ניהול ואחזקת נכסים מתבצע על ידי חברה מקצועית, חברת ניקיון ואחזקה, המספקת שירות כולל עבור מבנים משותפים. ניהול נכסים באמצעות חברה חיצונית, מתאים עבור המגזר הפרטי והמגזר העסקי.
בתחום הפרטי, חברת ניהול ואחזקה, מטפלת בין השאר בבנייני מגורים. אם ברשותכם בניין מגורים מרובה דיירים, שכירת חברת אחזקה, תפתור עבורכם את כל הבעיות הקשורות לטיפול בבניין.
התפקיד של חברת אחזקה, הוא לעבוד בצמוד לוועד הבית של הבניין. החברה מנהלת את גביית מיסי וועד הבית, כולל ניהול מסודר של כל ההכנסות וההוצאות של הבניין. הניהול של הבניין בעזרת חברת אחזקה, מספק עבורכם שירות מקיף ויסודי, הכולל תחזוקה של המערכת הסולרית, מערכות אש וספרינקלרים, תחזוקת גנרטורים, מעליות ומערכות המים של הבניין. החברה שלנו, האוס פלוס, מטפלת עבור הלקוחות בכל שירותי הגינון, ההדברה וכמובן שירותי ניקיון ברמה הכי גבוהה שניתן. כל זאת תוך פיקוח הדוק של נותני השירות.

אחד היתרונות הכי מרכזיים, בשכירת חברת ניהול חיצונית, הוא הסרת הדאגה מבעלי הנכס. אנחנו מטפלים בבעיות דחופות במהירות וביעילות. סתימות בביוב ופיצוץ בצנרת, מטופלים מידית, על ידי אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה. אנחנו עובדים אך ורק עם חברות מוסמכות שנותנות שירות מושלם ללקוחות.

ניהול נכסי נדל"ן

ניהול נכסי נדל"ן אינו מסתכם אך ורק בבניינים משותפים. אנחנו מנהלים נכסים פרטיים, עבור לקוחות שברשותם דירה, אותה הם מעוניינים להשכיר. ניהול נכסים מניבים, עוזר ללקוחות לטפל בכל ההתעסקות השוטפת של השכרת הנכס. בניגוד למתווך, המוצא עבורכם את האדם המתאים לשכירת הדירה, אנחנו נשארים אתכם לאורך כל הדרך. השכרת דירה, דורשת טיפול מסביב לשעון בכל הבעיות והתיקונים הנדרשים. הניהול שלנו כולל, טיפול שוטף בכל התקלות, על ידי אנשי מקצוע מוסמכים. אנחנו דואגים לשכור עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, מקצוענים בעלי ניסיון רב שנים וקבלות מוכחות על אמינות ועבודה ברמה הכי גבוהה שניתן.

אנחנו דואגים לכך שכל טענה של השוכרים כלפיכם, תטופל במהירות המידית. אחד הדברים הכי קשים עבור משכירי דירות ונכסים, הוא המענה הישיר לשוכרים. להרבה מהאנשים, אין זמן להתעסק עם כל מה שכרוך בנושא ההשכרה. לבדוק שהשוכרים העבירו על שמם את חשבונות הארנונה, המים והחשמל ולטפל בבעיות השוטפות של הדירה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומעניקים לכם שירות איכותי, מהיר ומקצועי שמסיר מעליכם את הדאגה.

האוס פלוס היא חברת ניהול ואחזקה המתמחה גם בניהול נכסים. היתרון הגדול שלנו על פני חברות אחרות, הוא בשירות האישי שלנו ללקוחות. אנחנו עובדים מסביב לשעון, בשביל לספק מענה מדויק לכל צורך או בעיה. לפעמים מדובר בעניינים שלא סובלים דיחוי. בעיה במערכת החשמל באמצע החורף או נזילה בדוד של המים החמים, מחייבת טיפול מידי. כמו כן אנחנו דואגים לתחזוקה שוטפת ובדיקות על בסיס תקופתי. בשביל למנוע בעיות עתידיות, יש לבדוק את מערכת החימום או את המערכות האחרות בדירה או בבניין, כל תקופה נתונה. השירות הכולל שלנו מתחיל עם איתור שוכרים מתאימים, החתמה של הדיירים על חוזה השכירות וגבייה של שכר הדירה. במקרה של בניינים משותפים, אנחנו עובדים ביחד עם וועד הבית. הם מקבלים את ההחלטות בנוגע לבניין ואנחנו אחראים על הביצוע של המשימה.
באמצעות ניהול חכם של הנכס, בניין מגורים או בית פרטי, אתם דואגים לתשואה גבוהה על ההשקעה. נכסים מניבים, חייבים טיפול על בסיס שבועי וחודשי. ככל שהנכס מתוחזק יותר ושמור יותר והמערכות בו נבדקות בקביעות, כך הערך של הנכס נשמר למשך שנים רבות. התשלום עבור השכרת דירות בבניין או השכרת דירה פרטית שבבעלותכם, עולה בהתאם לרמת התחזוקה.

חברת ניהול נכסים

ניהול נכסים פרטיים, מתחיל עם בדיקת מוכנות הדירה להשכרה. לפני כניסת הדיירים, יש לבדוק לעומק שהנכס עומד בכל התקנים הנדרשים. בנוסף לכך, יש לבצע ניקיון יסודי לפני הכניסה לדירה. חברת ניהול נכסים, דואגת לשכור חברת ניקיון מתאימה עבור הפרויקט ולהכין את הדירה לכניסת הדיירים. לאחר מכן, אנחנו דואגים למצוא עבורכם דיירים מתאימים, שעומדים בקריטריונים שקבעתם. החברה דואגת להכנת הסכם שכירות וגביית כל הביטחונות, כולל ליווי התהליך עד לחתימת החוזה על ידי השוכרים וכניסתם לדירה.

אחד הדברים הכי משמעותיים, הוא כמובן התשואה על הנכס. בזכות ההכרה שלנו לעומק של שוק נדל"ן, אנחנו יכולים להבטיח עבור הלקוחות שלנו תשואה גבוהה יותר. חברה מקצועית, בניגוד לאדם פרטי, יש לה הרבה יותר ניסיון בשוק נדל"ן. בהתאם לכך, אנחנו יכולים לבצע מחקר שוק מקיף ולתמחר את השכירות בהתאם. האוס פלוס דואגים עבורכם שהדיירים של הנכס, יעבירו את כל החשבונות על שמם, חשבונות החשמל, המים, הארנונה והגז.
אחד הדברים המרכזיים ביותר בניהול נכסים, הוא כמובן שיווק. ניהול מתאים עוזר ללקוחות לאתר דיירים איכותיים. דיירים שמשלמים בזמן ושומרים על הנכס. בתהליך השיווקי אנחנו מצלמים את הדירה באמצעות ציוד מקצועי. הצילום ביחד עם התיאור המדויק של הנכס, מהווים יתרון עצום בשוק ההשכרה. כיום תמונות ברמה גבוהה יכולים בהחלט לעשות את העבודה, ולמשוך שוכרים פוטנציאלים. כמו כן אנחנו דואגים לפרסם את הדירה בפלטפורמות המתאימות, כולל בכל הרשתות החברתיות. היתרון שלנו כחברה מקצועית, מאפשר לנו לנצל מגוון רחב של אמצעי פרסום. אנחנו עובדים עם מקצוענים בתחום, בשביל לספק עבורכם את הטוב ביותר שניתן.

חברת ניהול נכסים, מאפשרת לכם לישון בשקט. אנחנו דואגים לקבלת תשלום שכר הדירה בזמן. יש לנו רואי חשבון שעובדים אתנו, שמטפלים בכל מקרה שבו נותרו חשבונות פתוחים. כמובן שאנחנו עושים את המיטב, בשביל למצוא דיירים אמינים, שמשלמים הכול בזמן ולא משאירים חשבונות אחריהם. אבל לצערנו, האופציה לבעיות בתשלומים תמיד פתוחה. לכן אנחנו ערוכים לכך בצורה מלאה. אנחנו משיגים עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר, במחירים הנוחים ביותר עבורכם. בסופו של דבר השירות שלנו חוסך עבור הלקוחות שלנו כסף וטרחה, ומעניק להם אפשרות להשכיר את הנכס בצורה בטוחה.

חברת ניהול נכסים מסחריים

אחד התחומים שבו אנחנו מתמחים הוא ניהול נכסים מסחריים. אנחנו מנהלים עבור הלקוחות שלנו, מגוון רחב של מבנים מסחריים. משרדי הייטק ומבני תעשייה, עסקים משפחתיים קטנים וחנויות רשת גדולות. הניהול המקצועי שלנו, כולל עזרה ללקוחות המעוניינים להשכיר נכס בודד או מבנים רבי קומות ומתחמי מכירות. אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מעולים, הנותנים ללקוחות שלנו שירות ברמה הכי גבוהה שניתן. חברות ניקיון, המספקות שירות מקיף לכל המבנים הנדרשים, פינוי אשפה ופסולת, ניקיון בגובה של המבנים ושטיפה הכוללת פוליש ווקס לרצפות. אנחנו דואגים לכך שהנכס שלכם יהיה מצוחצח ומבריק.
האוס פלוס דואגת באופן יסודי לאבטחת המבנים שברשותה, על ידי שכירת חברה מתאימה. אנחנו עובדים אך ורק עם צוותי אבטחה אמינים ומקצועיים, שעברו סינון קפדני. ניהול של נכסים מסחריים כולל כמובן תחזוקה של כל המערכות. אנחנו דואגים למעליות, לחשמל, מים, גז ואינסטלציה, למערכות כיבוי האש ומיזוג האוויר. כמו כן אנחנו מבצעים את כל עבודות התיקון והשיפוץ הנדרשות. האוס פלוס דואגים להחלפה של כל החלונות והדלתות, עבודות צביעה ותיקונים של פגמים אסתטיים. הנראות של נכסים מסחריים, היא סימן ההיכר הכי משמעותי עבורם. לכן אנחנו שמים דגש מרכזי על שיפוצים על בסיס חודשי, לשם שיפור הנראות של הנכס.

האוס פלוס מטפלת עבורכם בכל נושא השכירות של הנכס כולל כל ההיבטים המשפטיים הנדרשים. אנחנו מנהלים את חוזי ההתקשרות עם השוכרים וגובים עבורכם דמי שכירות חודשיים.

השבחת נכסים

אחד הדברים הכי משמעותיים בתהליך קנייה ומכירה של נכסים, הוא השבחת נכסים לפני מכירה. התועלת של העניין ברורה כמובן לכולם, אבל מעבר לכך ישנם שיקולים מרכזיים שיש לקחת בחשבון. קודם כל צריך להתבונן לעומק בתקציב שלכם, מה הן האפשרויות העומדות לפניכם מבחינה כלכלית. ניהול נכון של התהליך, בהתחשב בהוצאות ובהכנסות העתידיות, צריך להיעשות מתוך שיקול דעת מעמיק ויסודי. עיצוב פנים של הדירה צריך להיעשות מתוך מחשבה על המקסימום שאתם יכולים לקבל על הנכס. השקעה רבה מדי בעיצוב פנים והפיכת הנכס ליוקרתי, באזור שבו המחירים לא תואמים למצב הדירה, יכול לעלות לכם בכספים מיותרים. לכן חשוב ביותר לשכור חברה חיצונית, שתנהל עבורכם את השיפוץ ואת הטיפול בכל העניינים הנלווים.

אנחנו בהאוס פלוס דואגים לכך שהנכס שלכם יימכר במחיר הגבוה ביותר שניתן ומבצעים את השיפוץ בהתאם לקריטריונים המקצועיים ביותר. המיקום של הנכס, האוכלוסייה הגרה באותו אזור ופרמטרים נדרשים נוספים. באזור עם זוגות צעירים, למשל, השבחה של נכס משלושה חדרים לארבעה, היא עסק משתלם בדרך כלל, אבל באזורים אחרים לא תמיד מדובר בעסקה טובה. אנחנו דואגים עבורכם לניהול הנכסים בצורה מקצועית, ומכסים גם את כל ההיבטים המשפטיים הנדרשים.

השבחת נכסים מתייחסת גם להשכרה של דירה ולא רק למכירה. קודם כל ניתן כמובן להשביח את הנכס באמצעות עיצוב פנים. בתחום הזה אנחנו עובדים עם חברות מובילות בתחום המספקות שירות איכותי לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ.

העניין המרכזי בהשבחה של בניין, מגרש או נכס שברשותנו הוא קודם כל לספק את התשואה המקסימאלית מהמבנה. אם יש ברשותכם בניין או אתם שייכים לקבוצת שותפים שמחזיקה בבניין דירות, תוכלו להשביח את הנכס בהתאם לתוכניות המתאר העירוניות. תוכניות בניין עיר חדשות שהגדילו את זכויות הבנייה, מאפשרות למשקיעים לבנות קומות נוספות או להשקיע בבניית מעלית לבניין ישן, או כל תוכנית אחרת המותאמת למתווה העירוני. בתחום הזה יש צורך בשורה של מומחים, שיעזרו לכם לממש את ההחלטה. מדובר בהחלטה משפטית הדורשת אנשי מקצוע מהתחום, החלטה כלכלית הדורשת שיקול דעת מיומן וסקירת כל האופציות העומדות לפניכן. כמו כן אתם צריכים לשכור אנשי מקצוע שיבצעו את העבודה.
חברה חיצונית שתחום העיסוק שלה הוא השבחת נכסים, מספקת עבורכם את כל השירותים הנדרשים תחת מטרייה אחת. היתרון הגדול שלנו הוא היכולת לתת שירות בכל התחומים הקשורים לעניין. כל זאת על ידי בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

אחזקת דירות

אחזקת דירות נועדה עבור תושבי חוץ ותושבי ישראל, אשר אינם מתגוררים בנכס שברשותם. באמצעות חברה מקצועית, אפשר לחסוך את הטרדה היומית של טיפול בנכסים שברשותכם. האוס פלוס מציעים עבורכם שירות כולל ומקיף, המכיל מענה לכל הדברים הנדרשים לטיפול בנכס. אנחנו דואגים לתשלום החשבונות השוטפים של הדירה, לניקיון יסודי, טיפול מקצועי בכל התקלות השוטפות ומענה 24 שעות ביממה לבעיות דחופות. אנחנו דואגים לתקינותם של מערכות החשמל והמים ומוודאים שהכול עובד כשורה.

האוס פלוס מספקת גם שירותי ייעוץ והכוונה לשיפוץ של הנכס. אנחנו דואגים גם להכנה של הדירה לחזרתם של הדיירים הכולל ניקיון, קניות והכנת כל הצרכים הנדרשים. היתרון שלנו הוא בזמינות לכל אורך שעות היממה, וכמובן בעבודה מקצועית ואיכותית ובעיקר בטיחותית. אנחנו פותחים חשבון בנק עצמאי מיוחד לצורך הניהול השוטף של הדירה.

יש לנו שירות מיוחד של אחזקת דירות לתושבי חוץ, המאפשר לכם לישון בשקט, בזמן שהנכס שלכם בידיים בטוחות. אנחנו מתמחים גם באחזקת של דירות יוקרה ומספקים עבורכם שירות כולל ומקיף. אנחנו דואגים לשירותי השמירה והאבטחה, לשירותי שוער ומשק פנים. בדירות יוקרה רבות, ישנם שירותים שאינם קיימים במבנים רגילים. אנחנו דואגים למעליות היוקרתיות וללובי, לבריכות השחייה ולחדרי הכושר. אם יש ברשותכם דירת יוקרה או מגדלי יוקרה, ואתם זקוקים לסל שירותים לאחזקת בניינים, אנחנו הכתובת הנכונה. אנחנו דואגים לדירה בעת השהייה בחו"ל ובזמן השהות שלכם בארץ. האוס פלוס עוזרים לכם בהעלאת קניות מזון מהרכב לדירה, בכל שירותי ההסעה הנדרשים כולל משדה התעופה, אנחנו מטפלים בחבילות הדואר ובשירותי הכביסה וכמובן מספקים תחזוקה שוטפת של כל המתקנים בבניין או בדירה.

תחזוקת בית פרטי

אחזקת בית פרטי עולה בדרך כלל יותר מאשר אחזקה של דירה. אבל כמובן ישנן דירות יוקרה שעלות האחזקה שלהם, במקרים מסוימים, יכולה להיות גבוהה יותר. בכל מקרה תחזוקת בית פרטי כוללת טיפול בגינה ותאורה ותחומים נוספים שאינם שייכים לניהול של דירה רגילה. אחד הדברים הכי משמעותיים הוא כמובן אזעקה ואמצעי בטיחות. בתים פרטיים חייבים להיות מאובטחים ברמה הכי גבוהה שניתן, במיוחד כאשר מדובר באחזקת וילות יוקרתיות. האוס פלוס דואגת עבורכם להתקנת מערכת אזעקה קווית או אלחוטית ומצלמות אבטחה. אנחנו גם מספקים שירות של איש אחזקה לבית פרטי. אדם מוסמך שנשכר על ידינו לשם ביצוע המשימה.
עלויות התחזוקה של בתים פרטיים, משתנות בהתאם לדרישות של הלקוח. בחלק מהבתים הפרטיים ישנן עלויות נוספות כגון עלות תחזוקת בריכה פרטית, הכוללת ניקיון של המים, הוספת כלור ודאגה לבטיחות הרחצה.

האוס פלוס מספקים עבורכם שירות מיוחד עבור תחזוקת וילות נופש הכולל טיפול בכל האביזרים הנדרשים. אנחנו שוכרים אנשי מקצוע מעולים שיטפלו במטבח המאובזר וידאגו לכל מחסור, אנחנו מאבזרים את כל החדרים כולל טיפול מיוחד בג'קוזי ובמתקני הספא הנוספים.
היתרון הגדול של שכירת חברת ניקיון ואחזקה, לטיפול בבית פרטי או בווילות יוקרה, הוא קודם המענה המושלם לכל בעיה. מענה מקיף וכולל על ידי אנשי המקצוע שלנו, שעובדים איתנו לאורך שנים רבות.

ניהול נכסים מחיר

דמי ניהול נכסים, משתנים כמובן בהתאם לגודל הנכס ולמספר רב מאוד של פרמטרים, הנלקחים בחשבון. קודם כל יש הבדל משמעותי בין דירה רגילה לדירות יוקרה, בין ניהול של בניין ישן לבין ניהול בניינים חדשים, המאובזרים בטכנולוגיה מתקדמת. יש הבדלים משמעותיים בין ניהול נכסים פרטיים לנכסים מסחריים. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו באופן אישי ואנחנו נתמחר עבורכם את הניהול של הדירה או הבניין או בית המגורים הפרטי. כמו כן יש לנו מחירים מיוחדים, לניהול של נכסים מסחריים, המותאמים לאזור ולאופי המבנה. הצעות המחיר שלנו מדויקות ומכילות פירוט של כל התשלומים. אנחנו מספקים עבור הלקוחות שלנו הצעות אטרקטיביות, המכילות שירות איכותי, על ידי מיטב בעלי המקצוע והחברות שבשוק. האוס פלוס עובדים אך ורק עם אנשים מנוסים שיכולים לספק ללקוחות שלנו שירות ברמה הכי גבוהה שניתן.
אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונבנה עבורכם תוכנית מסודרת לניהול הנכס כולל פירוט של כל העלויות הנדרשות.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות