שירות מעליות

שירות מעליות על ידי חברת ניהול ואחזקה, מעניקה לכם שירות כולל ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן. השירות כולל ניקוי כל המנגנונים הנדרשים, החלפה של השמנים, בדיקה מקיפה של חדר המכונות ופיר המעלית, חיזוק הברגים והחלפה של חלקים שחוקים, ויסות התנעה ועצירה ובדיקה יסודית של תקני הבטיחות הנדרשים.
בדיקת מעליות על בסיס תקופתי, שומרת על בטיחות הדיירים, לכן חייבים לעבוד אך ורק עם בודק מעליות מוסמך. אצלנו בהאוס פלוס אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים שנבחרו בקפידה. אנחנו עושים עבורכם את עבודת הבחירה המדויקת של אנשי המקצוע, וחוסכים לכם זמן יקר וטרחה על חיפוש החברה המתאימה לעבודה. קודם כל אנחנו בודקים את כל האישורים הנדרשים לעבודה, כולל אישור על עבודה, בהתאם לתקנים של משרד העבודה והתקנות הנדרשות. אנחנו מקפידים שכל חברה שעובדת אתנו, תבצע תיעוד בכתב של כל הטיפול שניתן בצורה מפורטת ושיטתית. כמו כן אנשי המקצוע שלנו חייבים להשתמש בחלקי חילוף איכותיים ומקוריים. חלקים זולים יכולים להיות מאוד מסוכנים ואנחנו לא רוצים לקחת שום סיכון בעבודה. אנחנו מתחייבים ל-100% בטיחות ולעבודה איכותית ומקצועית בסטנדרטים הכי גבוהים שיש כיום בשוק.

כל מעלית חייבת לעמוד בתקן מעליות בבניין מגורים, בהתאם לדרישות של מכון התקנים הישראלי. התקן קובע באופן מפורש את כל התנאים הנדרשים, בשביל בטיחות המעלית ותקינותה. אי עמידה בתקנים היא מתכון לאסון, לכן אנחנו עובדים אך ורק עם חברות מנוסות שמחויבות לעבודה, בהתאם לתקנים הנדרשים. אין אצלנו קיצורי דרך רק חברה שעברה סינון מקצועי ויש לה רזומה ללא רבב זוכה לעבוד אתנו.

אחזקת מעליות

כל מעלית חדשה, חייבת לעבור בדיקה יסודית לפני השימוש הראשוני בה. הבדיקה נעשית בהתאם לתקן המעליות בבניין מגורים. בשנה הראשונה, העלות של הבדיקה היא על חשבון המתקין, זאת בהתאם לצו על פיקוח מצרכים ושירות משנת 1984. האחריות כוללת את כל התיקונים הנדרשים ואת החלפת החלפים שיצאו משימוש. בהתאם לחוק הנהוג במדינת ישראל, יש לבצע בדיקה מקיפה של המעלית בבניין כל חצי שנה. את הבדיקה רשאי לבצע רק איש מקצוע מוסמך בעל היתר עבודה מטעם משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. במידה ולא מתבצעת בדיקה שגרתית מדי חצי שנה, מדובר בעבירה פלילית. תקינות המעלית היא עניין בטיחותי ממדרגה ראשונה. התקן הישראלי נועד בשביל בטיחותכם והוא מבטיח את שלום הדיירים. לכן חשוב ביותר לבצע בדיקה תקופתית ולעבוד עם חברה מקצועית שעומדת בכל הדרישות המחמירות ביותר. בטיחות היא לא משחק ילדים ומגיע לכם את הטוב ביותר שניתן.
חוק מעליות בבתים משותפים, מתייחס קודם כל למערכת היחסים בין הדיירים, בנוגע להתקנת מעלית בבניין. בהתאם לחוק המקרקעין, נקבע כי בעלי הדירות בבניין הם אלו החייבים בהוצאות על בניית מעלית חדשה. הדיירים בקומת הקרקע אינם חייבים לשאת בהוצאות. ההחלטה על קבלת ההתקנה, חייבת להתבצע במסגרת אסיפה כללית של הדיירים. כל זאת ברוב של שני שלישים מבעלי הדירות. כל בעלי הדירות ללא יוצא מן הכלל אחראים, לאחר ההתקנה, על אחזקת המעלית והפעלתה. במידה ובחרתם להתקין מעלית בבניין שלכם, אנחנו יכולים לעזור לכם לבצע את הבחירה. באמצעות בעלי המקצוע שלנו תקבלו שירות איכותי ברמה גבוהה, בהתאם לכל תקני הבטיחות הנדרשים.

שיפוץ מעלית בבניין משותף

שיפוץ מעלית בבניין משותף נעשית בדרך כלל אחת לכמה שנים. השיפוץ נעשה עקב בלאי והתיישנות או במקרים מסוימים בשביל להעלות את ערך הדירות. השיפוץ כולל טיפול אסתטי ובטיחותי. שיפוץ מעליות דקורטיבי, הפך בשנים האחרונות למבוקש ביותר. באמצעות:

  • התקנת תקרה חדשה
  • חידוש הציפוי של הקירות
  • ריצוף מחודש
  • לוח כפתורים חדש ועדכני
  • מראות
  • מעקה וגופי תאורה

תהפכו את המעלית שלכם לפנינה של ממש. שיפוץ פנים המעלית, תורם לאיכות החיים של כל דיירי הבניין. אסתטיקה היא עניין משמעותי ביותר בכל הנוגע לאחזקת מבנים. מעבר לשיקולי בטיחות, בניין מטופח כהלכה הוא קודם כל מקום שנעים לחזור אליו, לאחר יום עבודה מפרך. מדובר לא רק בחזות החיצונית של הבניין ובגינה המשותפת אלא בכל הפרטים הקטנים המרכיבים את התמונה.
תיקון מעליות חייב להיות ללא פשרות בתחום הבטיחות. הפרויקט צריך להתבצע בהתאם לכל התקנות המחמירות וחלקי החילוף חייבים להיות בעלי תו תקן. אנחנו מקפידים לעבוד אך ורק עם חברות שמספקות שירות בטיחותי ברמה הכי גבוהה שניתן. האוס פלוס בודקת לעומק את המוניטין של החברות, ומגישה לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. השירות שלנו חוסך עבורכם דאגות מיותרות וזמן יקר, והעלות מול התועלת משתלמת בהחלט. כמו כן כחברת ניהול ואחזקה, אנחנו יכולים לקבל מחירים מעולים מול החברות השונות והנחות משמעותיות על העבודה.

מעלית שבת בבניין משותף

התקנת מעלית שבת, היא שירות נוסף הניתן לתושבי הבניין על ידי חברת האוס פלוס. אנחנו עובדים עם חברות מובילות המתמחות בתחום. בכל בניין שיש בו מעלית אחת או יותר דרושה הסכמה של רוב הדיירים לשם התקנת מעלית שבת. בבניינים שבהם מותקנות שתי מעליות לפחות, ויש כבר מנגנון הפעלה, מספיק שדייר אחד ירצה להשתמש בו בשביל להפעיל מנגנון פיקוד שבת. בעלי הדירות שדורשים את התקנת מעלית השבת, הם אלו שצריכים לשאת בהוצאה. בעלי הדירות שדורשים את ההפעלה, בבניין שמותקן שם כבר מנגנון מתאים, הם אלו שמשלמים עבור הוצאות האחזקה וההפעלה. אנחנו כמובן עובדים בתיאום מלא עם כל הדיירים של הבניין. בהתאם להחלטה שלכם ולצורך אנחנו מספקים לכם את השירות הטוב ביותר בתחום. אם החלטתם על ההתקנה האוס פלוס תמצא עבורכם את החברה המתאימה.

חוק אחזקת מעליות

הפיקוח על מעליות בישראל, מנוהל על ידי מנהל הבטיחות שבמשרד הכלכלה והתעשייה. המשרד מפקח על בטיחות המעלית בבניין, ובהתאם לכך שולח בודקים מוסמכים מטעמו. כל חצי שנה מתבצעת בדיקה ונכתב דו"ח תסקיר בדיקה מפורט. ועד הבית אחראי לתיקון כל הליקויים שמופיעים בתסקיר. במידה וישנם ליקויים בטיחותיים מסכנים חיים, החובה היא לטפל בהם במהרה. במקרים מסוימים המשרד מוציא צו איסור על שימוש במעלית עד לתיקון. לכן אתם צריכים להיות מוכנים בכל רגע נתון, לעמוד בתיקונים ובתשלומים הנדרשים עבורם. שירות מעליות כולל על ידי חברת אחזקה, הוא פתרון מעולה עבורכם. אנחנו דואגים לתקן את כל הליקויים הנדרשים בהתאם לדו"ח, כל זאת כמובן במחיר משתלם לצרכן.
בכל הנוגע למעליות חדשות עם מערכות מתקדמות, רק החברות שמוכרות את המעלית אחראיות לתחזוקה. בישראל ישנן שש חברות גדולות השולטות בשוק. רק להן יש גישה ללוח הבקרה של המעלית ולכן החברות עצמן מבצעות את הבדיקות והתיקונים.
חברת תחזוקת מעליות מטפלת במעליות ישנות, אשר אינן נמצאות בבעלות בלעדית של אחת מששת החברות. במעליות ישנות בעלות לוח פיקוד פשוט יחסית, ניתן לכל חברה להחליף את החלפים בהתאם לזמינות שלהם בשוק. חברות תחזוקת מעליות עובדות בלי קשר ליצרן הנתון. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומוצאים עבורכם את החברה המתאימה ביותר עבור הבניין שלכם ועבור סוג המעלית. אנחנו בודקים לעומק מי מבין החברות שעובדות אתנו מתאימה ביותר לפרויקט. אנחנו בוחרים עבורכם את חברת המעליות המומלצת ביותר על ידי סקר שוק מקיף. כל מי שעובד אתנו חייב לתת שירות ברמה של חמישה כוכבים.

הטיפול נעשה על ידי טכנאי מעליות מוסמך. במסגרת התיקון מבוצעת עבודת תחזוקה לגג המעלית, בדיקה של חדר המכונות, בדיקה של פיר המעלית כולל כל המסילות ובדיקות של מערכת הבטיחות. לאחר מכן הטכנאי בודק שהכול עובד כראוי ללא כל רעשים והמעלית פועלת באופן תקין.

בסיום העבודה מתבצע ניקוי מעלית יסודי על ידי חברת ניקיון. אנחנו דואגים עבורכם לשירות מעליות כולל ואיכותי. היתרון הגדול של חברת ניקיון ואחזקה, הוא היכולת שלנו לתת מענה לשירותים שונים ומגוונים בו זמנית. בסופו של יום לאחר גמר העבודה, עם חיטוי המעלית, אתם מקבלים מעלית מצוחצחת כהלכה, כולל ניקוי של כל המצלמות במעלית ובדיקה של תקינותם.

עלות אחזקת מעלית בבית משותף

אנחנו בוחרים עבורכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר מחברות מובילות בשוק. כל מה שנותר לכם לעשות, הוא לאשר את ההצעה המתאימה עבורכם. עלות אחזקת מעלית בבית משותף משתנה באופן דרמטי בהתאם לסוג המעלית והבניין. בשביל לקבל הצעה קונקרטית, יש לשקול פרמטרים רבים ומורכבים. קודם כל צריך לבדוק באיזה סוג של מעלית מדובר ובכמה מעליות יש לטפל. שנית צריך לבדוק כמה תחנות עצירה יש למעלית. בהתאם למספר תחנות העצירה, נקבעים תדירות שירותי התחזוקה. בכל מקרה אחזקת מעלית היא חלק מהתקציב של הבניין ויש לבחור את התשלום ההוגן ביותר אך גם הנכון ביותר עבורכם. אנשי מקצוע בעלי רזומה וניסיון רב שנים, עדיפים בעינינו על פני מתחרים חדשים בשוק. בנוסף לתחזוקה ישנם דברים נוספים שעולים כסף וצריך לתת עליהם דין וחשבון. אחד מהם הוא מחיר גנרטור למעלית. בשעת הצורך זה עניין קריטי שיכול בהחלט להיות שימושי.
אחד הפתרונות לניהול נכון של כל עניין האחזקה, הוא ביטוח מעליות. הביטוח תלוי בגודל התקציב שלכם והצרכים הספציפיים של דיירי הבניין. הביטוח הכללי כולל מקרים של אסון או אובדן חיים ותקלות הקשורות לחלחול מים, קצרים חשמליים או תקלה משמעותית במערכת הבקרה. כמו כן הביטוח מכסה גם החלפה של המעלית במקרה הצורך. ישנם גם ביטוחים אופציונליים עבור תאונות, הכוללות גם נזקים שנגרמו בכניסה למעלית ונזק שנגרם כתוצאה משימוש לא נכון.

האוס פלוס חברת ניהול ואחזקה מטפלת עבורכם בכל הנושא של אחזקת מעליות. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים בשירות המצוין והמהיר הכולל גם מענה לשעת צרה. חילוץ של אנשים 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. ענייני בטיחות הן בראש סדר העדיפויות שלנו ואנחנו עובדים אך ורק עם חברות שהוכיחו את עצמם מעל לכל ספק. יש לנו שירות איש ומקצועי המותאם במיוחד עבורכם.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות