החלונות גולש באמצעות סנפלינג מגג המבנה ומבצע ניקוי של החלונות. השיטה מתאימה גם לבניינים גבוהים מאוד.
 • ניקוי חלונות באמצעות סולם – שיטת ניקוי באמצעותה מנקה החלונות עושה שימוש בסולם גבוה. השיטה איננה מתאימה לבניינים גבוהים מאוד.
 • ניקוי חלונות באמצעות במת / סל הרמה – שיטת ניקוי באמצעותה מנקה החלונות עושה שימוש בכלי רכב המצויד במנוף לצורך ניקוי החלונות. שיטת ניקוי זו איננה מתאימה לבניינים גבוהים מאוד היות וגובה במת ההרמה מוגבל.
 • ניקוי חלונות באמצעות פיגומים – במיקומים בלתי נגישים יהיה צורך, במקרים מסוימים, בהקמת פיגומים לצורך ניקוי חלונות. השיטה אינה מתאימה לבניינים גבוהים מאוד.

ניקיון אחרי שיפוץ

שיפוצים מאפשרים להגשים חלום, אך מותירים אחריהם לכלוך רב, שלרוב, בלתי אפשרי להתמודד מולו ללא אמצעי ניקוי מקצועיים. אבק, שאריות טיח ורובה וכתמי צבע הם רק חלק מהאתגרים העומדים בפני בעלי דירה לאחר שיפוץ. החלונות, התריסים, הפאנלים, הכלים הסניטריים, השקעים, המפסקים וגופי התאורה זקוקים, בדרך כלל, לניקיון יסודי.

גם אם שיפוץ כרוך בהוצאות מרובות ויהיו שיתקשו להקדיש את המשאבים הדרושים לניקיון מקצועי בסיומו, חשוב להבין כי ניקיון מקצועי המבוצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ואיננו מותיר כל זכר ללכלוך הכרוך בשיפוץ, הוא זה המאפשר להגשים באופן מושלם את החלום על הדירה המושלמת. אם חלמתם על דירה משופצת לטעמכם והשקעתם במלאכה את מירב ואת המיטב, השקעה זניחה בניקיון מקצועי היא זו שתגשים לכם את החלום ותהפוך אותו למציאות.

להשלמת הניקוי המקצועי, מומלץ להשקיע גם בהברקת רצפות בהתאם לסוג הרצפה הקיימת בדירה וליהנות מדירה מבהיקה.

הברקת רצפות

הברקת מרצפות מקצועית דורשת התאמה מלאה של שיטת ההברקה למרצפות הקיימות ולמצבן. אנו, בחברת House Plus, מעמידים לרשותכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום הברקת הרצפות, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על התאמה מקצועית ועל ביצוע איכותי המבטיחים את שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו לאורך זמן.

השיטות המרכזיות להברקת רצפה:

פוליש קריסטל – שיטת הברקה המיועדת לחידוש ולהברקת מרצפות קיימות. הליך ההברקה מתחיל בניקוי יסודי של המרצפות. לאחר מכן, נעשה שימוש במכונה ייעודית בעלת מברשת המסתובבת במהירות גבוה ומחממת את הרצפה. במקביל לפעולה זו, חומר קריסטלי נשפך מעל גבי המרצפות במספר שכבות. בסיום ההליך יש להמתין לייבוש מלא של המרצפות. שיטת הברקה זו מספקת שכבת הגנה עמידה שאיננה מחליקה.

פוליש ווקס – שיטת הברקה שאינה מתאימה למרצפות שיש. ההברקה מבוצעת באמצעות מריחה של ווקס ייעודי העשוי שעווה. לאחר מכן, מכונת פוליש מבצעת הברקה. פוליש ווקס מציע הגנה מפני שחיקה לטווח ארוך. למעוניינים, ניתן לעשות שימוש בווקס ייעודי לפרקטים המספק שכבת הגנה למשטחי פרקט.

פוליש וסילר – שיטת הברקה המתחילה בניקוי וליטוש של המרצפות ולאחריהם תימרח מעל גבי המרצפות שכבת סילר המספקת הגנה וגימור מבריק.

לקבלת רצפה מבריקה באופן מתמיד, יש לחזור על פעולת ההברקה אחת למספר שנים.

House Plus – הבחירה הבטוחה שלכם!

 • אנו מתחייבים לסטנדרטים המחמירים ביותר בענף
 • אנו זמינים לשירותכם 24/7
 • אנו מקפידים על קשרי שיתוף פעולה מקצועיים מול אנשי מקצוע מורשים ומיומנים בלבד
 • אנו מחויבים לאיכות ללא פשרות
 • אנו מחויבים לבטיחות מקסימלית
 • אנו מקפידים על שירות מסור ואישי לכל אורך הדרך

מקצועיות ללא פשרות, איכות בסטנדרטים המחמירים בענף ושאיפה מתמדת למתן חוויית שירות מושלמת לכל לקוח ולקוח הפכו אותנו לבחירה הבטוחה של לקוחות המעוניינים ליהנות משירותי ניקיון מקצועי בראש שקט ובידיעה שהפקידו את המלאכה בידיים המקצועיות והבטוחות ביותר.

זקוקים לשירותי ניקיון וחשוב לכם למצוא את הפתרונות המקצועיים, האמינים והאיכותיים ביותר? פנו אלינו עוד היום ומומחי House Plus ישמחו להעניק לכם שירות מכל הלב לשביעות רצונכם המלאה!

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות