ניהול נכסים בהרצליה

הרצליה נוסדה בשנת 1924 כאחת המושבות הראשונות בישראל והיא קרויה על שם חוזה המדינה בנימין זאב הרצל. כיום הרצליה היא עיר ובה כ-100 אלף תושבים ויש בה אזור תעשייה שוקק חיים, בו שוכנים גם משרדיהן של חברות הייטק רבות ומספר שכונות וותיקות לצד שכונות חדשות וצעירות. ניהול נכסים בהרצליה הוא נושא מאתגר בגלל רבגוניותה של העיר. חברות המציעות שירות ניהול נכסים בהרצליה צריכות להיות ערוכות לספק מענה מושלם עבור דירות בשכונות בדרום העיר, וילות בשכונת הרצליה פיתוח המערבית, נכסים במרכזים מסחריים באזורים מרכזיים בהרצליה, דירות במגדלי מגורים מודרניים בשכונות חדשות, נכסים באזור התעשייה, דירות להשכרה לסטודנטים ועוד.

ניהול בתים פרטיים בהרצליה פיתוח

הרצליה פיתוח שוכנת ממערב לכביש החוף ונחשבת לשכונה היוקרתית ביותר של העיר הרצליה ולאחת השכונות היוקרתיות ביותר בישראל בכלל. רוב הבתים בהרצליה פיתוח הם וילות, מהן כאלה מפוארות במיוחד, אך ישנם בשכונה גם בנייני דירות. לאורך חוף הים של הרצליה פיתוח שוכנים מספר מלונות ובקצה הדרומי של השכונה נמצאת מרינה הרצליה וקניון ארנה הצמוד אליה.

עבור בעלי וילות בהרצליה פיתוח אשר אינם עושים בהן שימוש למגורים עומדת בחירה, לנהל את הנכס בעצמם או למסור את הניהול לידי חברה לניהול נכסים בהרצליה. כדי לקבל החלטה מושכלת חשוב להבין מה בדיוק כולל השירות שניתן לקבל מחברת ניהול נכסים המתמחה גם בניהול בתים פרטיים בהרצליה פיתוח.
ככל שמדובר בנכסים העומדים להשכרה אחד התפקידים המרכזיים של חברת ניהול נכסים הוא טיפול בכל נושא השכרת הנכס, החל מ:

 • מציאת שוכרים מתאימים (לתווך קצר או ארוך, הכול בהתאם להעדפות בעלי הנכס)
 • ניהול מו"מ ועריכת חוזה שכירות
 • התאמת המושכר לצרכיהם של שוכרים חדשים
 • מעקב אחר מצב הנכס בעת שהוא מושכר
 • גביית דמי השכירות במועד (והעברת הכספים באופן שוטף ומסודר לבעלי הנכס)
 • טיפול בכל עניין שנמצא באחריות בעלי הנכס אשר חברת ניהול נכנסת בנעליהם

תפקידים נוספים שלנו נוגעים להתנהלות מול הרשויות וספקי שירותים כגון עריית הרצליה, תאגיד המים, חברת חשמל, ספקית שירותי תקשורת ועוד.

ניהול וילות בהרצליה פיתוח

הרצליה פיתוח שוכנת בסמוך לחוף הים. וילות מפוארות בשכונה מוקפות בדרך כלל גינה מטופחת. אחזקת גינה גדולה ונאה בתנאים המאפיינים קרבה לים היא מאתגרת. חברת ניהול וילות בהרצליה פיתוח מוכרחה לשים דגש על גינון איכותי. חברת האוס פלוס מפעילה מערך של גננים מעולים היודעים לתת מענה מושלם לכל הצרכים הייחודיים של גינות המוקמות בסמוך לים. ישנן כמובן בהרצליה פיתוח וילות בהן קיימת בריכת שחייה, חברת ניהול בתים פרטיים בהרצליה פיתוח תדע לטפל בכל עניין הקשור באחזקת הבריכה.
בהרצליה פיתוח, כל מתקן הנמצא מחוץ לביתו ניצב על מרפסת בו חשוף לתנאים שוחקים. חברה לניהול נכסים בהרצליה המקבלת על עצמה לטפל בבתים פרטיים ווילות בהרצליה פיתוח מוכרחה להקפיד על רמת אחזקה גבוהה המבטיחה שמירה מפני הצטברות נזקים כגון חלודה, קילופי צבע, סדקים ועוד. אחזקה לקויה עלולה לגרום להתדרדרות עדי כדי מצב בו נדרשת מלאכת שיפוץ רחבת היקף.

ניהול בתים פרטיים בהרצליה פיתוח מחייב ביצוע מיטבי של מכלול משימות כגון:

 • מציאת שוכרים מתאימים לנכסים מסוג זה העומדים להשכרה
 • שירותי ניקיון איכותיים
 • אחזקה ברמה גבוהה של גינת הבית
 • תיקונים בעת הצורך
 • אחזקת מתקנים כגון שער אוטומטי לחצר, בריכת שחייה, בריכות נוי ועוד

חברת האוס פלוס מציעה שירות ניהול וילות בהרצליה פיתוח, לנו ניסיון רב בטיפול בנכסים מסוג זה ואנו ערוכים היטב לבצע את כל הנדרש כדי לספק לבעלי נכס יוקרתי בהרצליה פיתוח שירות ניהול ברמה הגבוהה ביותר.

חברה לניהול נכסים בהרצליה

חברת ניהול נכסים בהרצליה נכנסת למעשה לנעלי בעלי הנכס ומטפלת בכל נושא הקשור בו. כך למשל חברת הניהול תהיה אמונה על ביצוע כל התשלומים הקשורים לנכס כולל לעירייה, לתאגיד המים, לחברת החשמל ולספקיות שירות כגון חברת תקשורת. חברת הניהול תהיה אחראית על אחזקת הנכס, כולל מלאכת הניקיון והאחזקה השוטפת וביצוע כל תיקון העשוי להידרש. ככל שמדובר בנכסים העומדים להשכרה חברת ניהול נכסים בהרצליה תדע, כשמגיע העת לכך והנכס מתפנה, למצוא שוכרים ללא שהנכס נותר עומד ריק לתקופה ארוכה. בהקשר זה חשוב לציין כפרסום דבר העמדת הנכס להשכרה צריך להיעשות מבעוד מועד ולא רק לאחר שהשוכרים הקודמים עזבו.

מציאת שוכרים לבתים פרטיים בהרצליה פיתוח הוא משימה שחברה צריכה להיות מסוגלת לבצע. חברת האוס פלוס מקיימת קשרים ארוכי טווח עם משרדי תיווך מובילים בעיר. אנו יודעים לשתף פעולה עם סוכני הנדל"ן כך שיוכלו למצוא במהירות שוכרים לנכסים הנמצאים בטיפולנו.

חברת ניהול המציעה שירות ניהול בתים פרטיים, דירות ונכסים מסחריים בהרצליה תדע לפעול בעת הצורך מול משרדי תיווך כך שנכסים הנמצאים בטיפולה לא יעמדו ריקים זמן רב. החברה תטפל בכל עניין הדורש התייחסות בעת ששוכרים קודמים עוזבים ושוכרים חדשים נכנסים במקומם לגור בבית. תקופות כאלה מאופיינות במני משימות שיש לבצע, תיקונים, צביעת קירות פנימיים, התקנות וכד'. ניהול דירות בהרצליה פיתוח יכלול גם הוא טיפול בכל הדרוש בשלבים מעין אלה.

ניהול משרדים בהרצליה

חברה המציעה שירותי ניהול נכסים בהרצליה צריכה להיות מסוגלת לטפל לא רק בנכסים המיועדים למגורים אלה גם בנכסים מסחריים. בהרצליה מגדלי משרדים ובהם גם משרדים שבעליהם מעמידים אותם להשכרה. מסירת ניהול נכס מסחרי במגדל משרדים בהרצליה לידי חברת ניהול נכסים מאפשרת לבעלי הנכס להתפנות מן הצורך להתעסק במציאת שוכרים (לעיתים קרובות בעזרת משרד תיווך הגובה עמלה) החתמתם על חוזה שכירות, התאמת המושכר לצרכיהם, טיפול בכל עניין המצוי בתחום אחריותו של בעל הנכס, התנהלות מול הרשויות, הנהלת מגדל המשרדים, ספקי שירות למיניהם ועוד. חשוב מאוד למסור ניהול נכס מסחרי בהרצליה לידי חברת ניהול נכסים המתמחה גם בסוג זה של נכסים. חברת האוס פלוס צברה ניסיון רב גם בניהול נכסים מסחריים בהרצליה, אנו ערוכים לספק לבעלים של נכסים מעין אלה שירות ניהול כולל ברמה הגבוהה ביותר.

תקופת החלפת שוכרים בנכס מסחרי עשויה לדרוש פעילות בהיקף נרחב היות וייתכן שהשוכרים הקודמים ביצעו בו שינויים שהיו נחוצים לצרכיהם והם מחויבים להשיב את המצב לקדמותו. השוכרים החדשים גם הם עשויים להזדקק לביצוע התאמות במושכר. חברת ניהול נכסים בהרצליה מוכרחה להיות מסוגלת לפקח על כל המתרחש בנכס ולוודא שכל מה שמבוצע בו תואם את תנאי חוזה השכירות.

בעלי נכסים מסחריים אשר מסרו את הטיפול בנכס לידי חברת האוס פלוס יודעים כי הנכס שלהם מצוי בידיים טובות וכי הם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל מה שמבוצע בנכס הוא בהתאם לתנאים שסוכמו בחוזה השכירות עליו חתמו.

למעשה, חתימה על חוזה השכירות וקבלת תשלומי דמי השכירות הם הדברים היחידים שבעלי נכס מסחרי צריכים להמשיך לעשות מרגע שמסרו את ניהול הנכס לידי חברה מציעה שירות ניהול נכסים בהרצליה.

ניהול דירות בהרצליה

ניהול דירות במגדל מגורים מודרני הוא אחד השירותים שחברת ניהול נכסים בהרצליה נדרשת לספק. בשכונות החדשות בעיר ישנם מגדלי מגורים בני 14 עד עשרים קומות, דיירים ובעלי דירות במגדלים כאלה אשר אינם עושים שימוש קבוע בנכס למגורים ובמיוחד אם הנכס עומד להשכרה מעוניינים לא פעם למסור את ניהול הדירה לידי חברת ניהול נכסים.
ישנם מי שמחזיקים דירות בהרצליה פיתוח בהן הם עושים שימוש רק מעת לעת. שירות ניהול דירות מתאים מאוד במקרים כאלה שכן חברת ניהול טובה תדע להכין את הנכס לקראת השימוש בו, כולל ניקוי יסודי, וידוא תקינות כל המערכות ואפילו מילוי המקרר והמזווה במצרכים (הכול בתיאום עם בעלי הנכס כמובן).

בעת בחירת חברת ניהול נכסים בהרצליה יש לוודא שמדובר בחברה המתמחה גם בטיפול בסוג הנכס הרלוונטי.

חברת האוס פלוס מתמחה בניהול כל מגוון הנכסים המאפיינים את העיר הרצליה.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות