ניהול נכסים בנתניה

חברה לניהול נכסים בנתניה

כל נכס המשמש למגורים או לפעילות דורש טיפול שוטף ותחזוקה על מנת לשמור על תקינותו, תקינות מערכותיו, ניקיונו, תפעולו ושמירה על איכות חייהם של הגרים או הפועלים בו. כך, בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם במתחם עסקים, נדרש לנכס אדם או גוף אשר יהיו אחראיים על ניהולו.  

ניהול נכס כולל מגוון רחב של תחומי אחריות, אשר הטיפול בהם מצריך זמן, משאבים, ידע וכסף. על מנת להתמודד עם תחומי אחריות אלה, לשביעות רצונם של המתגוררים והמשתמשים בנכס, על דייריו לדאוג לניהול נכון ומקצועי. מכיוון שבנכסים רבים קשה ולעיתים אף לא ניתן למצוא את המתאימים לשאת באחריות זו, מעדיפים דיירים ובעלי עסקים להסתייע בשירותיה של חברה לניהול נכסים.

חברות ניהול נכסים פרושות כיום ברחבי הארץ ופעילות כמעט בכל עיר. כך, ניתן למצוא בקלות חברות המציעות את שירותי הניהול והאחזקה ולאתר חברת ניהול נכסים בנתניה ובתל אביב, בחיפה ובקרית שמונה, בבאר שבע ובאילת.

מהי חברה לניהול נכסים בנתניה ?

חברת ניהול נכסים, הנקראת גם חברת ניהול ואחזקות מבנים, הינה חברה המתמחה במתן כלל השירותים הנוגעים לתחזוקת המבנה וניהולו. שירותים אלו כוללים טיפול מקיף בנושאי ובעיות תחזקוה, שירותי ניקיון, ביצוע ביקורות ווידוא עמידה בתקנים (מעליות, כיבוי אש וכו'), טיפול במערכות הבניין (גנרטורים, משאבות, מאגרי מים, מערכות כיבוי ועוד), גינון, פעולות הדברה והתמודדות עם מזיקים, מתן מענה לתקלות ובעיות בלתי צפויות, פעילות גבייה מהדיירים וניהול כספי הכולל חתירה לחיסכון והוצאות ובעלויות ולייעול הפעילות הכוללת.

קבלת שירותים אלו מחברת הניהול מעניקה לדיירים יתרונות רבים, ההופכים את ההשקעה הכספית בקבלת השירותים לכדאית ביותר. כמו כן, היא מייתרת את הצורך למצוא אחראי מבין הדיירים שייאלץ, לעיתים אף לא בלב שלם, לשאת בנטל פעילות הניהול והתחזוקה של הבניין. כך, הופך השימוש בחברות לניהול נכסים לפתרון נוח, זמין, יעיל וחסכוני, לבנייני מגורים ולמתחמי עסקים כאחד.

בנתניה, שהתפתחה בשנים האחרונות וכוללת כיום שכונות חדשות, בניינים משותפים ומגדלי מגורים, מתחמי עסקים ובנייני משרדים רבים, פורח שירות זה, אשר הפך למבוקש ביותר הן בקרב בתי מגורים והן בקרב בעלי העסקים.

 

לאילו סוגי נכסים מיודעים שירותי חברת ניהול 

חברות הניהול והאחזקה מציעות כיום את שירותיהן לכלל סוגי הנכסים בנתניה ומאפשרות קבלת שירותי ניהול דירות בנתניה, ניהול נכסים פרטיים בנתניה, ניהול דירות להשכרה לתקופות קצרות, ניהול מתחמי משרדים ועוד.

השירות הניתן מותאם לסוג הנכס, מאפייניו, גודלו, תחום פעילותו, צרכי המבנה, תקנות ורגולציה ובהתאמה מלאה דרישות הדיירים או בעלי העסקים. כך, מוענק לדיירי הנכס שירות מקיף המייתר כל צורך בהשקעת משבים מצידם ומאפשר לבעלי העסקים להתעסק בפעילותם העסקית ללא הסחות דעת ולדיירי הבניינים ליהנות מאיכות המגורים לה הם מצפים. בכל אופן, בין אם מדובר במתחמים עסקיים ובין אם בבנייני מגורים, מבקשי הישרות נהנים מנחת ומשקט נפשי בכל הנוגע לטיפול בנכסיהם, בהם השקיעו ממיטב כספם.

 

שירותי ניהול נכסים בנתניה

ישנן חברות רבות המציעות מתן שירותי ניהול ואחזקה, אך עם זאת, לא רבות הן אלו המתחייבות למתן שירות איכותי מקיף וכולל, המובטח הודות להעסקת אנשי מקצוע מובילים, וותיקים ומנוסים, הזמינים להעניק ללקוחות החברה שירות שוטף ומענה מיידי לבעיות, תקלות ובמקרים חריגים.

חברת House Plus, המעניקה שירותי ניהול ואחזקה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב ביותר של שירותים, העונים לכל צורך:

  • שירותי ניהול – שירותי הניהול כוללים טיפול מקיף בכל הנוגע לכסף הנאסף מהדיירים ולתקציב המוקצה לטיפול בבניין. החברה מנהלת את ההוצאות ואחראית להגשת דוחות מפורטים ובשקיפות מלאה. כמו כן, על החברה לפעול לצמצום עלויות ולחיסכון כספי, אשר עשויים לסייע בהקצאת תקציב לפרוייקטים מיוחדים לשיפור המבנה ואיכות חייהם של הגרים בו.

היבט נוסף הכלול בשירותי הניהול הינו הטיפול בחוזים והסכמים, טיפול בביטוחים והארכתם ובמתן ייעוץ ופיקוח על כל הקשור לביצוע פרוייקטים ועבודות נדרשות ויזומות במבנה, בתשתיות וכו'.

  • שירותי אחזקה – שירותי אחזקה ותחזוקת המבנה הינם השירותים הבסיסיים והחשובים ביותר המסופקים על ידי חברות ניהול נכסים. לכל נכס נדרש טיפול שוטף הכולל תיקונים, טיפול בתקלות, איתור בעיות תחזוקה, טיפול בבלאי ועוד. כמו כן, השירותים כוללים טיפול במערכות הבניין, הדורשות היכרות, ידע ותפעול על ידי בעלי מקצוע מיומנים. בין מערכות אלה ישנן מערכות המיזוג והאוורור, גנרטורים, משאבות ומערכות אינסטלציה, מערכות אבטחה, מערכות גילוי וכיבוי אש ועוד.
  • שירותי ניקיון – זהו אחד השירותים החשובים ביותר, הן עבור דיירי בנייני מגורים והן עבור בעלי עסקים במתחמים עסקיים. לנראות הנכס ולניקיונו השלכות רבות על תחושתם של הגרים בו וכשמדובר בעסקים, לניקיון ישנה השפעה רבה על תדמיתו של העסק בעייני לקוחותיו.

לכן, בכל הנוגע לניקיון, בעלי נכסים הינם חסרי פשרות ומעוניינים בחברת ניהול המבטיחה רמת ניקיון גבוהה ופעילות ניקיון קבועה ואיכותית, העומדת בסטנדרטים ובדרישות הדיירים.

  • בטיחות – באחריות חברת הניהול לספק ללקוחותיה את כל הנדרש מבחינת עמידה בתקנים הרלוונטיים: דרכי מילוט במקרי חירום, תקנות ונהלי כיבוי אש, תקינות מעליות ונהלי חילוץ, תאורות חירום, טיפול בהצפות, כשירות ממ"דים ומקלטים וכו'.
  • טיפול במערכות גילוי וכיבוי אש – מערכות כיבוי האש, כמו גם ציוד הכיבוי הפזורים בבניינים בהתאם לתקנות, מחוייבים בבדיקת תקינות וכשירות תקופתית. באחריות חברת הניהול לוודא את תקינות המערכות ואביזרי הכיבוי ולתאם את קיום הבדיקות הרלוונטיות מול גופי הכיבוי.
  • שירותי שמירה ואבטחה – במתחמי משרדים ומגדלי מגורים, ניתנים לרוב גם שירותי שמירה ואבטחה. באחריות חברת הניהול להעסיק עובדים אלו ולספק את השירות ללקוחותיהם, תוך התחייבות למתן שירות איכותי ומקצועי, לשמירה על ביטחון הדיירים ולרווחתם.
  • בקרה ופיקוח אחר בעלי מקצוע – יתרון נוסף של קבלת שירותים מחברות ניהול טמון בכך שהן אלו שאחראיות על העובדים, על הפיקוח והבקרה על עבודתם ועל כל הנוגע ליחסי עובד מעביד. כך, נחסכת מבעל העסק ההתעסקות הישירה עם עובדים חיצוניים.

 

פעילות חברת הניהול מסייעת רבות לשמירה על מבנים, על פעילות העסקים בהם ועל איכות חייהם של דיירי בנייני ומגדלי מגורים. עם זאת, בבואכם לבחור חברת ניהול נכסים פרטיים בנתניה, מומלץ לוודא כי מדובר בחברה איכותית ומקצועית.

חברת House Plus מציעה שירותי ניהול נכסים בנתניה במחיר אטרקטיבי ותוך התחייבות מלאה למתן שירות איכותי, מקצועי, אדיב ומותאם אישית לצרכי ודרישות הלקוחות. צוות House Plus עומד לרשותכם בכל שאלה או בקשה ובכל עת.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות