פוליש רצפה

בכל חלל נתון, הרצפה משתרעת על פני חלק גדול מהשטח והינה בעלת נוכחות בולטת. כפועל יוצא מכך, למצב הרצפה השפעה רבת משמעות על מראה החלל כולו. בין אם מדובר במרחב הביתי שלכם, ובין אם הנכם בעלי מבנה בעל אופי עסקי / מסחרי, תחזוקה נכונה של הרצפה תשמור על מראה מרשים ואטרקטיבי של החלל כולו.

הברקת רצפות – האתגר

מטבע הדברים, הרצפה היא השטח בעל רמת השחיקה הגבוהה ביותר בכל מרחב נתון. עם הזמן, המרצפות מאבדות את הברק הראשוני וצוברות בלאי שהופך אותן לדהויות ובלתי מרשימות. נכון להיום, קיים מגוון רחב של פתרונות אפשריים לחידוש פני הרצפה, מתוכם חשוב מאוד לבחור באופן מדויק את הפתרון הספציפי המתאים לרצפה שלכם.

השיטות המרכזיות להברקת רצפה העומדות לרשותכם:

פוליש קריסטל

שיטת הברקה שמטרתה לחדש ולהבריק מרצפות קיימות. לפני ביצוע הברקה קריסטלית לרצפות יש לבצע ניקוי יסודי של הרצפה באמצעות שטיפה וייבוש. לאחר מכן, הרצפה עוברת תהליך של חימום באמצעות מכונה המצוידת במברשת המסתובבת באופן מהיר. במקביל, יש לשפוך את חומר הקריסטל על המרצפות. לאחר יישום של מספר שכבות באופן זה, הרצפה תהפוך למבריקה ונוצצת. עם סיום התהליך, יש להמתין כשעתיים עד לייבוש מלא של המשטח. ההברקה הקריסטלית מספקת למרצפות הגנה, עמידה לאורך זמן ויוצרת משטח שאיננו מחליק.

 • פוליש ווקס

שיטת הברקה שאינה מיועדת לאריחים העשויים שיש. השיטה מיושמת באמצעות מריחת ווקס לרצפה העשוי שעווה על המרצפות. לאחר מכן, יש לעבור על הרצפה באמצעות מכונת פוליש ולבצע הברקה של המשטח. החומר מספק למרצפות הגנה מפני בלאי לאורך זמן.

במידה והנכם מעוניינים לשפר את חזותה של רצפת פרקט ולהעניק לה הגנה, קיימת גם אופציה של וקס לפרקט.

 • פוליש וסילר

שיטת הברקה במהלכה מבוצע ניקוי וליטוש של המרצפות ולאחר מכן מיושמת שכבת סילר, המספקת גימור מבריק והגנה.

באיזו תדירות מומלץ לבצע הברקת מרצפות?

בהתחשב בשחיקה המתמדת של הרצפה, מומלץ לחזור על התהליך אחת לכמה שנים, על מנת לשמור על מראה נקי ונוצץ של החלל.

פוליש וניקיון

בין אם אתם מעוניינים לחדש את פני הרצפה בבית, ובין אם הנכם בעלי נכס מסחרי / משרדי וחשוב לכם לשמר את מראהו המושלם של המרחב בכל זמן נתון, חברת פוליש וניקיון היא הכתובת המקצועית שתאפשר לכם ליהנות מרצפה מבריקה ומרושם כללי של ניקיון מושלם.

שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים יותאמו באופן פרטני לסוג המרצפות ולמצבן. במקביל, השימוש במכשור מתקדם ובחומרי ניקוי ייעודיים מבטיח קבלת תוצאה מיטבית.

איך מנקים מרצפות?

אופן הניקוי משתנה באופן ספציפי בהתאמה לאופי האבן ולמצבה. בחירה בשירותי ניקיון מקצועיים תמנע שגיאות אשר עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות ולהוביל להפסד כספי רב.

ניקוי מרצפות ישנות

מרצפות ישנות סובלות, לרוב, משריטות, מכתמים, מסדקים ומפגמים שונים אשר נוצרו כתוצאה מהשימוש השוטף במרחב. עם הזמן, המרצפות מאבדות גם מצבען ומהברק הראשוני שלהן. במקביל, גם תהליכי שיפוצים למיניהם מסבים נזק רב למרצפות, ולאחריהם, לרוב, הרצפה תזדקק לניקוי יסודי ולהברקה.

לפני שתמהרו להתייאש ממצב הרצפה ולבחור בהחלפת מרצפות, שהינה הליך מורכב ויקר, מומלץ להזמין שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים אשר יחדשו את פני הרצפה ויהפכו את החלל כולו למאיר ומזמין.

ניקוי מרצפות קרמיקה

מרצפות קרמיקה נחשבות כיום לבחירה פופולארית מצד לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. הודות למגוון הרחב של העיצובים והגוונים הקיים בענף, ניתן למצוא את ריצוף הקרמיקה האופטימלי לכל מרחב. חשוב מאוד להקפיד על ניקוי נכון של מרצפות קרמיקה ולהימנע מגרירת חפצים כבדים. מעבר לכך, שירותי ניקוי וליטוש מקצועיים מבטיחים שמירה אופטימלית על מצב הרצפה ומאפשרים לטפל בפגמים הנוצרים עם הזמן.

במידה ומצב הרצפה איננו מרשים, ובייחוד אם הרצפה סובלת מנזקי שיפוצים, מומלץ מאוד להיעזר בשירותי ניקוי וליטוש מקצועיים אשר יעשו שימוש בכלים ובחומרים המתאימים ויחזירו למרצפות את מראן האופטימלי.

חומר לניקוי רצפות

ניקוי תדיר ויסודי של הרצפה הוא הדרך לשמירת מראה המרשים של הרצפה לאורך זמן. עם זאת, חשוב לא פחות להתאים את חומר הניקוי לסוג הרצפה ולמצבה. שימוש בחומר ניקוי שאיננו מתאים לרצפה עלול להסב לרצפה נזק רב ובלתי הפיך.

ניקוי אבן

לכל אבן מרקם ותכונות ייחודיים לה. היות וכך, חשוב ביותר להתאים את אופן הניקוי לסוג האבן.

ניקוי אבן ירושלמית

ניקוי אבן ירושלמית הינו תהליך אותו יש לבצע בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובאמצעות חומרי ניקוי ייעודיים. חשוב להיות מודעים לכך כי ניקוי בלתי מקצועי, אשר עושה שימוש בחומרים כימיים ואחרים, עלול להסב נזק רב לאבן ירושלמית.

אופני הניקוי המומלצים לאבן ירושלמית

 • ניקוי באמצעות התזת חומרי ניקוי ייעודיים. ניתן לעשות שימוש בשיטה זו גם לצורך שיפור התוצאות לאחר שימוש באמצעי ניקוי אחרים.
 • ניקוי באמצעות לחץ מים גבוה
 • ניקוי באמצעות התזת חול ים המאפשר הסרת כתמים קשים לרבות גרפיטי, בטון ועוד
 • התזת סילר לצורך יצירת שכבת הגנה

ניקוי אבן משתלבת

אבן משתלבת, או אבן אקרשטיין בשמה המקצועי, נחשבת לאחת הבחירות המצויות במרחב הציבורי בישראל. לצורך ניקוי אבנים משתלבות, נהוג לעשות שימוש בלחץ מים גבוה. מעבר לכך, ניתן לבצע חידוש וליטוש של המרצפות באמצעות מכונת ליטוש ייעודית. במקרה הצורך, ניתן לבצע גם צביעה של האבן באמצעות צבע ייעודי ולהוסיף שכבת סילר ייעודית לצורך הגנה עתידית.

ניקוי אבן טבעית

כתמים הנספגים באבן טבעית ידרשו, בדרך כלל, התערבות מקצועית ושימוש במכונת לחץ קיטור. כאמצעי הגנה, מומלץ לעשות שימוש בסילר איכותי המעניק לאבן שכבת גימור מגנה מפני חדירת כתמים, ללא פגיעה במראה הטבעי.

חידוש שכבת הסילר באופן שגרתי ישמור על מראה אופטימלי של הריצוף לאורך זמן וימנע היווצרות בלאי טבעי.

ניקוי אבן קיסר

אבן קיסר הינה חומר סינטטי וקל לתחזוקה אותו מומלץ לנקות באמצעות חומרים ייעודיים. במקרה הצורך, ניתן להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון ופוליש מקצועית אשר תמקסם את מראה האבן בעזרת כלים מקצועיים.

ניקוי גרנוליט

גרנוליט הינו ריצוף שכיח במרחבים הציבוריים בישראל. צורת ריצוף זו, המורכבת מהדבקה של אבנים רבות יחד, מייצרת מרווחים קטנים מאוד, אך קיימים, הנוטים לצבור לכלוך עם הזמן. ניקוי מקצועי המשלב שימוש בחומצת מלח במינון הנכון, יחד עם מכונת פוליש המצוידת במברשת המתאימה, ינקה היטב את המשטח ויעניק לו שיוף איכותי.

חברת פוליש

בבואכם לבחור חברת ניקיון ופוליש מקצועית, מחיר הוא פרמטר חשוב בהחלט. עם זאת, חשוב לתת את הדעת על גורמים חשובים אחרים המהווים אבני יסוד לתוצאה מיטבית, וביניהם:

 • מקצועיות – כאשר מדובר בטיפול במשטח יקר ורב משמעות כמו הרצפה, חובה לחפש את המענה המקצועי ביותר. זכרו כי שירות זול שאיננו איכותי דיו, או איננו מותאם באופן אופטימלי לאופי הרצפה ולמצבה, עלול לעלות לכם ביוקר ולהוביל להחלפת מרצפות הכרוכה בעלות גבוהה מאוד.
 • טכנולוגיה – ציוד טכנולוגי חדשני ומתקדם יאפשר להעניק לרצפה שלכם את הטיפול האופטימלי
 • אחריות – אחריות מקצועית לטווח ארוך תאפשר לכם ליהנות מראש שקט לכל אורך הדרך
 • בטיחות – הקפדה מלאה על דרישות הבטיחות תבטיח את שלומם של המשתמשים במרחב
 • עמידה בזמנים – התקשרות מול חברה המקפידה על עמידה בלוחות הזמנים תמנע עוגמת נפש ובזבוז זמן יקר

House Plus – ניקיון ואחזקה ברמה אחרת!

House Plus הינה מותג מוביל בענף הניקיון והאחזקה באזור השרון והמרכז ומרכזת תחת קורת גג מקצועית אחת את מיטב השירותים בתחום. מקצוענות ללא פשרות, טכנולוגיות מתקדמות מהמובילות בשוק, מערך פתרונות מקיף ורחב וצוות עובדים מיומן שמאחוריו ניסיון רב, מאפשרים לנו להתאים עבורכם את מעטפת השירות המדויקת, לשביעות רצונכם המלאה. זאת ועוד, במטרה להבטיח מתן שירות מקצועי ובטוח לכל לקוח ולקוח, אנו מקיימים שיתופי פעולה מקצועיים מול אנשי מקצוע מורשים בלבד ומובילים בתחומם.

לשירותכם:

 • שירותי ניקיון ופוליש ברמה הגבוהה ביותר בשוק
 • ניהול ואחזקת מבני מסחר ועסקים
 • ניקיון בתים ודירות
 • ניהול ועדי בתים
 • תחזוקה מונעת

ניקוי רצפה

House Plus – כי חשוב לנו שתהיו מרוצים!

 • מחירים הוגנים בהתאמה פרטנית לאופי העבודה ולהיקף הנדרש
 • מקצוענות ללא פשרות
 • תמורה מלאה לכספו של הלקוח
 • בטיחות מלאה
 • התאמה לסטנדרטים המחמירים ביותר בשוק
 • שיתופי פעולה מול אנשי מקצוע מורשים ומנוסים בלבד
 • זמינות מלאה 24/7
 • שירות אישי ומסור בכל שלב לאורך הדרך

זקוקים לשירותי ניקיון ופוליש וחשוב לכם לקבל את התשובות המקצועיות ביותר לכל דרישה מצדכם? פנו אלינו וצוות מומחי House Plus ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי ומסור!

עדיין מתלבטים ?
עדיין מתלבטים ?
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות