מעלית ביתית

העלייה ברמת החיים בשנים האחרונות הופכת את נוכחותה של המעלית בבית הפרטי לנפוצה יותר ויותר. בבתים פרטים המעלית מקלה באופן משמעותי על הניווט במרחב הביתי ומשדרגת באופן משמעותי את חוויית המגורים הביתית.

עד לפני זמן לא רב, נהוג היה להאמין כי התקנת מעלית בבית פרטי הינה פרויקט יומרני ואף מיותר, המיועד לעשירים בלבד. כיום, לעומת זאת, מעליות ביתיות צוברות פופולאריות רבה. רבים מוצאים כי מעליות לבתים פרטיים הופכות את חוויית המגורים למזמינה מאי פעם, ללא התמודדות חוזרת ונשנית עם המדרגות הביתיות. זאת ועוד, המעלית תורמת רבות לעיצוב הבית ויוצרת מראה מעוצב, מוקפד ומרשים של החלל כולו.

מי זקוק למעלית ביתית?

מעלית ביתית מהווה פתרון אופטימלי מכל בחינה לאוכלוסייה המבוגרת. זאת ועוד, בבתים בהם מתגורר בן משפחה המאותגר פיזית בעקבות קושי כזה או אחר, מעלית ביתית היא מוצר מהפכני המשנה את איכות החיים מקצה לקצה.

התקנת מעלית בבית פרטי – מה חשוב ?

בבואכם לבחור ספק שירות להתקנת מעלית ביתית, חשוב לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים המבטיחים את שביעות רצונכם לכל אורך הדרך.

 • מקצוענות – לפני הכול, חשוב לבחור בחברה שמאחוריה מוניטין של מקצוענות ללא פשרות. בהתחשב בעובדה שבכל הנוגע למעליות, בטיחות היא נתון ראשון במעלה, חשוב להקפיד על שכירת שירותיה של חברה מקצועית ואמינה שתעניק לכם את המענה המקצועי ביותר בהתאמה פרטנית ומדויקת לצרכים ולנותני השטח שלכם.
 • איכות – לאחר בחירת ספק שירות אמין ומקצועי, חשוב לבדוק שהצעת המחיר כוללת מעלית ברמת האיכות הגבוהה ביותר. לשם כך יש לבחון את הרכב החומרים ממנו יוצרה המעלית ולהעדיף באופן גורף מעלית פלדה. זאת ועוד, חובה לוודא כי המעלית מצוידת בתו תקן בטיחות מתאים. נתונים חשובים אחרים שיש לתת עליהם את הדעת הם מהירות הנסיעה, רמת העומס המותר, אופי מערכת ההרמה, גיבוי למקרה של תקלה במערכת החשמל ועוד.
 • שירות – בכל הנוגע לתפעול מעלית, שירות לאחר ההתקנה מהווה חלק בלתי נפרד מעסקת החבילה. מומלץ לבחון מראש את היצע שירותי התחזוקה והתיקונים של ספק השירות. בין היתר, בדקו האם שירותי התחזוקה מסופקים 24/7.
 • מחיר – לפני ביצוע עסקה משמעותית כמו רכישת מעלית, חשוב לערוך סקר שוק מקיף. עם זאת, חשוב לזכור, כי בענף המעליות מקצועיות, בטיחות ואמינות קודמים לסוגיית המחיר. לכן, מומלץ להתמקד בחיפוש אחר הצעת מחיר הוגנת, מבלי להתפשר על מקצוענות ללא פשרות ועל שירות זמין.

מעלית קטנה – תכנון והוספה

התנופה שחווה שוק המעליות בשנים האחרונות העלה באופן משמעותי את רף האפשרויות העומדות בפני הלקוחות, מסחריים ופרטיים כאחד. בין היתר, אחד החידושים הבולטים בתחום הוא מעלית שקופה המציעה חוויית נסיעה ייחודית ואשר משדרגת ללא היכר את מראה החלל. מעבר ליתרון האסתטי שמציעה המעלית השקופה, ומעבר לחוויית הנסיעה המהנה שהיא מציעה, מעלית שקופה תורמת למראה יוקרתי של המרחב ומאפשרת לכם ליצור את הרושם הנכון בכל מצב. נוכחותה של מעלית שקופה בבית גם מעלה באופן משמעותי את ערך הנכס, במידה ותהיו מעוניינים למכרו בעתיד.

מתכננים התקנת מעלית קטנה בבית וחולמים על מעלית שקופה ויוקרתית שתהפוך את הבית שלכם למרשים מאי פעם? חשוב להקפיד על בחירת ספק שירותים מקצועי ואמין אשר יבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר ויהפוך את המעלית השקופה שלכם לפסגת המרחב הביתי.

בניית מעלית שקופה מהווה בחירה חכמה לבעלי בתים, אך לא פחות מכך, גם ללקוחות מהמגזר המסחרי וללקוחות מהמגזר העסקי אשר שואפים למנף את האווירה העיצובית בחלל. כאשר מדובר במרכז מסחרי, מעלית שקופה מאפשרת לנוסעים להרגיש חלק בלתי נפרד מההווי התוסס בשטח ומשדרגת את חוויית הקנייה.

מחיר מעלית לבניין

מעלית תורמת רבות לאיכות של המתגוררים בקומות גבוהות, ולא רק. גם מרכזי קניות, מגדלי משרדים ומבנים גבוהים אחרים כוללים מעליות המהוות חלק בלתי נפרד מהמערך הטכני של המבנה. במקביל, תקלות במעלית עלולות להסב אי נוחות מרובה ואף להוות מפגע בטיחותי לכל דבר. במטרה למנוע מצבים בלתי נעימים של תקלה במעלית במהלך הפסקת חשמל בבניין, מומלץ להתקין גנרטור למעלית, אשר יאפשר לה להמשיך לפעול למרות התקלה באספקת החשמל. 

גנרטור למעלית בבית  – רשות או חובה?

התקנת גנרטור למעלית מומלצת בכל בניין בו מותקנת מעלית. במקרים מסוימים, מחיר גנרטור למעלית עשוי לגרום לבעלי הבית לחשוב פעמיים בטרם יבחרו בהתקנת גנרטור למעלית בבניין. עם זאת, אין כל ספק כי חוויית השימוש במעלית במידה וקיים גנרטור הינה בטוחה וחיובית באופן משמעותי.

במידה והנכם מעוניינים בהתקנת גנרטור למעלית בביתכם לצורך הגברת הבטיחות בשימוש בה, חובה לחפש חברה מקצועית, אמינה ומיומנת לצורך התקנת הגנרטור. באופן זה, תהיו בטוחים לכל אורך הדרך כי השימוש במעלית בטוח.

תכנון מעלית ביתית עם גנרטור

מומלץ לבחור בחברה המתמחה באופן ספציפי בהתקנת גנרטורים למעליות הידראוליות וחשמליות אשר מספקת אחריות מקצועית בכל שלב בעתיד. במקביל, יש להקפיד על נוהלי ההתקנה שנתקנו בחוק על ידי משרד הפנים:

 • יש להתקין בכניסה לחדר הגנרטור דלתות חסינות אש בלבד
 • יש להתקין סביב לגנרטור קירות חסינים אש
 • יש להתקין את הגנרטור בחדר אקוסטי על מנת לסנן באופן מקסימלי את הרעש
 • יש לאחסן את מכלי הדלק של הגנרטור בהתאמה לתקנות הרשות לרישוי עסקים
 • יש להתקין בחדר הגנרטור מכשיר ייעודי לשאיבת האוויר הפנימי ולהקפיד על מתן אפשרות לכניסת אוויר מן החוץ
 • חובה לבצע בדיקות תקינות של הגנרטור באופן תקופתי 

House Plus – המקצוענות עושה את ההבדל

House Plus הינה חברת ניהול ואחזקת מבנים מהמובילות בישראל, המציעה את שירותיה בפריסה מלאה באזור המרכז והשרון. חשוב לנו לספק לכם את הפתרון המקצועי ביותר לכל צורך ולכל דרישה בתחומי הניקיון והאחזקה. לכן, בחרנו לרכז תחת גג מקצועי אחד את מיטב השירותים ואנשי המקצוע באמצעותם תוכלו ליהנות ממעטפת שירותים מקצועית, מקיפה ואיכותית.

אצלנו תמצאו מקצועיות ללא פשרות לצד אמינות מלאה, איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושיתופי פעולה מול בעלי מקצוע מורשים ומנוסים בלבד. באופן זה, תוכלו להיות בטוחים שתיהנו מחוויית שירות מקצועית, אמינה ובטוחה בכל נקודת זמן.

בין שירותינו:

 • שירותי ניקיון מקצועי
 • שירותי ניהול ואחזקת מבנים
 • שירותי ניהול ועדי בתים
 • שירותי תחזוקה מונעת

House Plus – הבחירה הבטוחה שלכם!

 • אנו מתחייבים לסטנדרטים המחמירים ביותר בענף
 • אצלנו תמצאו מחירים סבירים בהתאמה פרטנית לאופי הפרויקט ולהיקפו
 • אנחנו זמינים לשירותכם 24/7
 • אנו מקפידים על קשרי שיתוף פעולה מול אנשי מקצוע מורשים ומיומנים בלבד
 • אנו מחויבים לאיכות בלתי מתפשרת בכל פרויקט ופרויקט
 • אנו מחויבים לבטיחות מקסימלית
 • בשבילנו שירות מסור ואישי הוא דרך חיים

מחפשים חברת ניהול ואחזקת מבנים ואינכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר? חשוב לכם לקבל מענה מקצועי ואמין בזמינות מלאה בכל שלב לאורך הדרך? צרו קשר עוד היום ומומחי House Plus ישמחו להעניק גם לכם שירות מקצועי, איכותי ומסור בהתאמה מלאה לצרכים שלכם!

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות