עבודות מסגרות

עבודות ריתוך ומסגרות עבור בתים, משרדים ושטחים מסחריים, היא חלק מרכזי מהעבודה שלנו. עבודות ריתוך כוללות קודם כל טיפול שוטף בבעיות דחופות. אם יש לכם מפעל והצינורות של הבניין זקוקים לריתוך, אנחנו נבצע זאת עבורכם באופן מידי. ברבים מהבתים הפרטיים, יש היום מעקים מנירוסטה שרותכו בבית מלאכה מיוחד. ברבים מהבתים היוקרתיים, כל המעקה של הבריכה עשוי מנירוסטה או מאלומיניום. במקרה של תקלה אנחנו מספקים לכם שירות מהיר ומקצועי, שיחזיר את הבריכה שלכם לשימוש מידי.  אנחנו עובדים עם מקצוענים אמיתיים, שיכולים לטפל במעקה שלכם בכל מקרה שבו יש צורך לרתך מחדש חלקים מהמבנה.

במסגרת השירות הכולל שלנו, אנחנו מטפלים בסורגים, מעקות, שערים מברזל ופרגולות וכל קונסטרוקציה אחרת מברזל, אלומיניום או נירוסטה. יש לנו גם בעלי מלאכה מיוחדים עבור עבודות מסגרות. שירות של אנשי מקצוע איכותיים, העובדים בריתוך ובמסגרות. השירות כולל ריתוך, שחזור, החלפה והתקנה, תיקון והתאמה. בנוסף לכך עבודות מסגרות, כוללות גם עבודות נגרות של כל חלקי העץ המשרתים את הבית הפרטי או את הבניין.

כל ההתנהלות שלכם היא מולנו בלבד, אנחנו כבר נעשה את כל השאר. היתרון הגדול שלנו כחברת אחזקה, הוא השירות האישי והטיפול בכל הבעיות השוטפות ובאחזקת המבנים לאורך השנים. כל מה שאתם צריכים זה את מספר הטלפון שלנו בלבד.

האוס פלוס מספקים שירות למפעלים, בתי מסחר, בניינים משותפים, בנייני יוקרה ובתים פרטיים. בנוסף לכך יש לנו איש מקצוע מיוחד שמספק שירות לבתי יוקרה המעוניינים בריהוט לא סטנדרטי ובעבודות רתכות אומנותיות. אנחנו עובדים גם עם מומחים לאלומיניום וזכוכית ואנשי מקצוע שמספקים שירות מיוחד לבנייני יוקרה.

החברה שלנו עובדת גם בתחום ניהול פרויקטים. אנחנו מנהלים עבורכם פרויקטים של עבודות מסגרות וריתוך. הקבלנים ואנשי המקצוע שלנו מלווים אתכם לכל אורך הפרויקט בהתאם ללוח משימות מוגדר מראש ולוח זמנים מדויק. אנחנו מבצעים עבורכם עבודות הנדסיות ברמה הכי גבוהה שניתן. שירות נוסף שלנו הוא עבודות תעשייתיות לתחומי הביטחון, הרפואה וההייטק. אנחנו מטפלים בכל הקונסטרוקציות של המבנים מברזל, אלומיניום או נירוסטה, בכל הצנרות ומתקני התצוגה. בכל המקרים הנידונים, אנחנו מספקים שירות של תיקונים ואחזקה קבועה.

אחד הדברים הכי משמעותיים עבורנו, היא עבודה עם חברות שמספקות שירות בזמן ועובדות עם חומרי הגלם הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק. אנחנו לא מתפשרים על האיכות ומספקים לכם שירות איכותי במחיר שווה לכל נפש.

ריתוך ארגון – כיצד מתבצע ריתוך TIG ?

ריתוך בגז ארגון  "Tungsten Inert Gas" – TIG, מתבצע באמצעות הזרמה של הגז לסביבת הריתוך. באמצעות הזרמת הגז נוצרת קשת חשמלית המוגנת באמצעות גז מיונן. היתרון הגדול של ריתוך טיג הוא התוצאה האסתטית הנקייה. כמו כן, השימוש בטכניקה זאת מונע התפתחות של חלודה בעתיד. לאחר הריתוך של המתכת, אין צורך להשקיע זמן רב בליטוש המקום. התוצאה האסתטית מתקבלת מיידית לאחר סיום העבודה.

מהם הדברים המשמעותיים ביותר לביצוע העבודה?

אחד הדברים הכי משמעותיים בריתוך ארגון, הוא פנייה לבית המלאכה המתאים לצורך ביצוע העבודה. עליכם לפנות לרתך מיומן ומנוסה, ששולט באופן מקצועי בפרוצדורה כולה. על הרתך לשלוט ברמת הזרמת הגז. כמו כן עליו לדעת איך לקבוע את הזרם והמתח החשמלי באלקטרודה. בנוסף לכך בריתוך ארגון, חומר המילוי מוזן באופן ידני מהצד. הדבר דורש טכניקה גבוהה ומקצועיות ברמה הכי גבוהה שניתן.

עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום הן מצרך הכרחי בכל בית פרטי ובכל בית עסק. כיום, בבתים ובמשרדים רבים, מותקנים דלתות וחלונות אלומיניום. בתחום החלונות ההיצע מגוון מאוד ומרשים, במיוחד עבור אנשים שאוהבים את תחום עיצוב הבית. הטרנדים החמים ביותר בתחום הם חלונות אלומיניום בלגיים. עבודת העיצוב המיוחדת והחיתוך העדין, משתלבים עם עיצוב מודרני של הדירה ומקנים למרחב הביתי מראה נקי ומסוגנן. כאשר עובדים עם מומחים לאלומיניום, חשוב לבחור אנשי מקצוע שיודעים גם לעבוד עם הריהוט שבבית. אנשי המקצוע שלנו הם מומחים לעבודות אלומיניום עם נגיעה אומנותית בכל הנוגע לעיצוב של חללים בבית ובמשרד.

בשנים האחרונות, השימוש באלומיניום הפך אטרקטיבי ביותר בבתים פרטיים. הטרנד החדש הוא מדפי אלומיניום מעוצבים. עבור ויטרינות מעוצבות עם מדפי אלומיניום, יש לנו אנשי מקצוע ספציפיים לעבודה. בכל מקרה נתון, אנחנו עובדים עם אנשים שזהו תחום ההתמחות שלהם. אנחנו לא מתפשרים על האיכות ומספקים לקהל הלקוחות שלנו שירות ברמה הכי גבוהה שניתן. אנחנו עובדים עם אנשים שמתעסקים עם חפצי אומנות ועם ריהוט לא סטנדרטי.

ריתוך אלומיניום

אלומיניום הוא אחת המתכות הנפוצות ביותר. זהו חומר גלם זול יחסית, המשמש אותנו למגוון רחב של מוצרים. אלומיניום ניתן למחזור לכן הוא נחשב לחומר גלם ירוק. השימוש הנרחב ביותר במתכת הוא בתעשייה ובענף הבנייה. קל מאוד לעבוד עם החומר והוא עמיד בפני קורוזיה. בגלל התכונות של המתכת, השימוש בה הוא רחב ומגוון מאוד. אלומיניום משמש בענף התחבורה והרכב, ברבים ממוצרי הבית והחצר, כלי הבישול וניירות לעיטוף וחוטי החשמל. בנוסף כמובן לעוד עשרות מוצרים אחרים.

מה כולל השירות שלנו?
אנחנו מציעים ללקוחות שלנו שירות מקצועי של ריתוך אלומיניום על יד חברות מובילות בתחום. השירות שלנו כולל תיקון והתקנה של כל מערכות האלומיניום במגזר הפרטי והעסקי. כמו כן, אנחנו מספקים שירות לבתים פרטיים ומשותפים, הכולל תחזוקה שוטפת ותיקון תקלות במקרה הצורך. כל קבלני המשנה והחברות העובדות אתנו עומדות בתקנים הגבוהים ביותר בתחום.

עבודות נירוסטה

מוצרים העשויים מנירוסטה, מיוצרים עבור לקוחות פרטיים ועבור מפעלי תעשייה, מטבחים תעשייתיים, מעבדות ומפעלים. כיום בבתים פרטיים רבים, מותקנים משטחי נירוסטה למטבח המקנים לו מראה אלגנטי ונקי. במקומות ציבוריים רבים בישראל, כיורי נירוסטה הם הפתרון האידאלי והנפוץ ביותר.

אנחנו מטפלים בכל עבודות ההתקנה של מוצרי נירוסטה. יש לנו עובדים שמתמחים בעבודות נירוסטה בסדר גודל משמעותי של מפעלים ויש לנו בעלי מלאכה מומחים לעבודות קטנות. השירות שלנו מקיף גם את כל עבודות התיקון הנדרשות בתחום. אחת ההתמחויות המרכזיות שלנו, היא מעקות ומאחזי יד לבתים פרטיים ומוסדיים וכן גדרות ושערים. כמו כן אנחנו מספקים ומתקנים ציוד מנירוסטה למבנים ציבוריים ולמפעלים ובהזמנה מיוחדת גם לבתים פרטיים. אנו מספקים ומטפלים במתקני נירוסטה לבריכה. שירות המקיף שלנו ניתן על ידי בעלי מלאכה מומחים שעוסקים בתחום כבר שנים רבות.

ריתוך נירוסטה – מהו תהליך הריתוך של פלדות אל חלד ?

תהליך הריתוך של פלדות אל חלד כגון ריתוך נירוסטה, שונה לחלוטין מריתוך של פלדות פחמניות. לכן הבחירה באנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה, היא בראש סדר העדיפויות.

קודם כל צריך להבין שאין תהליך מושלם של ריתוך פלדות אל חלד לכן השאיפה היא לעבודה איכותית וחסכונית במסגרת התנאים הנוכחיים. נירוסטה בגלל התכונות המיוחדות שלה מאוד נפוצה בשימוש. אבל הריתוך שלה הוא עסק יקר יותר ודורש מקצועיות מיוחדת. במקרה של תקלה בריתוך, הנזק שעלול להיגרם יכול להיות בלתי הפיך. העלויות של התהליך תלויות כמובן במתכת המילוי, בתפוקה הנדרשת לצורך העבודה, במורכבות הציוד ובמיומנות של מבצע העבודה.

עבודות ריתוך – מהן שיטות הריתוך השונות ?

ריתוך אלקטרודה

אחת השיטות הנפוצות בשוק היא ריתוך אלקטרודה, תהליך פשוט יחסית המותאם לעבודות תיקון ואחזקה, אך בעל עלויות נוספות שיכולות להעלות את המחיר בהתאם. ריתוך אלקטרודה מתבצע באמצעות התזות, ולכן תהליך הניקוי לאחר העבודה דורש השקעה מרובה. ריתוך אלקטרודות מתאים במיוחד עבור יצרנים שלא ריתכו בעבר פלדות אל חלד. בתהליך זה אין צורך בגז מגן. בנוסף לכך הרתכים יכולים להסתפק ברתכות ובאלקטרודת נירוסטה מתאימות.

ריתוך באמצעות GMAW ו– FCAW

בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות, הריתוך בשיטות אלו הפך לקל יותר להפעלה. מדובר בתהליך הכולל הזנה של תיל ריתוך. השימוש בתיל הריתוך מגדיל את היעילות ומשפר את מראה פני זחלי הריתוך. שתי השיטות אינן שוות אבל הן עובדות באמצעות אותו מנגנון     עם תיל מלא. ניתן להשתמש בגז מגן של   GMAWפעולה. רוב הרתכים מעדיפים לעבוד בשיטת
ארגון בריכוז של 98% ובפחמן דו חמצני בשיעור של 2% בשביל להקטין את תופעת ההתזה.

ריתוך SMAW

שיטת הריתוך הנוכחית משמשת בעיקר עבור מתכות פחמניות. אך יש לה גם תוצאות לא פחות טובות עבור פלדות אל חלד. היתרון הגדול הוא הקטנת הצורך בניקוי לאחר סיום העבודה. השיטה פועלת באמצעות התזה מועטה והיא טובה במיוחד עבור פלדות בעלות עובי דופן גבוה. השיטה מוגבלת לריתוך בתנוחה שטוחה והיא לא דורשת מומחיות רבה בכל הנוגע להפעלה. גם רתכים שאינם בעלי מיומנות גבוהה יכולים לרתך באמצעותה.

ריתוך GTAW

ריתוך באמצעות השיטה הנוכחית דורש מיומנות גבוהה והציוד הנדרש עבור המלאכה הוא המורכב ביותר. תופעת ההתזה מאוד קטנה ואין כמעט צורך בניקיון לאחר סיום העבודה. בשיטה הריתוך הנוכחית רמת האסתטיות היא גבוהה ביותר, אך התפוקה נמוכה. כאשר משתמשים בריתוך זה עבור פלדות אל חלד יש לעשות 100% שימוש בגז מסוג ארגון.

עבודות מסגרות

האוס פלוס מספקים עבורכם עבודות מסגרות למדרגות ולשערים, שירות כולל של התקנה ושל תיקונים בהתאם לצורך. אנחנו עובדים עם מסגרות פלדה ואלומיניום. כמו כן יש לנו עבודות יקרות יותר עם נירוסטה, בהתאם לצרכים של מבקש השירות. אנחנו מבצעים עבורכם את כל עבודות הקונסטרוקציות השונות. בנוסף לכך, אנחנו מבצעים תיקונים ועבודות ריתוך שונות בהתאם לצורך.

 יש לנו תווך של מחירים בהתאם לעבודה, ובהתאם לאיכות של החומרים בהם הלקוחות מעוניינים. כמו כן יש לנו שירות אטרקטיבי של עבודות מסגרות קטנות ואיכותיות עבור בתי יוקרה ומקומות שרוצים לשדרג את הנראות שלהן. אחד מהשירותים שלנו הוא התקנת סורגים. התקנה של סורגים משמשת בעיקר עבור פריצות אבל גם משיקולי בטיחות עבור הילדים. עבודות נוספות לבית הן מעקות. תחום נוסף שבו אנחנו נותנים שירות ללקוחות שלנו הוא פרגולות, גגונים, גדרות ושערים.

אנחנו עובדים בהתאם לכל התקנים המחייבים של מכון התקנים הישראלי. כאשר אתם עובדים עם החברה שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים באיכות העבודה.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות