איטום גגות

במהלך חודשי החורף בישראל, מבנים רבים סובלים מבעיות של נזילה. נזילות של מי גשמים, דרך סדקים וחריצים בגג המבנה, הם עניין שבשגרה. הפתרון האולטימטיבי עבור הבעיה, הוא איטום גגות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים לעניין. כאשר אתם בוחרים חברה מקצועית לביצוע העבודה, דבר ראשון אתם חייבים לוודא שהם משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר. ישנן שיטות רבות לביצוע המלאכה, כולן תלויות באיכות של אנשי המקצוע וחומרי הגלם. לכן חשוב מאוד לבחור חברה שלא חוסכת בכספים על ביצוע העבודה.
טיפול בבעיות רטיבות בבניין, הוא אחד הדברים החשובים ביותר לבטיחות הדיירים. רטיבות בקירות, גגות דולפים וביוב מוצף, לא רק פוגעים באיכות החיים אלא הם יכולים לגרום נזק. עובש שנגרם כתוצאה מהרטיבות גורם לבעיות בריאות. במיוחד אצל ילדים וקשישים ואנשים עם בעיות במערכת הנשימה. חדירת מים יכולה לגרום להתנפחות הבטון. כתוצאה מכך הטיח יכול להתפורר. כאן מדובר כבר בסכנת נפשות של ממש.

אחד הפתרונות היעילים ביותר עבור איטום גגות, הוא שכירת חברת אחזקה לביצוע המשימה. חברה מקצועית, מספקת עבורכם את כל השירותים הנדרשים, עבור טיפול במבנה. החברה דואגת לשכור את אנשי המקצוע המתאימים ביותר עבור העבודה.

האוס פלוס עובדת עם חברות המתמחות באיטום גגות, הנותנות שירות אישי ומקצועי ברמה הכי גבוהה שניתן. אנחנו מבצעים עבורכם את תהליך בדיקת המוניטין והרזומה של אנשי המקצוע הנדרשים. אנחנו בודקים את הרישיונות של כל חברה ואת ההמלצות של הלקוחות. כמו כן אנחנו מוודאים שהשירות שניתן לכם אכן עונה על הצרכים. אצלנו יש לכם אוזן קשבת בנוגע לכל בעיה. 

תיקון גג

כיצד בוחרים את שיטת האיטום המתאימה עבור הבניין שלכם ? ראשית, יש לבחור את חומר האיטום שמותאם לגג הבניין. אם הגג עבר איטום לפני כמה שנים, יש לבדוק האם חומר האיטום החדש משתלב עם החומר הישן. במידה ואין התאמה בין החומרים, כל העבודה עצמה חסרת תועלת. לכן חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה, לפני קבלת כל החלטה. לדוגמא יריעות ביטומניות, המשמשות בבתים רבים בישראל, ניתנות לשימוש אך ורק על גגות שנמרחו בזפת או גגות ללא איטום. לא ניתן להשתמש בהם על חומר אקרילי.
שנית יש לבדוק האם הגג אכן מוכן לאיטום. לפני התחלת העבודה, על החברה המבצעת את השירות, לבצע ניקיון יסודי של הגג. קודם כל יש להסיר שאריות חומרי איטום ישנות. לאחר מכן יש להרים ולהזיז את כל הדברים שעלולים לפגוע בתהליך. יש לפנות את הדודים, המזגנים והמרזבים מהגג. חשוב לדאוג שלא ייווצרו חורים, בועות ורווחים שיפגעו באופן משמעותי בתהליך כולו. לפעמים אין אפשרות לפנות את האובייקטים על הגג. לכן יש להתייעץ על כך עם בעלי מקצוע ולבדוק כיצד ניתן בכל זאת ניתן לפנות את השטח בצורה מתאימה. אחת הבעיות הנפוצות ביותר באיטום עם יריעות ביטומניות, הוא גגות מבנים עמוסים במתקנים. דודי שמש, מתקני מיזוג אוויר ואובייקטים נוספים המאכלסים את הגג, מקשים על איטום הרמטי. צריך לבצע חיתוכים רבים ביריעות האיטום, כולל חפיפות מרובות, ולכן נוצרים נקודות כשל בהם המים יכולים לחדור את המבנה. הפתרון היעיל במקרים אלו הוא מערכות איטום משחתיות על ידי מריחה והתזה.  
בכל מקרה שיטות האיטום השונות מותאמות תמיד אל המבנה ואל הצרכים של בעלי הבניין. כאשר אתם שוכרים את שירותנו כחברת אחזקה, אנחנו דואגים לכך שהחברה המבצעת את הפרויקט אכן משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר ומבצעת בדיקה מקיפה של המבנה לפני תחילת העבודה. אנחנו עובדים עם החברות המובילות בשוק, המספקות שירות איכותי ומקיף למאות לקוחות מדי שנה.
אחד הדברים הכי משמעותיים עבור הלקוחות שלנו, הוא כמובן המחיר. איטום ביריעות ביטומניות נחשב לעסק יקר, אבל זהו איטום איכותי ויעיל מאוד. איטום בזפת הוא הזול ביותר בנמצא. תוכלו כמובן בתיאום עם איש מקצוע מתאים, לזפת את גג המבנה כהלכה. איטום בזפת בהחלט יכול לעשות את העבודה. אבל בכל מקרה ניהול ועד בית משותף על ידי חברת ניהול ואחזקה מספק עבורכם כמה הצעות מחיר מעולות, מתוכן תוכלו לבחור את המתאימה ביותר עבורכם.

חומרי איטום גגות

השיטות השונות לאיטום גגות, מתבססות על ארבעה סוגי חומרים שונים:

  • חומרי איטום ביטומנים
  • חומרי איטום פולימריים
  • חומר איטום אקרילי
  • איטום בזפת

ישנם עוד שיטות נוספות כמובן, כמו איטום באמצעות חומר איטום פוליאורטני, אבל אלו הן ארבעת השיטות העיקריות. ההבדלים השונים בין חומרי הבידוד, תלויים ביכולת העמידות שלהם. אחד הדברים הכי משמעותיים, הוא עמידות בפני מים עומדים.
במקרים מסוימים החומר הטוב ביותר עבורנו, לא מתאים עבור גג הבניין. לכן יש להתאים את החומר לאיטום הקיים, לשם קבלת תוצאה אפקטיבית ויעילה. דבר משמעותי נוסף, הוא יכולת הבידוד של החומרים לחום ולקור. כמו כן גם לזמן ההתייבשות יש משמעות קריטית במקרים מסוימים. בכל מקרה, צריך לבדוק לעומק את כל השיקולים והפרמטרים הנדרשים לפני קבלת כל החלטה בנושא.
התאמת החומרים השונים לאיטום גגות, חייבת להתבסס על התשתית הקיימת של הגג. על בעל המקצוע להתאים את חומרי האיטום השונים אחד לשני. אחיזה טובה מתקיימת בין חומרי גלם השייכים לאותה משפחה. למשל יריעות ביטומניות לא משתלבות היטב עם חומרים אקריליים או עם תשתית זפת. לכן בעל המקצוע, חייב לפני כל בחירה של החומרים המתאימים ,לבצע בדיקה יסודית של הגג.
אצלנו בהאוס פלוס, אנחנו עובדים עם בעלי מקצוע מומחים, בעלי ניסיון רב שנים בתחום. כאשר אנחנו מבצעים עבורכם את הצעת מחיר, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הפרמטרים המשמעותיים נבדקו כהלכה. בעלי המקצוע שלנו מבצעים בדיקה מקיפה של הגג לפני קבלת ההחלטה על החומרים המתאימים לאיטום.

היתרון הגדול של עבודה עם חברת ניהול ואחזקה הוא הביטחון שלכם באיכות העבודה. אצלנו אין מקום לקיצורי דרך, אנחנו עובדים אך ורק עם הטובים ביותר בתחום. 

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום באמצעות יריעות ביטומניות, נחשב לשיטה היעילה ביותר. בעבר השימוש בזפת היה השיטה המועדפת, באיטום של גגות הבניין. כיום שימוש בחומרי איטום ביטומניים תפס את מקומה של השיטה הישנה. חומרי איטום ביטומניים, ניתנים ליישום רחב במגוון של תשתיות ומקומות. כמו כן הם משמשים כחומרי איטום מעולים, מפני חדירת מים ונזקים. בעקר נזקים הנגרמים מהחוץ אל פנים המבנה. השימוש הנפוץ ביותר עבור יריעות ביטומניות, הוא כמובן לאיטום גגות.

היריעות עמידות לאורך זמן והן הוכיחו את עצמן בהשוואה לכל חומר אחר שמשמש לאיטום. כמו כן יריעות ביטומניות, מחזיקות מעמד בטמפרטורות קיצוניות. גם בקור קיצוני בחורף או בימי השרב בקיץ. יתרון נוסף ומשמעותי של השיטה, הוא שהיא אינה זקוקה כלל לתחזוקה. בנוסף לכך אין צורך בהלבנה של הגג לאחר עבודת האיטום.

יריעות ביטומניות ניתנות להרכבה על גגות העשויים בטון, שלא נעשתה בהם עבודת איטום אחרת או גגות מצופים בזפת. אם רוצים לבצע איטום באמצעות יריעות ביטומניות על חומר אקרילי , צריך קודם כל לקלף את השכבה של החומר האקרילי. ברוב המקרים, מדובר בעבודה לא פשוט שדורשת השקעה ומשאבים. בכל מקרה נתון, התייעצו לפני עם בעלי המקצוע שלנו לפני קבלת כל החלטה.
לפני הבחירה ביריעות זפת-ביטומניות, חשוב ביותר לבדוק שהן עומדות בכל התקנים הנדרשים, על יד מכון התקנים הישראלי. יריעות באיכות ירודה, יכולות לגרום נזק משמעותי. גם אם המחיר עבור היריעות נראה לכם יקר מדי, עדיף לשלם קצת יותר, בשביל לא להפסיד בהמשך כספים מיותרים על תיקונים. מדובר בחסכון לטווח הארוך ! כאשר אנחנו בוחרים את אנשי המקצוע שלנו, אנחנו בוחרים אותם על סמך איכות העבודה. חשוב לנו שכל בעל מלאכה שעובד אתנו, ישתמש אך ורק בחומרים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר לעבודה.

זיפות גגות

הזפת היא השיטה הישנה והטובה לאיטום גגות. היעילות הגבוהה של איטום גגות בזפת, הופכת אותה לשיטה שנמצאת עדיין בשימוש. למרות המעבר בשנים האחרונות ליריעות ביטומניות, עדיין יש חשיבות מרכזית לשיטה הישנה. בעיקר בגגות עמוסים בחפצים בולטים. איטום גגות בזפת, היא שיטה זולה יחסית לשיטות אחרות. האחריות על איטום בשיטה הישנה והטובה היא לחמש שנים. כמו כן תצטרכו לתחזק את הגג במהלך הזמן הנתון. הזפת לצערנו נוטה להיסדק תחת החום הגדול של הקיץ הישראלי. לכן יש צורך בתחזוקה על בסיס שנתי. זאת בניגוד ליריעות ביטומניות, שאינן צריכות תחזוקה. כמו כן איטום באמצעות זפת, דורש תחזוקה של שכבת סיד או צבע מלבין בשביל למנוע את הנזק של קרני השמש בקיץ הישראלי. במידה ולא תעשו זאת, לצערנו תסבלו מחום קיצוני בתוך חלל הבית. את העבודה צריך לבצע בהתאם למשרד התקנים הישראלי, עם מתקנים מיוחדים המיועדים לכך.

לכן חשוב ביותר לבחור חברת ביצוע אמינה שעומדת בכל התקנים הנדרשים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים לכם הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות מובילות בשוק.

האוס פלוס עובדת אך ורק עם בעלי מקצוע מנוסים, שיודעים איך לבצע את העבודה. בעלי המלאכה שלנו, נשארים אתכם בקשר לאחר האיטום של הגג בזפת, ומספקים עבורכם שירות כולל לאורך השנים. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים, שכל בעיה או תקלה בעתיד, תטופל בצורה מהירה ויעילה. כמו כן אנחנו דואגים לכך, שבמידה ותצטרכו לבצע עבודות תחזוקה משמעותיות, תוכלו תמיד לפנות אל בעלי המקצוע שאיתם עבדתם. במידה ויש צורך בבעלי מקצוע נוספים, אנחנו מספקים לכם את הסחורה. האוס פלוס דואגת לעבודת האיטום המקצועית ולאחריות לאורך שנים רבות. כל בעלי המקצוע שלנו יודעים שהם חייבים לספק עבור הלקוחות עבודה ברמה הכי גבוהה שניתן. 

איטום אקרילי לגג

איטום בחומרים אקריליים מתאים במיוחד לגגות קטנים. במקרים מסוימים ניתן להתאים את שיטת האיטום לגגות בטון חדשים. זאת במידה ואין על הגג שכבות איטום ישנות. איטום בחומרים אקריליים גמישים זול יותר מאיטום באמצעות יריעות ביטומניות אבל יקר יותר מאיטום באמצעות זפת. שיטת האיטום אינה מתאימה עבור גגות שבהם יש מים עומדים. היא מתאימה במיוחד עבור גגות עם ניקוז איכותי של המים. החומר האקרילי מתקלף בקלות במגע עם מים עומדים, ולכן יש לבדוק היטב האם הגג אכן מתאים לשיטה.
איש מקצוע רציני, בודק עבורכם את הגג לפני ביצוע העבודה. רק במקרה שבו השימוש בחומר אקרילי הוא אופטימאלי עבורכם, הוא ימליץ לכם על העבודה. בכל מקרה אחר, שבו יכולה להתפתח בעיה, יש כמובן לבחור בשיטות אחרות המותאמות למבנה הבניין. בכל מקרה נתון, הקבלנים שאיתם אנחנו עובדים או בעלי המקצוע הפרטיים שעובדים אתנו, מספקים ללקוח הצעת מחיר מפורטת, כולל מידע מדויק על הבחירה של שיטת האיטום המתאימה. האוס פלוס מספקת עבורכם הצעות מחיר מותאמות במיוחד לצרכים שלכם. 

איטום באמצעות פולימרים

חומרים  פולימרים מיושמים במריחה או בהתזה. הם נקראים גם בשפה פשוטה גומי לגג או גומי נוזלי בהתזה. אלו חומרים גמישים מאוד ונוחים במיוחד לעבודה. אך החיסרון הגדול שלהם, הוא שהם בעלי עמידות וחוזק נמוכים יותר מחומרים אחרים. כמו כן האחיזה שלהם חלשה יותר. חומרים פולימרים, מתאימים לגגות בטון אך הם לא מתאימים לגגות שנאטמו באמצעות זפת. השימוש העיקרי בהם הוא לגגות פח. 

איטום גגות מחיר

רבים מתלבטים, האם לבחור באיטום בזפת או ביריעות ביטומניות. קיימים כל כך הרבה סוגים של שיטות איטום, ובעלי מקצוע שמוכנים לעשות את העבודה. הבחירה בין כל האפשרויות השונות, יכולה להיות מאוד קשה. במידה ובחרתם בחומר שאינו מתאים עבור הגג שלכם, אתם יכולים למצוא את עצמכם עם גג לא אטום. אז בשעת הצורך, כאשר החורף מגיע, התוצאות יכולות להיות עגומות ביותר. לפעמים בעלי מקצוע מנסים לחסוך על חשבון הלקוחות, אבל זה יכול לעלות לכם ביוקר. איך בכל זאת מבצעים את הבחירה הנכונה ? איך מוצאים את בעלי המקצוע המתאימים לעבודה ? כאן אנחנו נכנסים שוב לתמונה, ומספקים לכם שירות מדויק ואיכותי.
יש לנו רשימה ארוכה של בעלי מקצוע וקבלנים, שעובדים אתנו באופן קבוע. אנחנו עובדים ביחד עם וועד הבית, בשביל למצוא את הקבלן המתאים עבור הבניין שלכם. איש מקצוע שיבצע את העבודה עם חומרי האיטום הנכונים. אם אתם מתבלטים בין יריעות ביטומניות לזפת, הקבלן יבצע עבורכם את הבדיקה ויציע לכם מה לעשות. במקרים מסוימים, אין ברירה וגם אם תצטרכו להשקיע יותר כספים, זה ישתלם עבורכם בטווח הארוך. הצעות המחיר שלנו הוגנות עבורכם ועבור בעלי המקצוע, ומספקות לכם ביטחון לאורך שנים רבות.
אנחנו עובדים עם וועדי בית בצורה אישית. כחברת ניקיון ואחזקה, יש לנו הרבה ניסיון במתן שירות לבניינים משותפים. וועד בית משותף  קשור באופן הדוק למקום מגורים, שבו כל הדיירים ביחד פועלים למען טובת הבניין.
טיפול בזמן בבעיות הקשורות לאיטום הגג, מבטיח לכולם חורף נעים ובטוח.

אחד הדברים הכי משמעותיים בניהול תקין, הוא טיפול בכל ענייני התחזוקה של הבניין. במידה ותזניחו את תשתיות הבניין, תצטרכו לצערנו לשלם על כך כספים מיותרים בהמשך. לכן חשוב ביותר לתחזק את התשתיות לאורך השנים. אנחנו יכולים לעזור לכם עם העניין ולנהל עבורכם את כל הטיפול בתשתיות כולל תחזוקה על בסיס קבוע של עבודות האיטום שהתבצעו בגג.

איטום גגות – השלבי עבודה

  • השלב הראשון – הוא ניקיון יסודי של הגג. לאחר שבעל המקצוע בחר את החומר המתאים לעבודה, יש לנקות את הגג היטב ולפנות אותו מכל החפצים. יש לדאוג לניקיון יסודי של כל הפסולת, הלכלוך והאבק. הניקיון לפני התחלת העבודה הוא קריטי. הוא נדרש בשביל שחומרי האיטום ייצמדו לגג בקלות. איכות העבודה כולה תלויה בעבודה המקדימה. בעלי מקצוע איכותיים, מבצעים עבורכם קודם כל ניקיון יסודי ומקיף של הגג ורק לאחר מכן ניגשים לביצוע המלאכה.
  • השלב השני – הוא פירוק של דודי השמש. שלב זה הכרחי לשם איטום ביריעות ביטומניות. לפני האיטום צריך לפרק את כל המכשירים שיכולים להפריע לעבודה.
  • בשלב השלישי – מתבצעים כל עבודות התיקון הנדרשות. יש לתקן את כל הסדקים, לטפל בצנרת השבורה, לבדוק שכל המרזבים פתוחים והגג מוכן לעבודה. היתרון הגדול של עבודה עם חברת ניהול ואחזקה, הוא השירות הכולל שאתם מקבלים בתחום. אנחנו מספקים עבורכם הצעת מחיר כוללת לכל הפרויקט. לניקיון היסודי של הגג, לפירוק הנדרש של דודי השמש והמכשירים שיכולים להפריע לעבודה. כמו כן אנחנו דואגים לבעלי מקצוע שיבצעו עבורכם את כל עבודות התיקון הנדרשות. האוס פלוס מספקת עבורכם שירות כולל ומקיף וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לבחור את הצעת המחיר שנראית לכם מתאימה ביותר.
  • בשלב הרביעי – הקבלן המבצע את העבודה צריך למרוח חומר מקשר או מסייע על הגג. החומר המקשר עוזר לחומר האיטום להיקלט טוב יותר. ניתן להשתמש גם בחומרים מסייעים, במקרה שחומר האיטום אינו מתאים לחומר הקודם שהשתמשו בו. אך יש כמובן לעשות זאת רק במקרים שבהם ניתן לבצע את העבודה בצורה מושלמת. למשל אם יש לכם גג עם יריעות ביטומניות תוכלו למרוח עליו חומר איטום אקרילי רק לאחר מריחת חומר יסוד מתאים. לאחר מכן תוכלו לאטום את הגג באמצעות חומרים אקריליים.
    השלב החמישי הוא עיקר העבודה, האיטום עצמו של הגג. בשלב זה חשוב ביותר לעמוד בלוחות זמנים מדויקים שנקבעו עם הלקוחות. האוס פלוס דואגת לכך שאתם תקבלו הצעות מחיר מדויקות עם כל לוחות הזמנים לביצוע העבודה. בשלב האחרון הקבלן מציף את הגג בשביל לבדוק את תקינות העבודה. זהו שלב קריטי והכרחי בשביל לראות שהכול אכן בוצע כהלכה. 

עבודות איטום – הזמן האידאלי לביצוע

העונות האידאליות לביצוע העבודה הן באביב או בקיץ. בחודשים אלו בהם הטמפרטורה נוחה קל יותר לעבוד על עבודות האיטום. בזמנים אלו גם יש פחות עומס על הקבלנים. בחורף ישנם המון תיקונים ועבודות דחופות שיש לבצע ולא תמיד ניתן למצוא את הקבלן המתאים עבורכם. כמובן שאנחנו עושים את המיטב, בשביל למצוא עבור הלקוחות שלנו קבלנים מתאימים, בכל עונה של השנה. אבל עדיף לפנות אל הקבלנים בזמן שנוח להם יותר. כך תוכלו לקבל הרבה יותר הצעות מתאימות לביצוע הפרויקט. המחירים בחורף יקרים יותר, בגלל הלחץ הגדול על בעלי המקצוע והקבלנים. לכן כדאי מאוד להיערך בהתאם ולפנות אלינו עוד בחודשי הקיץ או האביב. כמו כן כדאי מאוד לפנות לבעלי מקצוע לאיטום הגג לפני שתעורר בעיה. במידה ובעונת החורף יחדרו גשמים דרך גג לא אטום, הדבר יכול לעלות לכם סכומים משמעותיים. התיקון הנדרש לאחר חדירה של מי גשמים, יכול להיות יקר ביותר, וכדאי כמובן להקדים תרופה למכה.

קבלן איטום – איך בוחרים ?

בחירת קבלן איטום לביצוע העבודה, מתבצע על יד החברה שלנו בהתאם למוניטין ולשירות הניתן על ידי הקבלנים. אנחנו עובדים אך ורק עם קבלנים שעבודות האיטום שלהם, מחזיקות מעמד לאורך זמן. כל הקבלנים שלנו הם אנשי מקצוע בעלי המלצות מעולות על ידי לקוחות, ובעלי רזומה מרשים. קבלנים איכותיים ואמינים, בודקים את הגג לפני האיטום ומסבירים ללקוחות את החשיבות של העבודה. אתם מקבלים מידע מדויק על כל דבר שהקבלן מבצע. הקשר האישי בין הלקוח לבין הקבלן הוא עניין מרכזי בבחירה של אנשי המקצוע.
לוחות זמנים לעבודה זה דבר מרכזי ביותר. אנחנו עובדים אך ורק עם בעלי מקצוע שיודעים לעמוד בלוחות זמנים מדויקים. לפעמים העניין הוא קריטי ביותר, במיוחד בהכנת הגג שלכם לחורף הבא. איטום גגות חייב להתבצע לפני עונת הגשמים. עוד לפני שמזג האוויר מתקרר. לאחר מכן זה יכול להיות מאוחר מדי. כפי שפירטנו קודם בעונת הקיץ והאביב, זה הזמן האידאלי לביצוע העבודה. בהתאם לכך אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו בהקדם.

בסופו של דבר, האוס פלוס בוחרת עבורכם את הקבלנים הטובים ביותר לביצוע העבודה. אנחנו מספקים לכם הצעות מחיר אטרקטיביות על ידי טובי בעלי המקצוע בתחום. מתוכם תוכלו לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. כחברת ניהול ואחזקה, אנחנו מחויבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן.

חברת איטום גגות

האוס פלוס מספקת עבורכם את כל הנדרש בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה. במידה והחלטתם על בדיקה של הגג לצורך איטום. תאמו אתנו פגישה בה נסביר לכם לעומק כיצד מתבצע התהליך כולו. איך אנחנו בוחרים את אנשי המקצוע שלנו ואיזה שירות אתם מקבלים. בשיחה ניקח מכם את כל הפרטים הנדרשים, ונמצא עבורכם את בעלי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה. התקשורת שלנו עם הלקוחות, היא הנכס החשוב ביותר שלנו. חשוב לנו לתת שירות אדיב ואיכותי, ולענות על כל שאלה שיש לכם בנידון.
במידה ומדובר באחזקת בניין כוללת, נוכל לתת לכם הצעות מחיר מעולות לאחזקה וניהול של הבניין הכוללות גם הכנת הגג לאיטום לימות החורף הגשומים. היתרון שלנו כחברת אחזקה, הוא היכולת לתת שירות מקיף ויסודי לכל הבעיות בבניין, כולל טיפול בתחזוקה שוטפת לאורך כל השנה.
אנחנו מטפלים עבורכם במעליות הבניין, במערכות החימום והמים, בגינון, בניקיון יסודי של חדר המדרגות והשטחים הנלווים לבניין, אנחנו מזמינים בעלי מקצוע מעולים בכל פעם שמתעוררת בעיה הזקוקה לתיקון. במידה ויש לכם בעיה דחופה, יש לנו אנשי מקצוע זמינים עבורכם בכל עת. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים, שבכל שעה משעות היממה תקבלו שירות מקצועי ואיכותי.
במקרה של תקלות שלא סובלות דיחוי, אנחנו נדאג לכך שהן יטופלו מידית על ידי אנשי המקצוע שעובדים אתנו לאורך שנים רבות. כל הצעות המחיר שלנו מותאמות במיוחד עבור הלקוחות, אנחנו מספקים לכם הצעות מגוונות, שמתוכם תוכלו לבחור את האחת שמתאימה ביותר עבורכם. בסופו של דבר אתם יודעים יותר טוב מכל אחד אחר מה הצרכים של הבניין שלכם, אנחנו כאן בשביל לעזור לכם עם הבחירה. 

האוס פלוס היא אחת מחברות הניהול המובילות ביותר. אנחנו מטפלים עבורכם בכל עניין התחזוקה, ומספקים לכם שקט נפשי. היתרון העצום שלנו הוא קודם כל חסכון בזמן, אבל בסופו של דבר זה גם משתלם יותר. הצעות המחיר שלנו מתבצעות מול הקבלן על ידי החברה שלנו, מה שמוזיל עבורכם את העלויות. כמו כן אנחנו מגיבים בצורה מהירה לכל התקלות, כך שבכל עת אתם יכולים לישון בשקט. 

האוס מספקים לכם שירות מהיר ואיכותי, ובעיקר שירות בטיחותי. כל החברות העובדות איתנו מתחייבות לעמוד בתנאי הבטיחות המקסימליים. אנחנו לא מתפשרים ודורשים מכל קבלן ומכל בעל מקצוע, לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן. כמו כן כולם חייבים להחזיק בתעודות מאושרות, המוכיחות את המקצועיות שלהן ואת העמידה בכל התקנים הנדרשים. 

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות