מעלון לנכים

מעלון לנכים, משמש בעיקר בבתים בעלי יותר מקומה אחת. בחלק מהמקרים מדובר בבתים עם מפלסים ומעברים גבוהים ללא גישה לכיסא גלגלים. אחד הדברים הכי משמעותיים הוא התאמת המעלון למבנה המיועד. בהתאם לכך, המעלון מגיע בגדלים שונים וכולל אביזרים מותאמים לצרכים הספציפיים של בעל הבית. מעלון כיסא גלגלים למדרגות, מגיע בשתי צורות עיקריות. כיסא שנושא את האדם עצמו אבל לא את כיסא הגלגלים או מעלון נכים שטוח, משטח מיוחד של זחלים שעוזר לכיסא הגלגלים לטפס במדרגות. ישנם מעלונים שמגיעים עם מעקה בטיחות מיוחד וישנם מעלונים ללא כל אמצעי מיגון נוספים. מעלונים לנכים, משפרים בצורה משמעותית את איכות החיים של כל בני המשפחה, והם אחד הפתרונות היעילים ביותר לתנועה נוחה ובטוחה.

התקנת מעלון לנכים
במהלך השנים, בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, השימוש במעלונים לנכים, הפך לנחלת הכלל. מעלון לנכים משמש כיום בבתים פרטיים, בתים משותפים ובנייני משרדים. בבתים משותפים קשה להתקין מעלון בחדר המדרגות. ההתקנה עלולה ליצור בעיות לשאר דיירי הבניין. בנוסף לכך זה עלול להיות עסק יקר ולא משתלם עבור הדיירים. לכן הפתרון המועדף במקרה הנוכחי, הוא התקנת  מעלון חיצוני.  קודם כל חשוב לציין שמעלון לנכים מיועד גם עבור אנשים קשישים, שאינם מסוגלים לעלות מדרגות. לצערנו ישנם מבני מגורים בישראל שלא הותקנה בהם מעלית. בחלק מהבתים המעלית לא מותאמת לנכים או לקשישים. מעליות קטנות מדי או לא נוחות, שלא משרתות את הצרכים של הנכה או האדם המבוגר.  מעלון חיצוני מאפשר לאדם להתנייד בקלות ללא תחושה של מגבלה. המעלון החיצוני מגיע עד הקומה המתאימה והוא מותקן על גבי הקיר החיצוני של הבניין. בכל מקרה, השיקולים הרלוונטיים בבחירת מעלון לבניין משותף או משרדי, צריכים לקחת בחשבון את כל האופציות הנדרשות. אחד הפתרונות היעילים ביותר לקבלת ההחלטה, הוא שכירת חברת אחזקה שתעשה עבורכם את העבודה.

האוס פלוס מספקת עבורכם שירות כולל של התקנה וביצוע על ידי החברות המובילות בשוק. היתרון הגדול של עבודה עם החברה שלנו, הוא המענה המקיף לכל הטיפול בעניין. אנחנו דואגים למצוא את החברה שתתקין עבורכם את המעלון ואת אנשי המקצוע שיתנו לכם שירות בנוגע לכל תקלה בעתיד. 

מעלון מדרגות

מעלית מדרגות יכולה בהחלט להיות הפתרון האידאלי ביותר, עבור כיסא גלגלים בבתים משותפים ובבניין משרדים. גם בבתים פרטיים, במקום מעלון נכים שטוח ניתן להתקין מעלית מדרגות איכותית, שתפתור את כל בעיות התנועה. הבחירה בין מתקן שנושא את הכיסא עצמו או את האדם תלויה כמובן בגורמים שונים ומורכבים. בחלק מהמקרים, עדיף להתקין מתקן שנושא את כיסא הגלגלים, זה הרבה יותר פשוט עבור האדם עצמו, ויותר נוח לתכנון במבנה הנתון. במקרים אחרים, עדיף להתקין מעלית מדרגות. קבלת ההחלטה בכל מקרה צריכה להיעשות בשיתוף עם בעלי המקצוע. קודם כל יש להזמין חברה שתתכנן את הפרויקט. בין אם מדובר בבית פרטי או בבניין מגורים או משרדי, צריך קודם כל לשבת ולבדוק מהן האופציות הריאליות מבחינת המבנה. לאחר מכן, צריך לבדוק כיצד האופציות האלו משרתות בצורה הטובה ביותר את האנשים הנזקקים לעזרה. אחד השיקולים הכי מורכבים בבית פרטי, בניין מגורים או בניין משרדי הוא בחירת המעלון המתאים. ישנן כל כך הרבה אופציות בשוק ולפעמים הבחירה נראית בלתי אפשרית. הפתרון האידאלי הוא לתת לנו לעשות עבורכם את העבודה.

האוס פלוס היא חברת אחזקה המספקת עבורכם שירות כולל בתחום. קודם כל אנחנו בוחרים את אנשי המקצוע שיתכננו את הפרויקט. כל פרויקט דורש תכנון מוקדם מראש, שלוקח בחשבון את כל האופציות ובוחר את הטובה ביותר.

אנחנו עובדים עם כמה חברות מובילות בשוק, כולן מספקות שירות מצוין ויש להן רזומה מרשים. לאחר מכן, אנחנו בוחרים ביחד אתכם את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לפרויקט, מתוך החברות שעובדות אתנו. לסיום אנחנו דואגים לחברה שתיקח אחריות על כל תקלה בעתיד. היתרון הגדול של בחירת חברת אחזקה לביצוע הפרויקט, הוא הסרת הדאגה מהדיירים ובעלי הבית. אנחנו דואגים לתכנון, לביצוע ולכל הנדרש לאחר ההתקנה. 

מעלון ביתי מחיר

מחיר מעלונים כולל גם את כל העלויות של ההתקנה. האוס פלוס דואגת עבורכם להצעות מחיר אטרקטיביות מבעלי מקצוע מעולים. אנחנו עובדים אך ורק עם אנשים בעלי הסמכה מתאימה.
הזול לפעמים עולה יקר ולכן אנחנו לא מחפשים את האופציות הזולות ביותר, אלא את הטובות ביותר שניתן להשיג במחיר מותאם לצרכן. אתם מקבלים מאתנו כמה הצעות מחיר. מתוכן תוכלו כמובן לבחור את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם.
אנחנו עובדים עם חברות שמספקות לנו מחירים נוחים עבורנו. היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו מספקים עבודה לאותן חברות מובילות, ובתמורה הן מספקות ללקוחות שלנו מחירים אטרקטיביים לצרכן.
מעלון נכים או מעלית מדרגות משפרים באופן משמעותי את איכות החיים של אנשים רבים. במקרים מסוימים, אנשים מבוגרים נאלצו לעבור דירה, בגלל שלא הייתה שם את התשתית הנכונה. בכל המקרים האלו הפתרון הטכני שינה באופן משמעותי את ההתנהלות בחיי היום יום. אנחנו רואים חשיבות עליונה לספק ללקוחות שלנו שירות מיוחד שעוזר לאלפי אנשים לנוע בחופשיות יותר ובצורה בטוחה.
בעולם הטכנולוגי של ימינו, הפתרונות עבור נכים ובעלי מוגבלויות, רק הולכות ומשתבחות עם השנים. האוס פלוס עובדת עם חברות שמספקות שירות טכנולוגי מתקדם, ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אנחנו עובדים אך ורק  עם חברות שמספקות שירות טכנולוגי הכולל את כל החידושים האחרונים בתחום. בנוסף לכך אנחנו מקפידים לבחור בעלי מקצוע עם יחסי אנוש מהמעלה הראשונה. חשוב לנו שהלקוחות שלנו יקבלו שירות מקצועי ואישי. במיוחד בתחום כל כך רגיש של התקנת מעלון, לבית פרטי, בניין משותף או משרדי, נדרשת רגישות מקסימלית בעבודה עם לקוחות.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות