ניהול נכסים מסחריים

נכסים מסחריים כוללים מגוון רחב של עסקים. בין העסקים המרכזיים ניתן למנות, משרדי הייטק, מבני תעשייה, חנויות רשת, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ועסקים משפחתיים קטנים. הניהול של עסק מסחרי נראה במבט ראשון מאוד פשוט. בעלי הנכס חותמים על חוזה עם השוכר. הדייר נכנס לבית העסק ומשלם מדי חודש בחודשו את דמי השכירות. אבל בפועל ישנם שיקולים רבים שצריך לקחת בחשבון בזמן ביצוע העסקה. את הנכס המסחרי יש לנהל על בסיס קבוע בהתאם לאזור בו הוא נמצא. במקרים מסוימים בית העסק נמצא באזור משותף במסגרת בניין גדול או קומפלקס מסחרי. לכן הניהול של בית העסק והשטחים הנלווים, הוא חלק מההתחייבויות של בעל הנכס.

  • על בעלי הנכסים לדאוג ל:
  • שירותי ניקיון ושמירה
  • תיקוני אינסטלציה
  • פינוי אשפה
  • גינון
  • מערכות אש
  • כל המערכות הנלוות לבניין

ניהול נכסים מסחריים דורש אנשי מקצוע מתחומים שונים, המספקים עבור הלקוח את השירות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא על ידי חברת ניהול ואחזקה המספקת עבור הלקוחות שירות מקיף ואיכותי. חברת אחזקה מטפלת בנכס המסחרי עבור הבעלים, ומספקת להם את כל השירותים הנדרשים.

האוס פלוס עובדת עם מקצוענים אמתיים ומטפלת עבורכם בשירותי הגינון, האשפה, טיפול בכל המערכות וניהול סדיר של הנכס. היתרון הגדול שלנו הוא עבודה עם אנשי מקצוע בעלי הסמכה, שעובדים אתנו על בסיס קבוע. אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע שהוכיחו את עצמם ויכולים לספק שירות מהיר בכל זמן נתון.

השוכרים של הנכס משלמים לבעלים דמי ניהול מעבר לשכר הדירה. בהתאם לכך, ככל שהטיפול בנכס ובשטחים הנלווים יהיה ברמה גבוהה, השכירות ודמי הניהול יהיו בהתאם. דמי שכירות עבור נכס מסחרי מגלמים בתוכם את רמת הטיפול באינסטלציה ובחשמל, את רמת הזמינות של בעלי המקצוע ואת הניקיון היסודי של כל השטחים הנלווים. לכן חברה חיצונית שמטפלת עבורכם בנכסים, מעלה את הערך שלהם. התשלום לחברת אחזקה, בסופו של דבר, משתלם עבורכם בחשבון החודשי.

חברת ניהול נכסים מסחריים

ניהול נכסים מסחריים, על ידי חברת ניהול ואחזקה, מכיל את כל השירותים הנדרשים לתפעול הנכס. קודם כל, החברה דואגת לתוכנית שנתית של בקרת איכות וביצוע בדיקות על בסיס תקופתי, לכל המערכות של הנכס. חברת ניקיון ואחזקה מטפלת בתפעול המעליות ובטיחותם, במערכות מיזוג האוויר, החשמל והמים ומערכות החימום באמצעות גז.

האוס פלוס מתמחה בתפעול של מבנים מסחריים ישנים וחדשים. במבנים החדשים, נדרשים אנשי מקצוע מומחים לטכנולוגיה המתקדמת, שבה מופעלות מערכות הבניין. אנחנו עובדים עם מקצוענים בתחום המספקים שירות בטיחותי ואיכותי. רמת הבטיחות עומדת אצלנו במקום הראשון.

תפקיד נוסף של חברת אחזקה, הוא הכנת תקציב שנתי מפורט. התקציב כולל את כל התשלומים השנתיים ואת ההערכה של טיפול מונע ושוטף בתשתיות של המתחם. ניהול הנכס כולל כמובן גם שירותי ניקיון וגינון. אנחנו עובדים עם חברות ניקיון בעלות ניסיון של שנים בתחום. חברות שיודעות איך להפוך את המתחם המסחרי, למקום שנעים להגיע אליו. הנראות של השטח המסחרי, היא אחד הדברים שמושכים לקוחות ושירותי גינון מקצועיים עושים עבורכם את העבודה. 

אחד הדברים הכי מרכזיים, בשכירת חברה חיצונית לניהול הנכס, הוא הטיפול השוטף בכל התפעול של הבניין או המתחם המסחרי. אנחנו מספקים לכם מטרייה כוללת של שירותים, המרוכזים כולם במקום אחד. אנחנו שוכרים עבורכם את בעלי המקצוע, כולל שירותי אבטחה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהנכס שלכם נמצא בידיים הנכונות. בנוסף לכך אנחנו מטפלים עבורכם בכל תקלה ומפגע במהירות האפשרית וכך מונעים תשלומים מיותרים על נזקים מצטברים ועל תקלות שלא טופלו בזמן.

ניקיון נכסים מסחריים

אחד השירותים המרכזיים ביותר שלנו הוא ניקיון משרדים. במסגרת השירות שלנו לנכסים מסחריים, אנחנו מספקים שירותי ניקיון עבור בניינים ושטחים ציבוריים משותפים. הניקיון של מקום העבודה הוא נדבך חשוב ביותר בתחושת הנוחות של העובדים וביכולת שלהם להרגיש בבית. אנחנו מנקים עבורכם את המשרד על בסיס יומי ובנוסף לכך מספקים שירותי ניקיון מקיפים המתבצעים על בסיס תקופתי. אנחנו נעזרים בשירות מקצועי של חברות ניקיון העובדות אתנו על בסיס קבוע. לאחר סינון קפדני, בחרנו את החברות המובילות ביותר בתחום שנותנות שירות איכותי ומענה מקיף ללקוח. אנחנו מתאימים את שירותי הניקיון לאופי של המשרד. אנחנו מספקים מנקים שעובדים בכל שעות היום בהתאם לצרכים של המשרד. משרדים מסוימים מעדיפים שירות שמתבצע בשעות הערב לאחר סיום העבודה ויש כאלו שמעדיפים המשרד יהיה נקי במשך כל שעות היום. יש לנו גם שירותי ניקיון לכנסים ולאירועים. אם אתם מארחים ורוצים שהאורחים שלכם ירגישו בנוח, אנחנו נבצע עבורכם את העבודה.
אחד הדברים הכי משמעותיים הוא לבחור בחברת ניקיון משרדים אמינה. בהמון מקומות ישנם חומרים מסווגים וציוד יקר ערך.

חשוב ביותר לבחור אנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם. בדיוק בשביל זה אנחנו עורכים בדיקות קפדניות לכל החברות העובדות אתנו ומוודאים שהכול מתנהל כשורה. כמו כן רמת המקצועיות של המנקים שלנו היא במקום הראשון.

אנחנו עובדים עם חברות שמשתמשות בציוד מתקדם ואיכותי ומספקות שירות כולל ומקיף. אני עובדים עם אנשי מקצוע בתחום ולא עם סטודנטים או עם אנשים שזאת עבודה צדדית שלהם. בנוסף לכך מדובר בעובדים ייצוגיים של חברה הבאים לעבודה בלבוש הולם. בהמון מקרים בסביבת עבודה משרדית, חשוב שגם העובדים מבחוץ יקפידו על כללי לבוש מתאימים. חברות מקצועיות מספקות לעובדים שלהם מדי עבודה אסתטיים המותאמים לניקיון משרדים.

האוס פלוס מספקת עבורכם שירותי ניקיון משרדים ברמה הכי גבוהה שניתן. כל זאת על ידי החברות המובילות ביותר בשוק. השירות הכולל שלנו הופך את סביבת העבודה שלכם לנעימה ומזמינה. כולם ירגישו יותר בנוח והעבודה תתנהל בצורה רגועה יותר. כאשר העובדים מרגישים בבית גם התפוקה עולה וכולם מרוויחים מהעניין.

ניהול ואחזקת נכסים מסחריים

בסופו של יום ניהול ואחזקת מבנים על ידי חברת ניהול ואחזקה, מספק עבורכם ועבור בית העסק שלכם את כל השירותים הנדרשים. תחזוקה של מערכות מיזוג האוויר, כולל טיפול מיוחד בתקלות ושירות 24 שעות ביממה. דאגה למערכות החשמל והגנרטורים, המעליות, מערכת המים ומערכת כיבוי האש. טיפול במערכות כיבוי אש הוא עניין בטיחותי ממדרגה ראשונה ואנחנו דואגים לכך במיוחד. אנחנו מטפלים במערכת הביוב ומספקים שירות מקצועי של ניקיון הביוב על בסיס תקופתי. בנוסף לכך החברה שלנו דואגת לחזות בית העסק, כולל פעולות שימור וניקיון של גג הבניין. אנחנו מספקים שירותי גינון מתקדמים ושירותי שמירה ברמה גבוהה. אבטחת בית העסק היא עניין מרכזי ואנחנו לוקחים זאת ברציניות רבה. כל חברות האבטחה שעובדות אתנו חייבות לספק שירות מושלם. האוס פלוס דואגת עבורכם לניהול הנכסים המסחריים, כל מה שנשאר לכם הוא לקבל את התשלום מהשוכרים, מדי חודש בחודשו בזמן. בעצם אנחנו דואגים גם לכך שהתשלומים יתקבלו במועדם. במידה ויש בעיות עם השוכרים של העסק אנחנו מטפלים בכך משפטית. כמובן שאנחנו דואגים למצוא עבורכם שוכרים אמינים ונאמנים שמשלמים את כל התשלומים בזמן.

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות