ניהול ואחזקת מבני ציבור

ניהול ואחזקת מבני ציבור, דורש תחזוקה רבה יותר מאשר ניהול של בניינים פרטיים. בעיקר בגלל התנועה הנרחבת של אנשים במקומות ציבוריים. בנוסף לכך, החשיבות הרבה של ניהול מבני ציבור קשורה בעיקר לשיקולי בטיחות. כמובן שהעניין האסתטי הוא משמעותי ביותר, אבל במבני ציבור אחזקת מערכות הבניין היא בראש וראשונה עניין בטיחותי. על הבניין לעמוד בכל התקנים והתקנות הנדרשים. בשביל לנהל את הבניין בצורה ראויה, יש לשכור חברת ניהול ואחזקה. באמצעות שירות מקצועי ויעיל בעלי הבניין יכולים להסיר דאגה מליבם.

בין המבנים הנחשבים מבני ציבור ניתן למנות, בנייני משרדים עבור עובדי הבניין, כגון חברות הייטק, משרדים המשמשים גם לקבלת קהל, כגון משרדי עורכי דין, שטחים משותפים וציבוריים, מבנים ממשלתיים ומבנים השייכים לרשויות המקומיות. בנוסך לכך גם אכסניות, בתי ספר ומתנ"סים שייכים לקטגוריה של מבני ציבור.
באופן עקרוני, כל בניין שמיועד לקהל הרחב ואינו בניין מגורים בלבד, דורש תחזוקה מיוחדת. בניינים ציבוריים דורשים ניהול מוקפד ומותאם אישית לכל הצרכים של הבניין. בנוסף לכך, הבניינים חייבים לשמור על מבנה ייצוגי ומכובד. לטובת העובדים במקום והמבקרים הרבים.

אחזקת מבני ציבור – שירותים הנדרשים

אחזקת מבני ציבור, דורשת הכנה קפדנית מראש לפני ביצוע הערכת המחיר. עבור כל מבנה, יש לערוך תוכנית פעולה מדויקת, הלוקחת בחשבון את כל שירותי האחזקה המסופקים ללקוח.
השירותים המקצועיים של חברת אחזקה וניהול עבור מבני ציבור כוללים:

  • שירותי ניקיון יסודי של כל הבניין וכל השטחים הנלווים. בגלל התנועה הרבה של אנשים צריך לדאוג לניקיון יסודי על בסיס יום יומי. כמו כן יש לבצע מבצע ניקיון מקיף אחת לכמה זמן.
  • שירותי ניקיון מתקדמים עבור תחזוקת הבניין. צריך לשטוף אחת לכמה זמן את כל החלונות ולבצע פוליש לרצפות.
  • תחזוקה שוטפת של כל מערכות הבניין. חברת ניהול ואחזקה, דואגת עבורכם לתחזוקה של כל המערכות המשמשות את הבניין. מערכות החשמל והמים, האינסטלציה, התקשורת, כולל תחזוקה של כל המעליות בבניין.
  • שירותי גינון מתקדמים וטיפוח אסתטי של שטחי הבניין. אחד הדברים הכי משמעותיים, הוא שירותי הגינון והטיפוח של כל השטחים הירוקים בבניין. בניין מטופח ואסתטי, תורם לסביבת עבודה נעימה ומקבל את פני הבאים אליו בפנים מאירות וירוקות.
  • ניהול של כל הכספים באופן מקצועי באמצעות דו"חות על בסיס קבוע ושקיפות בכל הנוגע לאחזקת הבניין. אחד הדברים הקריטיים ביותר בכל הנוגע לניהול ואחזקת הבניין, הוא שמירה על ניהול מדויק של כל ענייני הכספים. באמצעות דו"חות מדויקים ומפורטים, חברת האחזקה המנהלת עבורכם את הבניין, דואגת לכך שכל תשלום וכל קבלה נרשמים כהלכה.

ניהול מבנים ציבוריים – היתרונות שלנו

חברת ניהול ואחזקה, דואגת עבורכם לכל העניינים הקשורים למבנה הציבורי. קודם כל, החברה מוצאת עבורכם את בעלי המקצוע המתאימים. האוס פלוס, מעמידים לשירותכם את קבלני המשנה העובדים אתנו באופן קבוע, ונותנים שירות מקצועי לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ. אנחנו עובדים עם חברות ניקיון מובילות, ועם אנשי תחזוקה המטפלים בכל הבעיות השוטפות של הבניין. יש לנו קשר מקצועי עם אנשי גינון וטיפוח, האחראים לניהול של כל השטחים הירוקים. בכל תחום נדרש, יש לנו עבורכם בעלי מקצוע מעולים לביצוע העבודה.

היתרון המרכזי של עבודה עם חברת ניהול, הוא הריכוז של כל הטיפול בבניין תחת רשות אחת. יתרון נוסף הוא המחיר. אנחנו דואגים לספק עבורכם הצעות מחיר אטרקטיביות. בנוסף לכך, אנחנו מעמידים לרשותכם כוח עבודה מקצועי בכל שעות היממה. יש לנו קבלני משנה שעומדים לרשותכם בנוגע לכל בעיה או תקלה בעתיד. ברגע שיש עניין דחוף שיש לטפל בו, החברות והגופים שעובדים אתנו מטפלים בכל תקלה באופן מידי.

כל החברות שעובדות אתנו, מחויבות לעבודה ברמה הכי גבוהה שניתן. הם כולן עובדות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום. עבור עבודות ניקוי, הן משתמשות במכונות שטיפה מיוחדות בעלות לחץ מים גבוה, כולל עבודות מפוח הנעשות בהתאם לחוק. שירותי האינסטלציה והתחזוקה של מערכות המים, מתבצעות על ידי הציוד הטכנולוגי המתאים.

יש לנו שירות מיוחד של ביובית, משאית קטנה הנושאת ציוד להתמודדות עם בעיות במערכות ביוב גדולות. שירותי ביובית הן מצרך חשוב ביותר, בכל הנוגע למבנים ציבוריים. על המשאית מותקנים מצלמה מיוחדת וסיב אופטי לצילום מדויק, ולמיפוי של מערכת הביוב. באמצעות מערכת הצילום המתקדמת, ניתן לאתר תקלות במהירות האפשרית. כמו כן חברות האינסטלציה שלנו, משתמשות בצינור מים בלחץ מים גבוה, המפורר את הסתימה ופותח את הביוב. במבנים ציבוריים, לא מספיק שירות של אינסטלטור רגיל. במפעלים וקניונים וכל מבנה ציבורי אחר, מדובר במערכות ביוב גדולות הדורשות טיפול מיוחד.  
אנחנו מספקים גם שירותי הדברה מתקדמים, בהתאם לצרכים של המבנה והאנשים המשתמשים בבניין. אם תרצו לעבוד עם חברות הדברה ירוקה, אנחנו נספק עבורכם את הסחורה. הדברה ירוקה מתבצעת כיום באמצעות חומרים סינתטיים מיוחדים, המחקים את החומר המופק מפרחים. החומר הנפוץ ביותר כיום בתחום נקרא פירתרואידים, חומר סינתטי המחקה את הפעולה של החומר הירוק שמפיקים מפרחי החרצית. החומר הסינתטי יוצר סביבה לא נעימה עבור החרקים ולכן הם נאלצים לעזוב את המקום. הדברה ירוקה עבודת בצורה חכמה. קודם כל היא דורשת ידע והבנה מקיפים על המזיקים. המדביר מבין את אורחות חייו של המזיק ואת הצרכים הטבעיים שלו. באמצעות החומרים המתאימים, הוא גורם לו לעזוב את המקום. ישנם שיטות מיוחדות המשמשות להרחקת יונים שעובדות על פתרון דומה. שיטות שאינן משתמשות בדוקרנים המכערות את המבנה ולא תמיד יעילות לטיפול שיטתי בבעיות הקשורות ליונים ולכלוך שהם משאירים.  

אחזקת שטחים ציבוריים

אחד הדברים הכי משמעותיים בניהול ואחזקת מבנים ציבוריים, הוא כמובן תחזוקת מבנים. חברת ניהול ואחזקה מטפלת עבורכם בכל עניין התחזוקה השוטפת של המבנה. כמו כן בכל מקרה של תקלה או התבלות של אחת ממערכות הבניין, אנחנו דואגים לטפל בעניין במהירות האפשרית. אם יש לכם בעיה במערכת החשמל, אתם חייבים לטפל בה באופן דחוף. תשתיות החשמל של הבניין הן חיוניות, לצורך הפעלה של המבנה הציבורי. אתם יכולים לצערנו לאבד כספים רבים, על תקלות שלא טופלו בזמן המתאים. לכן אתם חייבים להבטיח לעצמכם שבכל זמן נתון, תהיה לכם אוזן קשבת בנוגע לכל בעיה. ברגע שאתם נתקלים בבעיה, אתם פשוט מרימים אלינו טלפון ואנחנו מטפלים בזה באופן מידי. אנחנו מנהלים את התקשורת מול הקבלנים ומהנדסי החשמל. כל התקשורת עם אנשי המקצוע מתבצעת דרכנו.
אחת הדברים הכי נפוצים בתחזוקת בניין, היא תקלות הקשורות למעליות הבניין. המעלית משמשת את אנשי הבניין באופן יום יומי. לכן טבעי הדבר, שמדי פעם תצטרכו לטפל בתקלה שמתרחשת כתוצאה מהשימוש התדיר. ברגע שמתעוררת בעיה, יש לפתור אותה באופן מידי. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. שוב כל מה שאתם צריכים זה לפנות אלינו באופן אישי. אנחנו פונים לבעלי המקצוע המתאימים ומטפלים בעניין בצורה מהירה ויעילה.

לסיכום, חברת ניהול ואחזקה, חוסכת עבורכם זמן וטרחה. החברה עובדת בחוזה ישיר מול הקבלנים ואנשי המקצוע, ומספקת לכם פתרונות מהירים, בכל הנוגע לתחזוקת הבניין. במקום לחפש איש מקצוע בכל פעם מחדש, אנחנו דואגים לביצוע העבודה.

האוס פלוס חוסכת עבורכם כספים מיותרים על השירותים הנדרשים, ומספקת עבורכם שירות ברמה הכי גבוהה שניתן. יש לנו חבילות שירותים מוזלות, בהתאם להסכמים שלנו עם הקבלנים והחברות העובדות אתנו. העבודה אתנו לא רק חוסכת לכם זמן וטרחה, היא גם חוסכת עבורכם בכסף.
דבר חשוב נוסף הוא איכות החיים והסביבה הנעימה, בעקבות העבודה עם חברת אחזקה. הלובי, חדרי המדרגות והמעליות תמיד מצוחצחים ונקיים. כל החללים של הבניין מטופחים ומריחים טוב. סביבת עבודה נקייה ונעימה, חשובה ביותר עבור העובדים במקום ועבור המבקרים הרבים.

ניהול ואחזקת מבנים ציבוריים

בתחום הניהול והאחזקה של בניינים ציבוריים, השירות ניתן בהתאם לאופי של המוסד או המבנה הציבורי. אנחנו מבחינים בין שני סוגים עיקריים של מבנים ציבוריים. מוסדות, כגון:

  • בתי ספר
  • משרדי ממשלה
  • מבנים השייכים לרשות העירונית
  • מבנים מסחריים
  • קניונים ומרכזי תעשייה

מבנים מסחריים, הם בעלי אופי שונה לחלוטין מבניינים משותפים. קודם כל מדובר בתנועה מוגברת ביותר של אנשים, היוצאים והנכנסים מהבניין. מרכז מסחרי שכונתי, קניון או חנות נדרשים לתשתיות איתנות יותר, בשביל להתמודד עם הכמות העצומה של האנשים העוברים בה מדי יום ביומו. סתימות בצנרת או בעיות במערכת החשמל בבתים משותפים, מתרחשים לעתים נדירות. במידה ותטפלו נכון בתשתיות הבניין על בסיס קבוע, תוכלו להסיר כל דאגה מליבכם. בניגוד לכך, במבנים מסחריים התקלות הן תדירות יותר. יש לכך כמה סיבות, קודם כל האחריות האישית של הדיירים לבניין לא מתקיימת הלכה למעשה. האנשים שחולפים בבניין ומשתמשים בשירותים המוצעים להם, אינם מתייחסים למקום כאל הבית הפרטי שלהם. דבר שני הכמות המסיבית של עוברים ושבים יוצרת עומס על התשתיות. בהתאם לכך יש לחזק אותן ולתחזק אותן על בסיס קבוע, ולהיות מוכנים לכל תקלה במהירות האפשרית.

השימוש במערכת ניהול אישית על ידי חברת ניהול ואחזקה, לכל צרכי הבניין המסחרי, היא הפתרון האידאלי עבור אחזקת מבנים מסחריים. האוס פלוס מספקת ללקוחות שלה שירות טכנולוגי ברמה המתקדמת ביותר בשוק. אתם יכולים לדווח לנו בכל רגע נתון, באמצעות האתר שלנו על כל תקלה ואנחנו מידי מעבירים את המידע לגורמים המתאימים. כמובן שאתם גם יכולים להתקשר אלינו בכל מצב ובנוגע לכל בעיה. אנחנו מטפלים בבניין המסחרי, בהתאם לסקירה הרחבה שלנו את כל תשתיות הבניין. כל מבנה מסחרי מקבל טיפול מיוחד ומותאם לאופי המבנה ולצרכים של בעל הבית.

ניהול ואחזקת מוסדות

אחד מהנכסים המאתגרים ביותר בתחום שלנו, הוא ניהול ואחזקת מוסדות. בניגוד לבניינים משותפים ומבנים מסחריים, רוב המוסדות הם נכנסים ציבוריים הנמצאים תחת הרשות המקומית. המוסדות המרכזיים ביותר הם כמובן משרדי ממשלה, בתי ספר ומתנ"סים.
בבניין מסחרי המטרה המוצהרת של המבנה, היא לשרת את הלקוחות הבאים לבניין. במוסדות ממשלתיים או בבתי ספר, השירות המרכזי הוא למען האנשים המשתמשים במוסד, על בסיס יום יומי. תלמידים המגיעים לבית הספר, מורים המלמדים בכיתות, עובדי ממשלה הבאים לעבודה וכיוצא בזאת.
המטרה העיקרית שלנו, מעבר לשיקולי ביטחון ואחזקה, היא הנראות הפיזית של הבניין והשטחים הנלווים. מקום עבודה או בית ספר המגיעים אליו מדי יום ביומו, חייב להיות מטופח ואסתטי. אחד המקומות היפים ביותר בירושלים היא האוניברסיטה בגבעת רם, עם השטחים הירוקים הנרחבים והגינון יוצא הדופן במקום. מעבר לשיקולי יעילות אנחנו שמים דגש מיוחד על היופי של המקום.

הצעות מחיר לניהול ואחזקת מבנים ציבוריים

אנחנו עובדים עם קבלני משנה. בהתאם לכך, הצעת המחיר שאתם מקבלים מאתנו, כוללת את כל הצעות המחיר מהקבלנים. אנחנו מגיעים לבניין, עושים סריקה של הבניין. עוברים עם נציגות הבניין על כל מערכות הבניין, עוברים בכל הקומות, רושמים כל דבר שנראה לנו הכרחי ומצלמים כל מה שצריך בשביל לקבל החלטה. לאחר שעשינו את עבודת השטח היסודית, הכוללת בדיקה של כל מערכות הבניין, אנחנו חוזרים למשרד שלנו לצורך הערכה. אנחנו יושבים על הצעת מחיר הכוללת את הכול. לדוגמא אם הגענו למבנה של קופת חולים, אנחנו מספקים לכם הצעת מחיר הכוללת את שירותי הניקיון, הגינון, וכל שירות אחר כנדרש. אנחנו דואגים לאיש אחזקה קבוע בבניין ולכל התיקונים הנדרשים. אנחנו פונים לכל החברות העובדות אתנו, ומבקשים מהם הצעת מחיר עבור השירות שלהם. קבלני המשנה שלנו נותנים לנו כל אחד בפני עצמו, הצעת מחיר על השירות ופירוט של כל ההתחייבויות שלהם בנוגע לבניין. אנחנו חתומים מול קבלני המשנה על החוזה. כל קבלני המשנה הם בחוזה מולנו, לא מול הבניין ! את הבחירה אנחנו מבצעים בהתאם לרזומה של הקבלנים והוכחות על איכות העבודה.

כאשר אתם עובדים אתנו אתם יכולים להיות בטוחים, שאתם מקבלים שירות מקצועי מעולה, ברמה הכי גבוהה שניתן. כמו כן אנחנו משיגים עבורכם מחיר אטרקטיבי. אנחנו עובדים עם קבלנים שונים בפרויקטים רבים. בהתאם לכך הם מציעים לנו מחיר נמוך יותר ממחיר השוק.

בסופו של התהליך, הבניין מקבל הצעת מחיר כוללת, המכילה גם את התשלום לחברת האחזקה. התשלום עבור כל השירותים שאנחנו מספקים עבורכם, מפורט בצורה מדויקת עד הפרטים הכי קטנים. הדבר המשמעותי ביותר עבורנו בעבודה עם לקוחות היא שקיפות מלאה.

בפגישה הבאה, אנחנו מגיעים עם כל הנתונים ועם הצעת המחיר המגובשת. אנחנו יושבים ביחד עם בעלי הבניין או נציגות הבניין, ומגישים את ההצעה. העניין החשוב ביותר הוא שלאחר החתימה על ההסכם, מספר הטלפון היחיד שאתם צריכים זה המספר שלנו. בעלי הבניין לא מתעסקים עם קבלני המשנה זה התפקיד שלנו. כל ענייני האחזקה מול הקבלנים, מתבצעים באופן ישיר על ידי החברה. בכל בעיה שיש לכם אתם פונים אלינו, ואנחנו פונים אל הקבלנים ומטפלים בעניין.
אתם לא צריכים לחפש בעצמכם זגג או קבלן גינון או חברת ניקיון שתבצע עבורכם את העבודה. אנחנו מבצעים עבורכם את העבודה מול הקבלנים. יש לכם מוקד אחד לפניות, חברת הניהול שדואגת להכול. כל התקלות, כל התלונות, הכול מתרכז אלינו. אנחנו עמוד התווך של הבניין. הטלפון שלנו הוא הדבר האחר והיחיד שתצטרכו.

האוס פלוס דואגים לכם לאורך כל הדרך

האוס פלוס, דואגים לכם לאורך כל הדרך ומספקים לכם שירות כולל ומלא. לאחר שתאשרו את הצעת המחיר, תוכלו להסיר כל דאגה מליבכם. אנחנו מתחייבים לספק לכם שירות איכותי ומקצועי, ברמה הכי גבוהה שניתן. ברגע שהחלטתם לעבוד אתנו, יש לכם אוזן קשבת בנוגע לכל בעיה, 24 שעות ביממה.
מבנים ציבוריים דורשים טיפול מיוחד. בדיוק בשביל זה אתם צריכים מקצוענים אמתיים, שיעשו עבורכם את העבודה. שכירת חברת ניהול ואחזקה היא לא רק הפתרון הטוב ביותר אלא גם המשתלם ביותר עבורכם. הצעות המחיר שלנו אטרקטיביות במיוחד והטיפול בבעיות מהיר ואיכותי. כל השירות של החברות העובדות אתנו מגיע עם אחריות מלאה. אנחנו בוחרים לעבודה אך ורק חברות וקבלנים עם רזומה מתאים ועם קבלות מוכחות על איכות העבודה. אין אצלנו מקום לקיצורי דרך, כל מי שעובד אתנו יודע שהוא חייב לספק ללקוחות שלנו שירות מצוין, הטוב ביותר שניתן.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות