ניקיון משרדים

ניקיון וסדר הינם ממאפייני הסביבה החשובים ביותר לאדם. בין אם מדובר בביתו של האדם ובין אם במקום עבודתו, לניקיון השלכות רבות והשפעה רבה על תחושותיו של האדם, רגשותיו, תפיסותיו, התנהגותו, על המוטיבציה והרצון לפעול וחשוב מכל – על הבריאות. לכן, בעלי עסקים רבים מחליטים שלא להתפשר על רמת הניקיון במשרדיהם, במיוחד בימינו, ובוחרים להיעזר בחברות ניקיון.

אדם ממוצע מבלה כשליש מיומו במקום העבודה ולעיתים אף יותר מהזמן שנוכח בביתו. לכן, כפי שנוהג כל אחד לטפח את סביבת מגוריו כך שתהה נקייה ונעימה עבור השוהים בה, כך יש לנהוג גם במקום העבודה.

כיום, ישנן חברות ניקיון רבות המציעות את שירותיהן לקהל הרחב, למגוון צרכים, בהם גם לצרכיהם של מקומות עבודה:

 • בתי עסק
 • חנויות
 • חללי עבודה משותפים ומשרדים

בעוד ישנם בעלי עסקים הבוחרים להיעזר באיש ניקיון פרטי או אף לבצע את עבודות הניקיון באופן עצמאי, ישנם רבים שכבר הבינו את חשיבות ביצוע עבודות הניקיון על ידי חברה מקצועית והחליטו להעביר את האחריות המלאה על תחום זה לידי החברה הנבחרת.

חברת ניקיון משרדים

חברת House Plus הינה חברת ניהול מובילה ומקצועית, המספקת שירותי ניהול בניין מקיפים, הכוללים בין היתר גם שירותי ניקיון למשרדים ולבתי עסק, ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

תחושותינו במקום עבודתנו מושפעת ממגוון גורמים ידועים ובהם סוג התפקיד שלנו, תנאי ההעסקה, היחס מהמעסיק, היחסים הבינאישיים ועוד. עם זאת, רבים נוטים להקל ראש בכך שגם לניקיון בסביבת העבודה ישנה השפעה על תחושותיהם של העובדים.  

שירותי הניקיון של חברת House Plus ניתנים מתוך הבנה כי לאיכות השירות והניקיון הניתנים ישנן חשיבות רבה והשלכות משמעותיות על מקום העבודה:

השפעות פסיכולוגיות – מעבר להיבט הבריאותי והאסתטי, לניקיון סביבת העבודה השפעה גם על הרגשתם ותחושותיהם של העובדים. סביבת עבודה שאינה מטופחת ונקייה, אינה ראויה ואינה הולמת את עובדיה, בדיוק כפי שבית שאינו נקי אינו ראוי למגורים. עבודה בסביבה מעין זו משליכה על תפיסתו של העובד את עבודתו וכפועל יוצא מכך, משפיעה גם על איכות עבודתו. סביבה שאינה נקייה גורמת לעובד חוסר נוחות ועלולה בכך לפגוע בתפוקתו, בריכוז ובמיקוד שלו. מעבר לכך, עובדים רבים יבחרו להעיר למעסיק על סביבת עבודה שאינה נקייה או לחלופין אף לבחור מראש שלא לעבוד במקום עבודה שכזה.

סביבת עבודה נקייה תיצור אצל העובדים תחושה חיובית ואווירת עבודה נעימה, ראויה והולמת, תיתן תחושה רעננה ותתרום למיקוד ולריכוז. כל אלו משפיעים על תפוקת העובד ובסופו של דבר על תרומתו לעסק.

מוטיבציית העובדים – סקרים הוכיחו שישנו קשר ישיר בין רמת הניקיון במקום העבודה לבין המוטיבציה של העובדים. כלל העובדים מעדיפים לעבוד בסביבה נקייה ומטופחת ומעידים כי סביבה כזו יוצרת אנרגיה חיובית, משפיעה על רצונם להגיע למקום העבודה ולשהות בו.

עובדה זו מעידה על כך שהניקיון משפיע על המוטיבציה של העובדים. עובדים הנמצאים בסביבה נקייה מרגישים כי למעסיק אכפת מהם, מבריאותם ומתחושותיהם וחשים מוערכים יותר.

תחושות אלה נגזרות גם מתחום האסתטיקה, שכן בדיוק כפי שלבוש מטופח משפיע על התנהגותו ותחושותיו של האדם, כך גם עבודה בסביבה אסתטית משפיעה על תפיסת העובד את תפקידו, את מעמדו ואת איכות מקום העבודה בו הוא מועסק. השקעה של העסק בתחום זה מעידה על יחס בעלי החברה כלפיה, כלפי עובדיהם ובסופו של דבר – כלפי עצמם.

תדמית העסק – לנראות כידוע, השפעה רבה על תפיסתו ותודעתו של האדם. מראה העסק, המושפע בין היתר מרמת הניקיון, משפיע הן על העובדים והן על המבקרים במשרדי החברה (לקוחות, ספקים, מרואיינים, שותפים ועוד).

הנראות הינה המאפיין הבולט ביותר, כך שמי שייחשף לסביבת עבודה מלוכלכת, מבולגנת ומוזנחת מיד עם כניסתו לעסק, יתפוס את העסק ככזה ותדמיתו של העסק תיפגע בעיניו באופן שלעיתים לא ניתן לשקם. לקוחות פוטנציאליים, לקוחות קיימים, משקיעים ומרואיינים, עלולים להימנע מיצירת קשר עם עסק שתדמיתו תיתפס בעיניהם כשלילית מעצם תפיסתם אותו כמוזנח על ידי בעליו.

ניקיון משרדים – למה חשוב?

כניסה לעסק נקי ומטופח, תשרה תחושה חיובית ונינוחה ותיצור בעיני המתבונן תדמית של עסק איכותי, המושקע ומטופח על ידי בעליו ותותיר רושם ראשוני שעשוי להשפיע על פעולתם של המבקרים, בהתאם למהות הביקור:

 • שותפים עסקיים ומשקיעים: מידת הרצינות של בעל העסק ואיכות העסק עצמו ימדדו לראשונה על פי החזות מציגים בפני המבקר. ביכולתו של הרושם הראשוני להשפיע על קבלת החלטות של בעלי עניין למיניהם.
 • לקוחות: אלו הם המבקרים החשובים ביותר. לקוח שיקבל רושם כי מדובר בעסק מוזנח עלול להימנע מביצוע עסקאות עם עסק זה ולכן לניקיון חשיבות רבה במיוחד עבור עסקים המקבלים לקוחות.
 • מרואיינים (עובדים פוטנציאליים): עובד פוטנציאלי שיתרשם כי מדובר במקום מושקע ומטופל ובסביבת עבודה נעימה ומטופחת, ישאף לעבוד במקום זה. עובדים המגיעים למקום עבודה הנראה רציני ירגישו כי כך גם רמת העבודה עצמה במקום וינהגו בהתאם.

בריאות – זוהי הסיבה החשובה והמשמעותית ביותר לעבודה בסביבה נקייה, במיוחד בתקופתנו. בסביבת העבודה נוכחים לעיתים עשרות עובדים, העוברים בין החללים והעמדות השונות ובאים במגע עם כלל המשטחים בחללים השונים.

חיידקים ובקטריות יכולים להיווצר ולהצטבר על השולחנות, מקלדות ועכברים, שפורפרות ומקשי הטלפונים, לחצני המדפסות ומכונות הצילום, פינת הקפה, המטבחון ועל כל יתר המשטחים במשרד. כל אלו, אם לא מנוקים כראוי, מועדים לפורענות ומהווים פוטנציאל הדבקה ובאזורי האוכל מסוכנים אף יותר.

על מנת לוודא כי רמת הניקיון במקום העבודה מספקת ועומדת בקריטריונים מחמירים, על בעל העסק להפקיד את האחריות על הניקיון בידי אנשי מקצוע איכותיים המוכשרים לעשות עבודה זו, תחת פיקוח, ללא פשרות  ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. לשם כך הוקמו חברות שזהו תפקידן הייעודי וזוהי הכשרתן – חברת ניקיון משרדים.

חברות ניקיון משרדים

על מנת לתת פתרון הולם ואיכותי לצרכי הניקיון של משרדים, הוקמו חברות ייעודיות שתפקידן ללוות את בית העסק באופן שוטף ולתת שירות יומיומי או תקופתי של ניקיון מקיף למשרד.

חברת House Plus הינה חברת ניקיון למשרד, המספקת שירותי ניקוי משרדים למגוון עסקים ברחבי הארץ. שירותי הניקיון כוללים:

 • חללי העבודה
 • עמדות עבודה (לרבות שולחן, מקלדות, עכברים, שפורפרות ומקשי טלפון)
 • ניקיון חדרי הישיבות
 • רהיטים
 • מכשירי חשמל
 • שטיחים
 • ניקיון השירותים
 • ריקון פחים
 • ניקיון חדרי ההמתנה של האורחים והמבקרים
 • ניקוי חלונות ווילונות
 • השקיית עציצים ושטיפת רצפות ופרקט

על מנת להעניק לעסק שירותי ניקיון המותאמים לפעילותו של העסק ולנוחיותם של עובדיו ומנהליו, אנו מציעים ללקוחותינו שתי שיטות עבודה עיקריות: שירותי ניקיון למשרד הניתנים במהלך יום העבודה ושירותי ניקיון משרדים בערב.

ניקיון משרד במהלך יום העבודה

שירות זה ניתן על ידי מנקה הנוכח לאורך כל היום במקום העבודה. לרוב, נדרש שירות ניקיון מסוג זה למתחמים גדולים, בניינים, חללי עבודה משותפים, משרדים יוקרתיים הדורשים רמת ניקיון מושלמת ומראה מטופח לאורך כל היום וכו'.

שירותי ניקיון לעסק הדורש שמירה על רמת ניקיון גבוהה לאורך היום הינם יקרים יותר, מטבע הדברים, אך עם זאת מבטיחים כי כל אזור במשרד יטופל באופן יומיומי, על פי סדר עבודה מוגדר של המנקה. כמו כן מבטיחים כי יינתן מענה מידי במקרים לא צפויים כדוגמת משקה שנשפך, פחים שהתמלאו, שירותים הדורשים ניקיון, חדרי ישיבות הדורשים ניקיון וריענון בין פגישות וכו'.  

בהזמנת שירותי ניקיון משרדים למהלך יום העבודה נקבעים גם ימים לביצוע מטלות ניקיון שאינן דורשות טיפול יומיומי, כדוגמת שירותי ניקוי חלונות לעסקים מקבלי השירות, ניקוי חדרי מדרגות, ניקוי משטחים גבוהים ופתחי אוורור ועוד.

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

שירות זה מוצע לרוב לצורך ניקיון משרדים קטנים. כאשר מדובר במשרד קטן המאוכלס לאורך היום בכמות עובדים מצומצמת, לא נדרשת נוכחות של מנקה צמוד במהלך יום העבודה. שעות הניקיון נקבעות עם בעל העסק, בהתאם לשעת סיום הפעילות של המשרד ובהתאם לצרכיו ונוחיותו של בעל העסק.

במקרים אלו, אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות משירות ניקיון משרדים בערב, לאחר סיום יום העבודה, המכין את המשרד ליום העבודה הבא ומאפשר לעובדים להתחיל כל יום עבודה במשרד נקי. צוות המנקים המנוסה שלנו נכנס לבצע ניקיון משרדים עם מפתח המופקד בידיהם, תוך מחויבות לביצוע עבודת ניקיון מושלמת ואיכותית לקראת יום המחרת.

אנו מודעים לכך שניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח של העסק הניתן על ידי בעליו דורש אחריות כבדה ורמת אמינות גבוהה של הצוות ולכן אנו לא מתפשרים אל איכות עובדינו ומתחייבים למתן השירות הטוב ביותר, תוך הפגנת מקצועיות, אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

שירותי ניקיון משרדים – מחירים

מחיר שירותי הניקיון תלויים במספר משתנים:

 • שעות העבודה
 • כמות השעות
 • סוג העבודה והמטלות
 • חומרי ניקוי
 • תחומי האחריות
 • היקף הניקיון הנדרש

נציגינו ישמחו להיפגש עמכם בבית העסק על מנת לתת הצעת מחיר המותאמת לשירות הניקיון הנדרש.

אנו מתחייבים למתן מחירים הוגנים ולמתן שירות ניקיון למשרד ברמה הגבוהה ביותר, במקצועיות, ללא פשרות ולשביעות רצונכם, תוך מתן אחריות מלאה לטיב ואיכות השירות.

חברה לניקיון משרדים – כיצד בוחרים?

בבואכם לבחור חברת ניקיון לעסק, חשוב לזכור כי אין להקל ראש בבחירת החברה נותנת השירות וכי טרם בחירתכם בחברת הניקיון עליכם לוודא כי היא עונה לקריטריונים החשובים הבאים:

ניסיון ומקצועיות – מאפיינים אלו הינם בגדר חובה עבור כל חברה בה תבחרו לניקיון משרדכם. אל לכם להתפשר על ניסיונה של החברה במתן שירותי ניקיון ועל מקצועיות עובדיה, שכן בסופו של דבר איכות השירות שיתקבל על ידי החברה תלוי רובו ככולו במאפיינים אלה.

שירות לקוחות וזמינות – טרם בחירתכם בחברת הניקיון, וודאו כי מובטח לכם מענה לאורך שעות הפעילות וכי נציגי החברה ומנהליה זמינים עבורכם לכל בעיה או בקשה מיוחדת. לעיתים, נדרש מתן פתרון לאירועים או מקרים לא מתוכננים ובלתי צפויים, כדוגמת אי הגעת עובד הניקיון, צורך בשעות ניקיון נוספות, צורך בתגבור הצוות המנקה וכו'.

ממליצים – המדד הטוב ביותר לאיכות העבודה הינו חוות דעת אובייקטיבית של לקוחות. אל תהססו לבקש פרטים של משרדים ובתי עסק המקבלים שירות מחברת הניקיון, על מנת ליצור עימם קשר

בחברת House Plus, אנו מתחייבים למתן שירות אישי, מקצועי ואיכותי, המותאם לצרכיהם ודרישותיהם של לקוחותינו. אנא הרגישו בנוח ליצור עמנו קשר ונציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם לכל שאלה או בקשה ובכל עת.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות