האוס פלוס כל השירותים הנוספים עבור תחזוקה וניהול בניינים

החברה שלנו מתמחה בכל השירותים הנוספים, הקשורים לתחזוקה וניהול בניינים. השירות שלנו עבור בניינים פרטיים וציבוריים, מאפשר לכם לעבוד מולנו בלבד. ללא צורך בתקשורת מול קבלני המשנה והחברות המקצועיות. אנחנו עושים עבורכם את כל העבודה, מציאת אנשי מקצוע המתאימים וחתימת החוזה מולם. כל מה שאתם צריכים במקרה של תקלה, הוא פשוט להרים אלינו טלפון ואנחנו כבר נטפל בעניין.

השירותים הנוספים שלנו כוללים:

שיפוץ בניינים מסוכנים

שיפוץ של בניינים מסוכנים, דורש עבודת תחזוקה מקיפה. במהלך התהליך, מבוצעת שורה של עבודות במבנה. חיזוק של כל היסודות, עבודות ברזל ובטון במעטפת הבניין החיצונית, הוספת עמודי תמך וקירות, ביצוע עבודות איטום מקצועיות כולל סגירה של כל הסדקים בבניין, מסגור מחדש של כל החלונות והחלפה של הדלתות. כמובן שיש עוד עשרות דברים נוספים, הנדרשים בהתאם למצב הבניין ולדרישות הבטיחות של הרשויות המקומיות. אנחנו מנהלים עבורכם את כל התהליך המורכב, של מציאת אנשי המקצוע המתאימים והקבלנים לביצוע העבודה. כמו כן אנחנו דואגים, ביחד עם הקבלנים, לכל האישורים הנדרשים מהעירייה.
לאחר סקירה מקיפה של הבניין, אנחנו פונים לקבלני המשנה וסוגרים איתם על החוזה. אחד הדברים הכי משמעותיים עבורנו, בכל הנושא של שיפוץ בניינים מסוכנים, הוא כמובן עניין הבטיחות. אנחנו עובדים אך ורק עם חברות המתחייבות לעבודה בטיחותית ברמה הכי גבוהה שניתן.

שיפוץ בניין

בהתאם לחוק שיפוץ בניין משותף, ההחלטה על שיפוץ חיצוני, מתקבלת על ידי פרוטוקול משותף של דיירי הבניין. על מנת להגיע להחלטה, דיירי הבניין עורכים הצבעה בנוגע לשיפוץ. במהלך ישיבת הדיירים, יש להסביר לכל אחד מהמשתתפים את הצורך והסיבות לשיפוץ הבניין. החוק נועד לאפשר לרוב הדיירים לבצע את ההחלטה, בניגוד לדעת המיעוט. לצורך ההחלטה יש לגייס רוב של 75% מדיירי הבניין. כמובן שצריך גם להתחשב בדעת המיעוט ובצרכים של הדיירים, שאינם מעוניינים בשיפוץ, אך אי אפשר לתת למתנגדים לקבוע את הטון בניגוד לדעת הרוב. הפשרה הכספית, פותרת בסופו של דבר את המחלוקת בין הדיירים. אלו המתנגדים לשיפוץ, משלמים עבור העלויות הבסיסיות של חידוש הטיח, בעוד שאר הדיירים נושאים בעול של פעולות השיפוץ הנדרשות של החזית החיצונית. כמובן שבכל מקרה נתון יש לדון לגופו, ולראות כיצד ניתן לחלק את התשלום בין כל דיירי הבניין בצורה הוגנת.
אנחנו נפגשים עם נציגי ועד הדיירים של הבניין, במהלך הפגישה אנחנו ממלאים דו"ח מפורט הכולל את כל הדרישות של הדיירים לשיפוץ החיצוני. אנחנו מבצעים כמובן גם סקירה מקיפה של מצב התחזוקה הנוכחי. נציגי הבניין מפרטים בפנינו את כל הדרישות, ומספקים לנו את כל המידע הנדרש בנוגע לליקויים שיש לטפל בהם במהלך השיפוץ. לאחר מכן אנחנו חוזרים למשרד ומתחילים לתכנן את הצעת המחיר. לאחר התשובה מהקבלנים, אתם מקבלים הצעה מעודכנת הכוללת גם את השירות שלנו כחברת אחזקה.

מחסומים ושערים

התקנה של מחסומים ושערים היא עניין הכרחי בבניינים פרטיים וציבוריים. קודם כל בנוגע לחנייה. בכל בניין יש צורך במחסום או שער לפני החנייה, את השער או המחסום צריך להתקין על ידי חברה מקצועית בעלת ניסיון מוכח בפועל.
כיום חברות מובילות בשוק המחסומים, משווקים תוצרת מעולה מאירופה וממקומות נוספים בעולם. ישנם מחסומים המיובאים מאיטליה, בעלי מנגנון מתוחכם הכולל מנוע זרם ישיר ומהירות פתיחה הניתנת לכיוון. מנועי איטליה המשווקים בארץ, הם ברמה טכנולוגית מתקדמת ביותר. כמו כן בתחום שערי ההזזה, ישנם סוגים שונים בהתאם לצורך של הבניין או המבנה הציבורי. שערי הזזה על מסילה או שערי כנף חשמליים, דלתות אוטומטיות מזכוכית או קרוסלות לבקרת הכניסה.
בכל מקרה נתון, החברה שלנו מבצעת עבורכם מחקר מקיף בנושא, ומתאימה את המחסום או השער למבנה. כמו כן אנחנו דואגים שהחברה המטפלת בעניין, תגיש לכם סיוע מהיר ומקצועי בכל מקרה של תקלה.

אחזקת מעליות

בכל בניין ציבורי או פרטי, אחזקת מעליות היא עניין הכרחי. חברות האחזקה העובדות איתנו, מחזיקות בכל המסמכים הנדרשים בשביל לעסוק במקצוע. אנחנו מעסיקים אך ורק טכנאים מוסמכים בעלי רזומה בתחום. אחזקת מעליות כוללת קודם כל את כוח האדם הנדרש למשימה. טכנאים ומהנדסים ואנשי מקצוע נוספים, הנדרשים בתחום. לאחר מכן יש חשיבות מיוחדת לציוד המקצועי. חברות האחזקה העובדות איתנו, עובדות עם ציוד מתקדם וחדשני בהתאם לסטנדרטים בין לאומיים בתחום. אנחנו לא מתפשרים על האיכות, ומספקים לכם את הטוב ביותר שניתן.

העבודה מתבצעת, של מכון התקנים. ISO 9001 בהתאם לתקנים בינלאומיים ובהתאם לתקן הישראלי.

שירותי תיקון ואחזקה של מעליות, נועדו להבטיח את תקינות המעלית ואת הבטיחות שלה. לכן זה משמעותי ביותר לעבוד אך ורק עם אנשים מוסמכים. שירות איכותי גם חוסך עבורכם כסף מיותר עבור תקלות, שנגרמו בעקבות עבודה לא מקצועית. המומחים שלנו בודקים עבורכם את חדר המכונות ואת פיר המעלית, מנקים באופן יסודי את כל המנגנונים ומחליפים את השמנים. הטכנאים שלנו מחזקים עבורכם את כל הברגים, ודואגים לתיקון של כל הבעיות החשמליות. במהלך הטיפול מתבצעת בדיקה של כל מנגנוני העצירה והתנועה. אנחנו מתחייבים לשירות איכותי ובעיקר בטיחותי.

התקנת מעלית בבית משותף

בתים משותפים בעבר נבנו כמובן ללא מעלית בבניין, כיום כל בניין דירות מצויד במעלית אחת לפחות. במקרים רבים מדובר באוכלוסייה מבוגרת שכבר לא יכולה לעלות במדרגות. איכות החיים של כולנו, קשורה ליכולת הפיזית שלנו. כאשר העלייה במדרגות הופכת לאתגר מתמשך, הגיע הזמן לפתור את הבעיה.
התקנת מעלית בבניין משותף, דורשת את הסכמת הדיירים. על תושבי הבניין לקיים אסיפה של כל הדיירים. בשביל לבצע את הפרויקט, דרושה הסכמה של לפחות שני שליש מהדיירים. לאחר הישיבה יש לבצע פנייה לוועדת התכנון העירוני.
בעלי הדירות הם האחראים לתשלום על התקנת המעלית, למעט בעלי דירות הקרקע בבניין. ההשתתפות באחזקה של המעלית היא של כל בעלי הדירות כולל דירות הקרקע.   
החברה שלנו מטפלת עבור הדיירים ובעלי הבתים, בכל הנושא של התקנת מעלית בבניין. אנחנו עובדים מול הרשויות בשביל להשיג את כל האישורים הנדרשים. לאחר מכן אנחנו בוחרים ביחד אתכם את החברה הטובה ביותר לביצוע העבודה. אנחנו מציעים לכם כמה הצעות מחיר, מתוכם תוכלו לבחור את המתאימה ביותר עבורכם. אנחנו עובדים אך ורק עם חברות מוסמכות, היכולות לספק שירות איכותי ומקצועי ברמה הכי גבוהה שניתן.

מעלית ביתית

מעלית ביתית אינה אך ורק בגדר מותרות לאנשים עשירים. כיום המחירים בשוק מאפשרים לבעלי בתים פרטיים, להשקיע בבניית מעלית לטובת כל בני המשפחה. המעבר בין הקומות הופך לפשוט וקל ויותר, והאורחים המגיעים לביקור, יזכו לחוויה מיוחדת במינה. כמובן שהתקנת מעליות ביתיות היא לא רק עניין של נוחות. במקרים מסוימים, יש צורך בהתקנת מעלית ביתית עבור אנשים שאינם יכולים לרדת ולעלות במדרגות.
כאשר מבצעים את ההזמנה להתקנה, צריך לבדוק קודם כל את רמת האספקה והשירות של החברה המבצעת. חברות מקצועיות מספקות עבורכם לא רק שירות התקנה אלא אחריות לתיקון. חשוב ביותר לחתום על הסכם שירות עם חברת ההתקנה.
דבר נוסף קשור לאיכות של המעלית. עליכם לבדוק כמובן היכן היא מיוצרת ומהו תו התקן של מעליות החברה. יש לבדוק את כל הפרמטרים הקשורים לבטיחות, לפני קבלת ההחלטה.
את הבטחת כל הזכויות שלכם מול הספק, אתם יכולים לעצב בצורת חוזה מקיף. חוזה של כל השירות בעת ההתקנה ולאחריה, כולל  מתן מידע מדויק על איכותם המקורית של החלפים.
האוס פלוס מבצעת עבורכם את כל העבודה. אנחנו מבצעים את הסקירה הראשונית וניגשים לבחירת קבלני המשנה לצורך ביצוע הפרויקט. אנחנו בודקים עבורכם את כל הפרמטרים הנדרשים ומציעים לכם הצעת מחיר כוללת עבור הפרויקט.

מעלון לנכים

מעלונים לנכים, חייבים להיות מותאמים למבנה הבית. הם משמשים בעיקר בבתים בעלי יותר מקומה אחת. לעתים מדובר בבתים עם מעברים גבוהים ומפלסים. כאשר אין גישה לכיסא גלגלים, מעלון לנכים הוא פתרון יעיל ונוח, עבור כל דיירי המשפחה.
ישנם סוגים שונים של מעלוני נכים, בהתאם לצרכים של בעל הבית. מעלון כיסא גלגלים למדרגות, כיסא הנושא את האדם עצמו או משטח זחלים מיוחד הנושא גם את כיסא הגלגלים. ישנם מעלונים המגיעים עם מעקה בטיחות, אך חלקם מגיעים ללא כל אמצעי מיגון נוספים.
מעלונים לנכים, משפרים באופן משמעותי את איכות החיים של כל בני הבית. הם מהווים פתרון יעיל ביותר לתנועה נוחה ובטוחה.
בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה, השימוש במעלונים לנכים, הפך להיות נחלת הכלל. כיום הם משמשים בבתים פרטיים וציבוריים. האוס פלוס עובדת אך ורק עם קבלני משנה וחברות, שמספקות שירות טכנולוגי מתקדם ובטיחותי. בנוסף לכך אנחנו מקפידים לבחור בעלי מקצוע עם יחסי אנוש מעולים, המסוגלים לתת שירות איש ומקצועי ברמה הכי גבוהה שניתן.

הדברה בבניין משותף

שירותי הדברה, הם מצרך הכרחי בבניינים משותפים. אחת הדברים החשובים ביותר בבחירת חברת הדברה מקצועית, הוא כמובן עניין הבטיחות. את ההדברה יש לבצע בהתאם לכל הרגולציות והחוקים בתחום. השימוש בחומרי הדברה, חייב להיות באישור של המשרד להגנת הסביבה, והאנשים האחראים על ביצוע המשימה, צריכים להיות בעלי רישיון הדברה.
כיום ניתן לבצע את כל שירותי ההדברה, עם חומרים ידידותיים לסביבה בעלי רעילות נמוכה. החברות המובילות בשוק מתמחות בכל סוגי ההדברה ומתאימות את השיטה למקרה הספציפי. בכל מקרה נתון, צריך קודם כל לאתר את המזיק, לאחר מכן צריך לבדוק מהם הכלים היעילים ביותר לטיפול במקרה.
כאשר אתם עובדים אתנו אתם יכולים להיות בטוחים, שאנחנו נמצא עבורכם את חברת ההדברה הטובה ביותר עבור הבניין שלכם. שירותי ההדברה שלנו, באים ביחד עם שירותי האחזקה של הבניין המשותף. כאשר אתם שוכרים אותנו כחברת אחזקה, אתם מקבלים טיפול שוטף ויסודי בכל ענייני הבניין. מהיום יש לכם כתובת אחת ומספר טלפון אחד בנוגע לכל בעיה.

שמירה בבניין

כיום, בבניינים משותפים רבים, מתקיימת שמירה מסביב לשעון. שמירה בבניין, מאפשרת לדיירים תחושה של ביטחון ומספקת הגנה על הרכוש הפרטי והמשותף של הדיירים. שומר בכניסה לבניין, מרתיע פורצים ואורחים לא רצויים. כמו כן גם השטחים הנלווים לבניין הכוללים את החנייה, מוגנים מפני פריצות וגנבות ומעשי השחתה. לצערנו בשנים האחרונות, בעקבות מעשי פריצה וטרור, שירותי שמירה בבניין מתבצעים לא רק בבנייני יוקרה. השמירה הפכה לחלק אינטגרלי של שירותי הניהול והאחזקה, ברבים מהבניינים ברחבי הארץ.
בשביל להעסיק שומר חמוש עבור הבניין, הדיירים חייבים לקבל אישור לכך על ידי קצין משטרה בכיר. את שירותי השמירה, דיירי הבניין מקבלים מחברת שמירה המוסמכת לכך במסגרת החוק. כחלק מהחוזה שלכם אתנו כחברת אחזקה, אנחנו מחויבים גם לדאוג לשמירה בבניין. זאת כמובן במידה והדיירים מעוניינים בכך. אנחנו מוצאים עבורכם את חברת השמירה המתאימה, ומספקים לכם הצעות מחיר עבור השירות. הצעת המחיר שלנו עבור שירותי השמירה, כלולה כבר בהצעת המחיר הכוללת של כל שירותי הניהול והאחזקה עבור דיירי הבניין.

איטום גגות

איטום גגות, הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר באחזקת בניין. כבר בחודשי הקיץ החמים, הגג שלכם חייב להיות מוכן וערוך לעונת הגשמים. דבר ראשון, יש לבחור את שיטת האיטום המתאימה. לבחור את חומר האיטום המתאים לגג הבניין, ולראות כיצד הוא משתלב עם החומר הישן. חשוב ביותר לבצע בדיקה מקיפה לפני תחילת העבודה. אם אתם רוצים לרצף את הגג שלכם ביריעות ביטומניות, אתם חייבים לדעת שניתן לעשות זאת אך ורק על גגות שנמרחו בזפת או בגגות ללא איטום. יריעות ביטומניות לא ניתנות לשימוש על חומר אקרילי.
האוס פלוס דואגים עבורכם למציאת חברת האיטום המתאימה. אנחנו עובדים אך ורק עם חברות מוסמכות, בעלות ניסיון מוכח בתחום. החברות שלנו דואגות לכל הנדרש. ביצוע ניקיון יסודי של הגג לפני העבודה והסרת כל שאריות האיטום הישן, כולל הזזה של כל החפצים המפריעים לתהליך. פינוי דודים, מזגנים ומרזבים. כאשר אתם עובדים אתנו אתם יכולים להיות בטוחים באיכות ובמקצועיות של העבודה. כל קבלני המשנה שעובדים אתנו יודעים, שהם חייבים לספק ללקוחות שלנו את הטוב ביותר בתחום.

מערכות מים בבניין מגורים

מערכות מים בבניין מגורים, כוללים חיבור של הצנרת למערכת המים המתוקים של העירייה. כל זאת באמצעות הזרמה של המים בלחץ אל נקודות הקצה, ברזים של מים חמים וקרים ומערכת כיבוי האש.  
לחץ המים הממוצע של שתי אטמוספרות, מסופק לבניין על ידי הרשויות המקומיות. בשנים האחרונות בבניינים חדשים, נבנתה מערכת שמאפשרת הגברה של לחץ המים לקומות העליונות. בבניינים אלו ניתן לספק מים גם במקרה של תקלה באספקה מהרשות העירונית.
תחזוקת משאבות המים של הבניין היא עניין קריטי. יש לבצע בדיקה מקיפה כל שלושה חודשים, בשביל לא להיקלע לבעיות רציניות בעתיד. יש לבדוק שאין נזילות בחדר המשאבות, יש לבדוק את תקינות לוח החשמל ואת התקינות של כל נורות הבקרה וההתראה, יש לבצע בדיקה של המשאבות כולל  ניסיון לאתר רעשים חשודים, וכמובן שיש לראות האם הצנרת תקינה.
במסגרת השירות שלנו כחברת אחזקה, האוס פלוס מספקת עבורכם שירות מקצועי של טיפול בכל מערכות המים בבניין. אנחנו שוכרים עבורכם את אנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה.

מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש, הן עניין בטיחותי ממדרגה ראשונה. לכן עליכם לבצע בדיקה מקיפה של המערכות, כל חצי שנה. כמו כן החברה המטפלת עבורכם במערכות אלו, חייבת להעסיק אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים לביצוע העבודה.
בהתאם לחוקים במדינת ישראל, מערכות כיבוי האש בבניין חייבות בתחזוקה תקופתית. במקרה שלא בצעתם את הבדיקה, חברת הביטוח לא תשלם לכם על הנזק במקרה של שריפה. כאשר אתם חותמים על פוליסות ביטוח המכילה גם נזקי אש ושריפה, עליכם לבדוק את הסעיפים הנוגעים לתחזוקה של מערכות הכיבוי. במקרים מסוימים בהעדר תחזוקה מקיפה על בסיס קבוע, לא תקבלו כל החזר במקרה של שריפה בבניין.
התחזוקה של המערכות כוללת את גלאי העשן ולוח הבקרה, סוללות החירות וצופרי החירום, מתח לכיבויים אוטומטיים ולחצני החירום. כמו כן חייבת להתבצע בדיקה מקיפה של מערכת הכריזה.
האוס פלוס מטפלת עבורכם בכל הטיפול השוטף במערכות כיבוי האש, כמו כן אנחנו מעמידים עבורכם צוות מיומן של מקצוענים שיעמוד לשירותכם במקרה של כל תקלה.

חיטוי מאגרי מים

חיטוי מאגרי מים, הוא תהליך שנועד להסיר את כל שכבות הלכלוך מהמאגר. החיטוי היסודי, נועד להסרה של כל הווירוסים והחיידקים ומזיקים אחרים. בבנייני מגורים, יש לנקות ולחטא את המאגרים אחת לשנה . כמו כן כאשר מתקינים מערכת מים חדשה, יש לחטא ולנקות בצורה יסודית את המערכת, בשביל למנוע זיהומים וטעם לוואי וריח במים. את הניקוי צריך לעשות ביסודיות, בהתאם לכל התקנים של משרד הבריאות.
במקרים של פתיחת צנרת בבניין, צריך לבצע לאחר התיקון טיהור של המים. במקרה של פיצוץ בצנרת, יכולים להיכנס לתוכה חיידקים ולכלוך. לכן יש לבצע ניקוי יסודי של הצנרת, לאחר ביצוע העבודה. גם במקרה הנוכחי עבודת הטיהור מאגרי מים חייבת להתבצע בצורה מקצועית, על ידי אנשים מוסמכים בתחום. כמו כן היא חייבת לעמוד בכל התקנים של משרד הבריאות.

האוס פלוס עובדת עם חברות מוסמכות בתחום, הנותנות שירות מקצועי ואישי ברמה הכי גבוהה שניתן. הכול בהתאם לתקנים ולרגולציות של משרד הבריאות. אנחנו מספקים עבורכם שירות מהיר במקרה של תקלה, ותחזוקה של מערכות המים בבניין הפרטי או הציבורי על בסיס תקופתי.

המחירים של השירות, ניתנים בהתאם לגודל הבניין והמורכבות של המערכות. בכל מקרה נתון, תחזוקת המערכות מבוצעת כחלק מהתחזוקה השוטפת של הבניין. הצעת המחיר שלנו כוללת את כל השירותים הניתנים לבניין המגורים או למבנה הציבורי.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות