אודות חברת House Plus

 House Plus – כשאתם יודעים שהבית שלכם מתוחזק בידיים טובות

בישראל של תחילת המאה ה – 21, אנחנו מוצאים את עצמנו לפעמים יוצאים מהבית מוקדם בבוקר, וחוזרים מהעבודה רק לאחר רדת החשיכה. הימים עמוסים, ואת מעט הזמן הפנוי שעוד נותר לנו אנחנו רוצים לבלות עם המשפחה ובמנוחה.

אם אתם מתגוררים בבית משותף, אתם בוודאי כבר יודעים שכמו בית פרטי, גם בית משותף נדרש לתחזוקה, רק שכאן – על כל הדיירים לקבל החלטות משותפות, לאסוף כספים, לבחור אנשי מקצוע שחלקם מציעים תפעול שוטף וחלקם אחזקה ותיקונים במידת הצורך, להעסיק אותם, לפקח על עבודתם ולשלם להם מקופת הבניין המשותפת – ומישהו צריך לדאוג שכל אלה יקרו.

הבניינים החדשים היום הם מרובי קומות, מדובר בעשרות רבות של משפחות שנדרשות לקבל החלטה, בכל פעם מחדש.

אם גם אתם מחפשים את הפתרון האיכותי, היעיל והמקצועי ביותר לניהול ואחזקה של הבית שלכם – אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולמצוא פתרון מלא ומושלם לניהול ואחזקת הבית, לפי התקנים המחמירים ביותר, בזמינות גבוהה ובאדיבות.

House Plus הוא מספר הטלפון היחיד שתצטרכו

צוותים מקצועיים ועתירי ניסיון ידאגו לתחזוקת הבית שלכם. לא עוד אסיפות דיירים שנמשכות שעות; לא עוד מינוי ועד בית ואיסוף דמי התשלום באופן מעיק בכל חודש או רבעון; לא עוד ויכוחים אין סופיים בנוגע לצבע האדנית שתותקן בכניסה או בעל המקצוע שיועסק לתחזוקה השוטפת של המעלית – אנחנו ב – House Plus נדאג לכל הקשור בניהול ובתחזוקה של המבנה, כך שאתם תוכלו לצאת מדלת הדירה בכל בוקר בחיוך, ולחזור הביתה בידיעה שהנכס שלכם מתוחזק בצורה אופטימאלית.

שירותים מקצועיים, מקיר לקיר

House Plus עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים והיא מציעה שירותים כוללים לניהול ולאחזקה של המבנה, או במילים אחרות, אנחנו נדאג לכל מה שיש לבצע על מנת שהבניין ישמור על רמת תחזוקה נאותה, כזו שכיף לראות.

 זה כולל בין השאר:

  • שירותי ניקיון קבועים
  • שירותי אחזקה למעליות
  • שירותי גינון ותחזוקת הגינה
  • טיפול קבוע באזורים המשותפים של הבניין
  • ניהול הביטוחים הנדרשים במבנים
  • ניהול שירותי חירום, כיבוי אש וכדומה
  • ניהול אבטחה ושמירה
  • ועוד המון.

כל היעדים שייקבעו בהסכם העבודה שייקבע על פי חבילת הניהול והאחזקה שתבחרו, יסופקו על ידי צוותים מתמחים המועסקים על ידינו.

תחזוקה מונעת היא שם המשחק

הדירה שלכם היא הרכוש הפרטי שלכם, אולם השטחים המשותפים של הבניין הם בבעלות משותפת של כל השכנים, והם משפיעים על שווי הדירה ועל איכות החיים בבניין. על מנת לשמור על איכות החיים ועל שווי הדירה, חשוב גם כשהבניין חדש ועוד אין צורך לבצע תיקונים מרחיקי לכת, לאפשר תחזוקה הולמת למבנה. זה נקרא תחזוקה מונעת, מפני שתחזוקה מתאימה, המבוצעת באופן קבוע ועל ידי אנשי מקצוע – תמנע צורך בביצוע תיקונים בהיקפים מרחיקי לכת בעתיד.

עבודה לפי תווי תקן קפדניים

חברת House Plus מציעה שירותי ניהול ואחזקת מבנים לפי תקן 1525 לאחזקת מבנים.

מדובר בתקן קפדני שהוא אינו בגדר חובה באחזקת הבית אולם חשוב לדעת כי במקרה של מפגע או נזק, ניתן להאשים את הנציג המטפל בבית (כמו צוות וועד הבית) באי הקפדה על הנדרש בתקן. התקן כולל שמונה פרקים של ניהול ותחזוקת המערכות השונות במבנה, כמו למשל מערכות החשמל, הציוד לבטיחות במקרה של שריפה, המעליות, מערכת התברואה של הבניין, ועוד. התקן קובע במדויק את תדירות הביקורת, הניהול והאחזקה של המערכות השונות בבניין, למשל: הוא קובע כי אחת לשלושה חודשים יש לבצע בדיקה למעליות של הבניין על ידי טכנאי מעליות מוסמך; אחת לשנה יש לטפל במאגרי המים של הבניין כולל ריקונם וחיטוי יסודי שלהם, ועוד. כל העבודות יבוצעו רק על ידי אנשי מקצוע בעלי רישיון מתאים, והאחריות לכל אלה, היא על מזמיני העבודה.

את כל אלה, ועוד הרבה יותר, לוקחת על עצמה House Plus לספק לכם, כאשר האחריות לתחזוקה הולמת – מוטלת כולה עלינו. אנחנו מפעילים צוותים מרובים ומקצועיים, מנוסים ומומלצים לטיפול במערכות הבניין השונות ומקפידים למלא אחר כל הדרישות בתקן 1525 לניהול בטוח ותחזוקה מונעת של מערכות הבניין.

זמינות גבוהה בכל עניין

התחזוקה והניהול של כל מבנה דורשת יותר מאשר רק פעולות תחזוקה שוטפת בתאריכים שנקבעו מראש. לפעמים, תקלה פתאומית (שמתרחשת גם כאשר כל פעילות התחזוקה המונעת מתבצעות בזמן ועל פי כל התקנות) דורשת תגובה מקצועית ומהירה, שתאפשר לשמור על איכות החיים ועל התפקוד התקין של מערכות המבנה. כשהמעלית מתקלקלת, כאשר חלה תקלה בלתי צפויה במערכות החימום או המיזוג המשותפות וכדומה – House Plus מאפשרת זמינות 24/7 למענה מהיר במקרה של תקלות. התקשרו אלינו – ואנחנו נדאג לטפל בכל תקלה בתחום האחריות של תחזוקת המבנה, במהירות ובמקצועיות.

ניהול ואחזקה – גם של נכסים ציבוריים ועסקיים

אם אתם מחפשים חברת ניהול ואחזקה למבנה ציבורי, למבנה חנויות או למבנה משרדים – נשמח לספק לכם שירותי ניהול מבנים, אחזקה וניקיון על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאמה אישית לצרכים שלכם, עבור כל סוג של מבנה. השירותים יותאמו לצרכים שלכם, לאופי המבנה, ויסופקו באופן גורף על ידי צוותים מקצועיים ועל פי התקנים הנדרשים.  

ניהול וועד הבית

לא עוד איסוף מיידע של תשלומים מכל דירה, לא עוד ריצות יומיות אחר הדייר מקומה ג' שבאופן קבוע לא משלם את דמי וועד הבית החודשיים. House Plus מנהלת גם את התשלומים מול כל הדיירים בבניין, ותדאג לבצע גבייה חודשית קבועה לטובת תחזוקה וניהול אופטימאליים של הבית שלכם.

אל תחכו – פנו אלינו כעת

כל מבנה נדרש לתחזוקה שוטפת, על המערכות הקיימות בו, הגינה, האזורים המשותפים, המעלית וכדומה. חברת House Plus הוקמה מתוך כוונה להציע לכל בעלי מבנה את שירותי הניהול, האחזקה, הניקיון והטיפולים הטובים ביותר, בעומדים בתקנים המחמירים ביותר בארץ וללא פשרות באיכות. אנחנו מחכים לכם כאן, ונשמח להציע גם לכם שירותים אלה עבור המבנה שלכם. פנו אלינו, ונשמח לספק לכם פרטים נוספים.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות