חברת ניקיון בתים

הביקוש הרב לשירותי ניקיון במגזר הפרטי משקף את הצורך הגובר והולך בשירותי ניקיון חיצוניים שיאפשרו לכל אחד ליהנות ממרחב ביתי נוצץ ומזמין גם אם אין בידו די זמן לבצע בכוחות עצמו את מלאכת הניקיון הביתית באופן מושלם.

ניקיון בתים פרטיים – האתגר

עומס המטלות המאפיין את מרוץ החיים בעולם המערבי איננו מותיר די פנאי ופניות לתפעול אופטימלי של משק הבית הפרטי של כל אחד מאתנו. גם אם כולנו היינו שואפים להתגורר בבית מבהיק ונוצץ ולהתרווח בסופו של יום עבודה עמוס בחלל מזמין ונעים, לוח הזמנים הסטנדרטי, במקרים רבים, איננו מאפשר זאת.

מעבר לכך, ניקיון המתבצע באמצעים ביתיים, גם אם מתבצע במלוא תשומת הלב, איננו עושה שימוש בטכנולוגיות ובחומרי ניקוי מתקדמים. התוצאות, בהתאם, אינן משתוות ברמתן לניקיון מקצועי אשר מתייחס באופן פרטני לכל פינה בחלל ומסוגל לספק מענה אפקטיבי לכתמים מכל סוג.

בית נקי – לא רק ניקיון!

במרחב הביתי, ניקיון הוא לא רק פעולה טכנית. בית נקי מציע חוויית מגורים איכותית, תורם לאווירה רגועה ונינוחה, המשפרת את היחסים הבין אישיים בתא המשפחתי, ומעודד את בני הבית לשמירה מיטבית על הניקיון והסדר הקיימים. מעבר לכך, הבית הוא הבסיס של כולנו ומשפיע באפן מהותי על התפקוד בכל מישורי החיים בחוץ. יציאה לעבודה מבית נוצץ תעניק לכם משנה מרץ להתמודדות עם כל אתגרי היום. גם אם הנכם עובדים מחוץ לבית במשך שעות ארוכות, בסופו של יום, החזרה לבית מבהיק היא זו שתאפשר לכם להירגע מיום עמל ארוך ולאגור כוחות חיוניים ליום המחר.

חברה לניקוי בתים – מי צריך?

חברת ניקיון לבתים, לרבות חברת ניקיון לבית חדש, מספקת מענה לקשת נרחבת של לקוחות מהמגזר הפרטי. בעלי בתים חדשים וישנים בכל סדר גודל, ובייחוד בעלי בתים פרטיים המשתרעים על פני שטח רחב, נהנים משירותי ניקיון מתקדמים הממקסמים את חוויית המגורים בבית. כאשר הבית הפרטי מצויד בטכנולוגיות חכמות לסוגיהן, חברת ניקיון לבתים פרטיים המציעה גם שירותי תחזוקה מקצועיים תוכל לספק שירותי תחזוקה וטיפול תקלות, תוך חיסכון בזמן יקר ושמירה על איכות חיי הדיירים.

בעלי נכסים למכירה / להשכרה בשוק הפרטי מוצאים כי שירותי ניקיון בתים ברמה גבוהה הם הדרך הבטוחה למקסום ערך הנכס.

אם בידכם בית למכירה וחשוב לכם למכור את הנכס במחיר המקסימלי, השקעה בניקיון מקצועי היא הדרך המומלצת. באופן טבעי, דירה בוהקת יוצרת רושם ראשוני חיובי בעיני לקוחות פוטנציאליים והופכת את הנכס לאטרקטיבי יותר. העלות הזניחה הכרוכה בהשקעה בניקיון מקצועי טרם הוצאת הדירה אל השוק למכירה, עשויה להעלות את ערך הדירה ולהוביל לרווח משמעותי ביותר. גם ניקיון מקצועי במהלך החיפוש אחר שוכרים חדשים תורם רבות ליצירת הרושם הנכון בעיני שוכרים פוטנציאליים ועשוי בהחלט להעלות את התשואה שלכם, תוך גזירת רווח שנתי משמעותי.

חברת ניקיון דירות – לחוויית מגורים מושלמת בבית חדש

עוברים דירה? חברת ניקיון לפני מעבר דירה מציעה שירותי ניקיון לדירות ריקות טרם אכלוס / החלפת דיירים. ללא כל ספק, הדרך לכניסה לדירה חדשה ברגל ימין הינה שכירת שירותיה של חברת ניקיון לדירה. ניקיון מקצועי יהפוך את המעבר, הכרוך, מטבע הדברים, בקשיים ובמהמורות, לחוויה נעימה וחיובית. מעבר לכך, שכירת שירותיה של חברת ניקיון לפני כניסה לדירה תאפשר לכם לבצע בדק בית יסודי ולאתר ליקויים שהותירו אחריהם הדיירים הקודמים.

אם הנכם עומדים בפני מעבר לדירה חדשה לחלוטין, שירותיה של חברת ניקיון למעבר דירה הם בגדר חובה של ממש. מטבע הדברים, הליך הבנייה של דירה חדשה מייצר מוקדי לכלוך מאתגרים ודורש ניקיון מסיבי לפני הכניסה למגורים בבית. גם אם הדירות נמסרות לדיירים לאחר ניקיון מקצועי, מומלץ שלא לוותר על שכירת שירותיה של חברת ניקיון דירה חדשה באופן פרטי ולבצע ניקיון יסודי נוסף שיבטיח את חוויית המגורים המושלמת שלכם.

שירותי ניקיון לבית לקראת חג הפסח

מעבר לצורך של לקוחות פרטיים רבים בשירותי ניקיון לבתים, אין כל ספק כי גם ללוח השנה השפעה בולטת על רמת הביקוש לשירותי ניקיון מקצועיים. העונה החמה בענף, היא, כמובן, עונת האביב, כאשר לקוחות רבים, שאין ביכולתם לבצע ניקיון פסח יסודי בכוחות עצמם, בוחרים לשכור שירותי חברת ניקיון לפסח. ניקיון פסח מקצועי מאפשר לדיירי הבית להמשיך בשגרת יומם השוטפת מבלי להקדיש זמן ומאמץ למלאכת הניקיון לקראת הפסח. מעבר לכך, ניקיון מקצועי המבוצע באמצעות צוות מיומן הנעזר בטכנולוגיות חדשניות ובחומרי ניקוי מתקדמים, מאפשר ללקוחות ליהנות מניקיון ברמה הגבוהה ביותר שתוצאותיו הברוכות ילוו אותם גם לאחר החג.

בין אם הנכם עסוקים במרוץ החיים השוטף ומתקשים למצוא את הזמן הדרוש לניקיון פסח מסיבי, ובין אם חשוב לכם להעניק לבית ניקיון חד שנתי מעמיק ויסודי שיחדש את פניו וישפר את איכות חייכם, חברת ניקיון מקצועית היא הכתובת!

במה עדיפה חברת ניקיון מקצועית על פני עוזרת בית?

אם מאחוריכם רזומה עשיר בהתנהלות מול עוזרות פרטיות, סביר להניח שהנכם מכירים מקרוב את הרוטינה המייגעת הכרוכה בהתנהלות מול עוזרת שאיננה משתייכת לחברה מסודרת. זה הזמן  להשאיר מאחוריכם את כאב הראש הכרוך בחיפוש אחר עוזרת חדשה חדשות לבקרים ואת בזבוז הזמן הכרוך בהיכרות עם העוזרות המתחלפות. שכירת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית תאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי, יעיל ומהיר ומהתנהלות נוחה מול גוף מסודר ומקצועי.

מעבר לכך, רמת הניקיון של חברת ניקיון מקצועית גבוהה באופן משמעותי מרמת הניקיון המקובלת בשוק הפרטי. הטכנולוגיות החדשניות העומדות לרשות חברות הניקיון המתקדמות, יחד עם הידע המקצועי והניסיון הרב של צוותי הניקיון, מאפשרים לכם ליהנות מרמת ניקיון אופטימלית ולקבל תמורה מלאה לכספכם.

חברת ניקיון בתים מחיר

כמה עולה ניקיון דירה חדשה? בבואכם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית לצורך ניקוי דירה חדשה, וגם אם הנכם זקוקים לשירותי ניקיון לדירה ישנה, לסעיף העלות חשיבות רבה. במקביל, אם חשוב לכם ליהנות מרמת ניקיון מקסימלית, חשוב לתת את הדעת על פרמטרים נוספים וחשובים לא פחות, וביניהם:

 • מקצוענות חברת ניקיון מקצועית, הערוכה לספק פתרונות לכל אתגר בתחום הניקיון, תאפשר לכם לקבל מענה פרטני לצרכי הניקיון שלכם.
 • חדשנות ציוד חדיש וטכנולוגיות מתקדמות יאפשרו לכם לקבל מענה אופטימלי לדרישותיכם
 • בטיחות בכל הקשור לניקיון ולתחזוקה, לסעיף הבטיחות חשיבות מכרעת.
 • אחריות אחריות מקצועית של חברה מקצועית ומסודרת תאפשר לכם ליהנות מניקיון מושלם בראש שקט
 • עמידה זמנים עמידה מלאה בלוחות הזמנים מול הלקוח תהפוך את חוויית השירות שלכם למושלמת

חשוב לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר? חפשו חברת ניקיון מקצועית המציעה את שירותיה במחיר הוגן ומספקת תמורה מלאה למחיר, מבלי להתפשר על מקצוענות, על חדשנות, על בטיחות ועל אחריות, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח!

ניקיון בית – לא רק ניקיון

חברת ניקיון מקצועית המציעה את שירותיה למגזר הפרטי תספק, בדרך כלל, גם שירותי תחזוקה מתקדמים המאפשרים לדיירי הבית ליהנות מבית בוהק ומתוחזק היטב. שכירת שירותי תחזוקה מקצועיים לבית מאפשרת ללקוחות ליהנות מראש שקט בכל הנוגע לתפעול הבית, תוך מינימום כאב ראש ובזבוז זמן כאשר מתרחשות תקלות במערכות השונות.

בין שירותי התחזוקה המומלצים ללקוחות פרטיים:

 • אינסטלציה – תחזוקה נכונה של מערכת האינסטלציה וטיפול בתקלות מזדמנות
 • חשמל – תחזוקה שוטפת של המערכות מבוססות החשמל במרחב הביתי ותיקון תקלות
 • תיקונים – שירותי תיקונים בהתאם לצורך מייתרים את הצורך בחיפוש אחר בעלי מקצוע לטיפול בתקלות בבית ויחסכו לכם זמן יקר. תיקון מהיר של תקלות בבית אף ימנע את עוגמת הנפש הכרוכה בהמתנה לתיקון התקלה.
 • תחזוקת מערכת מיזוג / חימום – תחזוקה שוטפת וטיפול בתקלות בדגש על התאמה לאופי המערכת.
 • תחזוקת בריכה / חדר כושר – בבתים פרטיים המצוידים בחדר כושר מאובזר או בבריכת שחייה, תחזוקה שוטפת נכונה וטיפול מהיר בתקלות יתרמו לאיכות חיי הדיירים
 • גינון – שירותי גינון מתקדמים לגינה הביתית

House Plus – ניקיון ואחזקה ברמה אחרת!

House Plus הינה חברה מובילה בענף הניקיון והתחזוקה המציעה את שירותיה למבנים בכל סדר גודל, ללקוחות מהמגזר הפרטי וללקוחות מהמגזר העסקי – מסחרי כאחד. כחברה שמאחוריה מקצוענות ללא פשרות, צוות מומחים מיומן וניסיון רב, אנו גאים להעמיד לרשותכם את מערך הפתרונות המקיף והאיכותי בענף ומציעים את שירותינו בכל רחבי אזור המרכז והשרון.

בין שירותינו:

 • ניקיון מקצועי לבתים ודירות
 • ניהול ואחזקה של מבני עסקים ומסחר
 • ניהול ועדי בתים
 • תחזוקה מונעת

הבחירה המנצחת שלכם!

חברת House Plus מרכזת את מיטב הפתרונות בתחומי הניקיון והאחזקה תחת גג מקצועי אחד ומציעה את שירותיה המתקדמים בהתאמה פרטנית לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. חשוב לנו לספק לכם את התמורה המלאה לכספכם. לכן, אנו מעמידים לרשותכם מערך שירותים איכותי ומקיף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בשוק. מעבר לכך, במטרה לספק לכם את הפתרון המקצועי והמהיר ביותר לכל תקלה, אנו מקיימים שיתופי פעולה מקצועיים מול אנשי מקצוע מורשים ומובילים בתחומם הערוכים לספק לכם את המענה האופטימלי לכל תקלה.

House Plus – אל תתפשרו על פחות!

 • מחירים הוגנים בהתאמה לאופי ולהיקף העבודה הנדרשת
 • תמורה מלאה לכספכם
 • עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר בענף
 • בטיחות מלאה
 • שיתופי פעולה מול אנשי מקצוע מורשים ומיומנים בלבד
 • זמינות מלאה 24/7
 • ליווי מקצועי לכל אורך הדרך בדגש על שירות אישי ומסור

מחפשים שירותי ניקיון ואחזקה לבית ואינכם מתפשרים על מקצוענות, על אמינות, על מחיר הוגן ועל שירות אישי ומסור? פנו אלינו וצוות מומחי House Plus ישמחו לעמוד לשירותכם!

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות